0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان اردبیل با مشخصات

تعداد: 2900 رکورد
150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان اردبیل

بانک اطلاعات پزشکان اردبیل حاوی شماره موبایل پزشکان اردبیل و شماره تلفن پزشکان اردبیل است که یکی ازجامع ترین فایل های جمع آوری شده توسط گروه تحقیقاتی ما هست که برای اولین بار در ایران گردآوری شده و با قیمت بسیار مناسب برای کاربران خواهان شماره پزشکان اردبیل بر روی سایت قرار گرفته است. اطلاعات تمامی پزشکان اردبیل دراین فایل بارگذاری شده است تا شما به راحتی امکان استفاده از لیست پزشکان اردبیل را داشته باشید . بطور قطع بانک اطلاعات پزشکان اردبیل کاملترین مجموعه ی اطلاعاتی در کشور است . بانک اطلاعات پزشکان اردبیل دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و تخصص پزشکی میباشد و همچنین آدرس ایمیل حدود 80 درصد از پزشکان را شامل می شود.

بانک اطلاعات پزشکان استان اردبیل

تعداد رکورد: 2971 شماره موبایل

قیمت: 150/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

بانک اطلاعات پزشکان اردبیل

شما کاربر عزیز به جای اینکه برای تبلیغات خود هزینه ی گزافی را متقبل شوید، می توانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید و هزینه تبلیغات کمتری را داشته باشید . بنابراین اگر در زمینه ارائه محصولات پزشکی فعالیت میکنید و یا شغل شما مرتبط با پزشکان است ما به شما این پکیج ارزشمند بانک اطلاعات پزشکان اردبیل را پیشنهاد میدهیم. میتوانید از بانک اطلاعات پزشکان اردبیل جهت بازاریابی تلفنی و حضوری استفاده کنید.

شماره موبایل پزشکان اردبیل

شما می توانید شماره موبایل پزشکان اردبیل را از طریق بانک اطلاعات پزشکان اردبیل در اختیار داشته باشید و با خرید و دانلود بانک اطلاعات پزشکان اردبیل در هزینه و وقت خود برای کارهای تبلیغاتی صرفه جویی میکنید . شماره موبایل پزشکان اردبیل به تفکیک محل و خیابان و تخصص با مشخصات کامل پزشکان در بانک اطلاعات پزشکان اردبیل جمع آوری شده.

شماره موبایل متخصصان مغز واعصاب اردبیل - شماره موبایل پزشکان ارتوپد اردبیل - شماره موبایل پزشکان زیبایی اردبیل - شماره موبایل پزشکان قلب و عروق اردبیل - شماره موبایل پزشکان عمومی اردبیل - شماره موبایل پزشکان متخصص و فوق تخصص اردبیل

شماره موبایل پزشکان اردبیل

شماره تلفن پزشکان اردبیل

از آنجاییکه روزانه بسیاری از کاربران در جست وجوی شماره تلفن پزشکان اردبیل هستند ما تصمیم گرفتیم بهترین را برای کاربران عزیز آذری در سراسر ایران و همچنین دیگر کاربرانی که در حوضه ی تبلیغات پزشکی فعالیت دارند ارائه دهیم. با تلاش و برنامه ریزی بلند مدت توانسته ایم، اولین و بزرگترین پکیج شماره تلفن پزشکان اردبیل را جمع آوری کنیم. تعداد بیش از صدها شماره تلفن از پزشکان اردبیل که با وقت گذاشتن و جست و جو در وب متوجه می شوید در هیچ سایت دیگری مشابه ای از آن را نخواهید یافت.

ما از طریق روزنامه ها ، مجلات ، بازدید حضوری و تک به تک به مطب های پزشکان اردبیل و همچنین از طریق پرتال های پزشکی معتبر توانسته ایم این اطلاعات را جمع آوری کنیم و در اختیار شما بگذاریم.

شما می توانید در این بخش تنها با یک کلیک و دانلود بانک اطلاعات پزشکان اردبیل ، شماره تلفن پزشکان اردبیل را در اختیار داشته باشید. تمامی شماره تلفن پزشکان اردبیل براساس منطقه ، محله و نوع تخصص پزشکان اردبیل دسته بندی شده است با دسترسی آسان به شماره تلفن پزشکان اردبیل براحتی در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید. تمامی شماره ها فعال بوده و شامل شماره های تکراری نمی باشد .

شماره تلفن وموبایل پزشکان اردبیل به طور مدام و منظم به صورت هفتگی بروزرسانی میشود،تا کاربران گرامی بدون هیچ گونه اتلاف هزینه تبلیغات خود را به لیست پزشکان کشور داشته باشند.

شماره تلفن پزشکان اردبیل

شماره تماس پزشکان اردبیل

شماره تماس پزشکان اردبیل را میتوانید از طریق همین سایت با دانلود و یا با خرید بانک اطلاعات پزشکان اردبیل در اختیار داشته باشید و کارهای تبلیغاتی خود را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

همانطور که میدانید جمع آوری شماره تماس پزشکان اردبیل کاری بسیار مشکل و پرهزینه است و نیاز به صرف کردن وقت زیادی دارد ولی ما برای ارائه یک بانک اطلاعاتی مطمئن اینکار را برای کاربران خود انجام دادیم تا از این طریق بتوانیم سهمی در ارائه ی تبلیغات با کیفیت بالا برای آنها داشته باشیم.

با داشتن شماره تماس پزشکان اردبیل شما می توانید فقط از سامانه پیامک کوتاه برای پیشبرد اهداف و تبلیغات خود استفاده کنید و بهترین ها را ارائه دهید. شماره موبایل پزشکان اردبیل توسط تیم حرفه ای جمع آوری شده که به شما اطمینان کامل از صحت این فایل را می دهد.

نام محصول | پزشکان اردبیل با مشخصات

تعداد: 2900 رکورد
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات