0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان شنوایی سنجی با مشخصات

تعداد: 1200 شماره موبایل
150,000 تومان

شماره موبایل پزشکان شنوایی سنجی

پیدا کردن شماره موبایل پزشکان گوش و شماره تلفن کلینیک شنوایی سنجی در دنیای امروز برای پیداکردن و دسترسی به اطلاعات، اینترنت وموتور های جستجو بهترین ابزار برای کاربران امروزی هستند که کاربر با ورود به این سایتها میتواند اطلاعات خواسته شده را بدست آورد و البته یکی از دغدغه های بسیاری از مردم پیدا کردن اطلاعات پزشکان میباشد و ما در این مقاله قصد داریم درباره دسترسی به بانک اطلاعات پزشکان گوش بپردازیم.

ما به همراه یک تیم حر فه ای جامع ترین اطلاعات اماکن پزشکی ازجمله پزشکان متخصص مانند، پزشکان گوش رادراختیار کاربران قرارداده ایم وشما با استفاده از بانک اطلاعات پزشکان گوش و با امکان جستجو در این سایت از ادرس دقیق و شماره تماس پزشکان گوش و متخصص اطلاع پیدا کنید. این کار یکراه حل آسان برای بدست آوردن بانک اطلاعات پزشکان گوش در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه میباشد.

تعداد رکورد: 1200 شماره موبایل

قیمت: 150 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان گوش

متخصص گوش یکی از شاخه های پزشکی میباشد. که در زمینه ی تشخیص و مراقبت های پزشکی،جراحی و درمان بیمارانی که دچار اختلالات گوش، بینی و گلو و سر و گردن هستند، آموزش دیدهاست.

این دسته از پزشکان به پزشکان ENT معروف هستند و ما در این سایت شما را از داشتن بانک اطلاعات پزشکان گوش همه کشور بهره مند میکنیم، به طوری که شما با استفاده از شماره تماس پزشکان گوش میتوانید باخیالی آسوده تبلیغاتی پربازده داشته باشید.

از آنجایی که تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه محسوب می شود و ما سعی بر این داشته ایم که هزینه شما کاربران را از هر لحاظ کاهش دهیم ، شما کاربر عزیز به جای اینکه تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید، می توانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید و هزینه تبلیغات کمتری را داشته باشید که ما در این سایت بانک اطلاعات پزشکان گوش و شمارها ی پزشکان گوش ایران با رکورد هزاران پزشک گوش برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم،که این تعداد رکورد شماره تلفن از پزشک گوش در هیچ سایتی قابل روئیت نیست.

بانک اطلاعات پزشکان گوش

برای اولین بار در ایران مجموعه ما توانسته بانک اطلاعات پزشکان گوش را تدوین و اماده کرده و برای سهولت مشتریان در اختیار انها قرار دهد تا شما در کوتاه ترین زمان به ارزشمند ترین اطلاعات ازلیست پزشکان گوش ایران که با تکنیک نوین بازاریابی جمع آوری و تدوین شده است دسترسی داشته باشید.

مزایای استفاده از بانک اطلاعات پزشکان گوش شما با داشتن بانک اطلاعات پزشکان گوش، میتوانید به راحتی نظر و کامنتهای بقیه اعضای سایت را مشاهده کرده و با اطلاعات بیشتر درباره پزشکان گوش، با کمترین هزینه بهترین نوع تبلیغات را انجام دهید. و همینطور میتوانید با ارسال نظرات خود ما را در بهتر کردن محتویات سایت همراهی کنید.

نام محصول | پزشکان شنوایی سنجی با مشخصات

تعداد: 1200 شماره موبایل
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل