0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان خراسان جنوبی با مشخصات

تعداد: 730 رکورد
100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی و شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی دارای مشخصات تمامی پزشکان خراسان جنوبی و شهر بیرجند، اعم از نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، تفکیک شهر، جنسیت و تخصص پزشکی و همچنین آدرس ایمیل ، پزشکان می باشد و با در اختیار داشتن شماره موبایل پزشکان بیرجند درزمان و هزینه های تبلیغات و بازاریابی خود صرفه جویی کنید.

بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی

تعداد رکورد: 736 شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی

قیمت: 100/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی

شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی

شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی یا همان پیکج بانک اطلاعاتی پزشکان خراسان جنوبی یا شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی ، دیتابیسی از اطلاعات جامعه پزشکان کشور در ناحیه ی خراسان است، که برای تهیه و تدوین آن نیازمند به تلاش و اعمال دقت فراوان است، چرا که برای آن هزینه های مادی و غیرمادی زیادی باید صرف شود (هزینه های غیر مادی مانند زمان) و این صرف هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف، مفید بودن آن بانک اطلاعاتی است.

ما کار شما را ساده تر کردیم و یک فرآیند بازاریابی را به منظور دسترسی به بازار هدف جلو افتادید. شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی حاصل ماه ها و سالها تلاش بی وقفه ی کارمندان و متخصصان شرکت بود و ما از طریق تحقیقات میدانی، مجلات، روزنامه ها ، سایت نیازمندی ها، پرتابل پزشکی و پیک های تبلیغاتی توانسته ایم اطلاعات پزشکان را جمع آوری و تدوین کنیم.

چه اشخاص و اصنافی به بانک اطلاعاتی پزشکان خراسان جنوبی و شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی نیاز دارند ؟

ما در این نوشته دید شما را به بازار هدف باز می کنیم و اطلاعاتی سودمند را ارائه می دهیم.

شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی مورد نیاز روزنامه ها، هفته نامه ها، فصل نامه ها، سالنامه ها و مجلاتی است که در پی گرفتن تبلیغات برای سازمان به منظور جبران هزینه های خود هستند می توانند با داشتن شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی با آنها تماس گرفته و از آنها تبلیغات دریافت کنند و درآمد زایی کنند.

شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی

اصنافی که در زمینه ی برگزاری سمینارها و همایش های پزشکی فعال هستن می توانند با داشتن شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی با آنها تماس گرفته و همایش های خود را به آنان اطلاع رسانی کنند.

همچنین می توانند از همین پزشکان برای سمینارهای خود اسپانسر بگیرند. برخی پزشکان هستند که در زمینه های دیگر نیز فعالیت دارند و ممکن است فعالیت های اقتصادی داشته باشند که نمونه ی آنها بی شمار است، با داشتن شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی شما می توانید با آنها تماس گرفته، شرکت را معرفی کرده و از آنها بخواهید اسپانسر شما شوند و اینگونه شما هزینه ی سمینارهای خود را پیش پیش پرداخت کردید.

شرکت هایی که در زمینه ارائه خدمات و محصولات: دارویی، آرایشی و بهداشتی، انواع مکمل ها و ویتامین ها فعال هستند می توانند با داشتن بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی توسط کارشناسان فروش با شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی تماس گرفته و شرکت خود را معرفی کنند و با ارتباط برقرار کردن و شناخت مشتریان به آنها کالاها و خدمات شرکت را بفروشند.

شماره موبایل پزشکان بیرجند

شرکت ها می توانند با داشتن شماره موبایل پزشکان بیرجند آنها وارد گروه های تلگرامی برای پرزنت کردن و نشان دادن محصولاتشان کنند (امروزه داشتن کانال ها و گروه های تلگرامی از مشتریان یک صنعت خاص بسیار الزامی و مهم است، هرچند بدلیل فیلترینگ اتصال به تلگرام مشکل شده است اما هنوز تلگرام وسیله ی ارتباط جمعی و شبکه ی اجتماعی پربازدید در ایران است)، حتی شما می توانید با داشتن شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی گروهی در واتس آپ راه اندازی کنید و آنها را آنجا دعوت کنید، واتس آپ نیز از شبکه های اجتماعی پر بازدید است و محدودیت های تلگرام را ندارد.

یا اینکه شما با داشتن شماره موبایل پزشکان بیرجند می توانید به پزشکان پیامک زده و قسمتی از محصولات خود را معرفی کنید.

با داشتن بانک اطلاعات پزشکان بیرجند و در واقع بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی می توان مناسبت های خاص را از طریق پیامک به پزشکان تبریک گفت، از جمله ی این مناسبت ها می توان به انواع اعیاد ، سال نو و روز پزشک اشاره کرد.

پس می بینید که ما با دادن اطلاعات شماره تلفن پزشکان بیرجند به شما، شما را در فرآیند روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی یاری رسانده ایم .

شماره موبایل پزشکان بیرجند

شماره تلفن پزشکان بیرجند

ما شماره تلفن پزشکان بیرجند و بانک اطلاعات پزشکان بیرجند مدام بروز رسانی می کنیم، برای ما نه تنها کمیت بلکه کیفیت نیز بسیار مهم است.

بازبینی مکرر اطلاعات شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی و بروزرسانی و دریافت بازخورد ها وظیفه ی ماست که از ویژگی های مهم و بارز بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی و بانک اطلاعات پزشکان بیرجند است. ما برای جمع آوری اطلاعات شماره تلفن پزشکان بیرجند ، شیوه هایی مخصوص به کار میبریم که تعداد شماره موبایل های خارج از دسترس را به کمترین امکان برسانیم.

اگر ریزش شماره تلفن های زیاد شود یا از آخرین بروز رسانی پزشکان خراسان جنوبی بیشتر از یک ماه گذشته باشد، به صورت خودکار تغییرات اعمال می شود و سپس برای مشتریان فرستاده می شود.

تعداد رکورد: 736 شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی

قیمت: 100/000 هزار تومان

نام محصول | پزشکان خراسان جنوبی با مشخصات

تعداد: 730 رکورد
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات