0 فایل در سبد خرید
نام محصول | جراح استخوان و مفاصل با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
150,000 تومان

شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاصل

شماره موبایل جراحان استخوان و مفاصل و شماره تلفن پزشکان ارتوپد در بر گرفته ی تمامی اطلاعات مرتبط با جراحان استخوان و مفاصل می باشد که شامل اطلاعات آن ها از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن متخصصین و همجنین آدرس ایمیل آن ها می باشد .ما با عرضه این اطلاعات در قالب یک فایل , شما را در دسترسی آسان به این پزشکان حاذق یاری می رسانیم و لیست شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاضل ( ارتوپد ) با بروزرسانی هفتگی میباشد.

تعداد شماره موبایل: 1100 شماره

قیمت: 150/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

شماره موبایل جراحان استخوان و مفاصل ، شامل تمامی اطلاعات مرتبط با جراحان استخوان و مفاصل ( ستوت فقرات ) و شماره پزشکان ارتوپدی می باشد که شامل اطلاعات آن ها از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن متخصصین و همچنین استان فعالیت آن ها می باشد . ما با عرضه این اطلاعات تحت عنوان یک پکیج کامل با نام پزشکان متخصص ارتوپدی و جراحان استخوان و ستون فقرات ، شما را در دسترسی آسان به این پزشکان متخصص استخوان و مفاصل یاری می رسانیم.

در کشور ما مشکلات عدیده ای در رابطه با بیماری های مرتبط با استخوان و مفاصل پدید آمده است که در عین ناباوری علاوه بر میانسالان ، جوانان را نیز مبتلا ساخته است که بسیاری از آن ها ریشه درعادات اشتباهی دارد که ما از گذشتگان به ارث برده ایم . همچنین استفاده از فست فود ها و غذاهایی که فاقد کلسیم کافی هستند بر این بیماری ها و شدت آن ها دامن زده است . گاه بیماری به طور ناگهانی شدت می یابد و از روی لیست پزشکان متخصص استخوان و مفاصل برای بسیاری از شرکتهای مرتبط با پزشکی به دنبال شماره تلفن جراحان ارتپدی هستند، تا بتوانند تبلیغات خود را هدفمند ارسال کنند. ما با تهیه این مجموعه بانک اطلاعات جراحان استخوان و مفاصل شما را یاری می کنیم تا در زمان کمتری به هدف خود برسید.

بانک اطلاعات جراحان استخوان و مفاصل

شماره تلفن پزشکان متخصص ارتوپدی

فایل شماره تلفن پزشکان متخصص ارتوپدی برای دسترسی آسان تمامی عزیزان در سراسر کشور ایجاد شده تا همگان در هر منطقه جغرافیایی ، با دارا بودن هردرجه از امکانات اجتماعی همانند سایر اقشار جامعه بتوانند از تخصص این پزشکان مجرب برای تبلیغات استفاده نمایند.

همیشه با کمی پرس و جو نام دکتر مجرب را میتوانیم پیدا کنیم ، اما همیشه یافتن نشانی و همچنین شماره موبایل آن ها کار خیلی سختی است که شاید مدت ها زمان ببرد .خیلی از ما در این فکر فرو می رویم که ای کاش می توانستیم به راحتی شماره موبایل این متخصصان را به راحتی بیابیم . ما با عرضه لیست جراحان استخوان و مفاصل به شما این امکان را می دهیم تا در کمترین زمان بهترین و در دسترس ترین متخصص را پیدا کنید.

شماره تماس جراحان استخوان و مفاصل اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد بورد تخصصی پزشکان و همچنین مشخصات فردی و شماره موبایل آن ها را در قالب یک مجموعه جمع آوری نموده است و لازم می بینیم که خدمت شما سروران گرامی عرض کنیم که شماره موبایل جراح ارتوپدی لیست کاملی از همه ی شماره موبایل متخصصین ارتوپدی را در سراسر کشور جمع آوری کرده و در اختیار شما هموطنان عزیز قرار داده است.

شماره موبایل متخصص جراح ارتوپدی

نام محصول | جراح استخوان و مفاصل با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل