0 فایل در سبد خرید
نام محصول | متخصص قلب و عروق با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
200,000 تومان

شماره موبایل پزشکان قلب و عروق

شماره موبایل پزشکان قلب و عروق و لیست شماره تلفن پزشکان قلب عروق از لیست بانک اطلاعات پزشکان قلب با ارزشی تشکیل شده از شماره متخصص قلب و عروق است که با خرید و دانلود آن، می توانید در هزینه تبلیغات و زمان خود صرفه جویی کنید. آرشیو ارزشمند و جامعی از شماره تماس پزشکان قلب و عروق به همراه شماره تماس آن ها که با تکنیک های نوینی تهیه و تدوین شده است.

بانک شماره موبایل پزشکان متخصص قلب و عروق

تعداد رکورد: 1100 شماره تلفن پزشکان قلب

قیمت: 200 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان قلب و عروق

بانک اطلاعات پزشکان قلب و عروق

بانک اطلاعات پزشکان قلب و عروق ، تبلیغات موثر به همراه دارد که می توانید محصولات و خدمات خود را با شماره تلفن این پزشکان اطلاع رسانی کنید. اين بانک اطلاعات عموما به صورت دستی و تک به تک جمع آوری شده است که کيفيت و صحت این بانک را نشان می دهد و شامل شماره موبایل ها، نام و نام خانوادگی همه پزشکان قلب و عروق است.

اولین و مهمترین مزیتی که شماره پزشکان قلب برای ما ایجاد می کند این است که می توانیم تبلیغات خود را به شکل هدفمند جلو ببریم، یعنی این تبلیغات ها برای کسانی باشد که می دانیم به عنوان مشتری سراغ ما می آیند و می توانیم نیاز آن ها را برطرف کنیم که این صرفه جویی در هزینه تبلیغات و دقیق به هدف زدن را به همراه دارد. مزیت دومی که با شماره تلفن پزشکان قلب و عروق می توان به آن پرداخت، داشتن شماره موبایل این پزشکان است که می توانید با ارسال پیامک یا اس ام اس به راحتی با گروه افراد مورد نظرتان در ارتباط باشید.

شماره موبایل متخصص قلب و عروق

شماره موبایل متخصص قلب و دارای مشخصات نام و نام خانوادگی، شماره تماس و تفکیک شهر می باشد. این پکیج شماره پزشکان قلب که در اختیار ما قرار دارد یک دیتابیس اطلاعات جامعه متخصصان قلب و عروق است که برای تهیه آن وقت و زمان بسیاری صرف شده است تا به بهترین نحو برای شما مفید واقع شود. مفید و کارآمد بودن این پکیج به دلیل استانداردها و شاخص ها و مشخصاتی است که در تهیه و تدوین آن رعایت شده است. ما توانسته ایم بانک شماره تلفن پزشکان قلب و عروق را از سایر استان های کشور را تهیه کنیم و با صحت نزدیک به 95 درصد در اختیار شما قرار دهیم. بانک اطلاعات یکی از شیوه های جدید در ارتباط بودن با همکاران و یا مشتریان است که حتی می تواند آدرس و شماره تلفن پزشکان قلب و عروق را نیز به همراه داشته باشد.

شماره موبایل متخصص قلب و عروق

شماره تلفن پزشکان قلب و عروق

شماره تلفن پزشکان قلب و عروق در پکیجی دسته بندی شده است که یکی از مهم ترین ویژگی های این بانک اطلاعات، آپدیت و به روز رسانی هفتگی آن است، در واقع شما می توانید این پکیج را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید و حتی هر هفته آپدیت این پکیج را نیز داشته باشید.

شماره موبایل پزشکان قلب و عروق یکی از مهم ترین ابزاری است که برای دستیابی به تبلیغات هدفمند به شما کمک خواهد کرد و البته یک بار خرید بانک اطلاعات پزشکان قلب و عروق ، شما در فروش محصولات و تجهیزات مربوط به این حرفه جلو می اندازد.

تبلیغات سرمایه گذاری زود بازده ای است که می تواند برای تحقق اهداف یک سازمان یا شرکت گزینه ای مناسب به حساب آید. در واقع این سبک یک تبلیغات نوین محسوب می شود که در برابر تبلیغات عمومی قرار دارد، تبلیغاتی که معمولا علی رغم هزینه سرسام آوری دارند و برای شغل هایی مثل گروه های داروسازی و تجهیزات پزشکی گزینه ی مناسبی به شمار نمی روند.

نام محصول | متخصص قلب و عروق با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
200,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل