0 فایل در سبد خرید
نام محصول | سوپر مارکتهای کشور با مشخصات کامل

تعداد: 110 هزار شماره موبایل
600,000 تومان

بانک اطلاعات سوپر مارکتهای کشور

بانک اطلاعات سوپر مورکتهای کشور و شماره موبایل مدیران سوپر مارکت ها به صورت دائمی به روز رسانی می شود و آن دسته از شماره موبایل مسئول سوپر مارکت که به غیر فعال شده اند از لیست حذف خواهند شد. بانک اطلاعات سوپر مارکت مجموعه ما بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طریق تماس تلفنی صورت می گیرد، بنابراین زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و بازاریابی تلفنی را داشته باشید می توانید با خیال راحت از شماره موبایل سوپر مارکت کشور برای تبلیغات خود استفاده نمایید.

بانک اطلاعات سوپر مارکت کشور از درستی قابل اطمینانی برخوردار است. به طوری که شماره موبایل سوپر مارکت در لحظه، جوابگوی نیازهای شما بوده و نتیجه قابل توجهی را به ارمغان می آورد. بانک اطلاعاتی سوپر مارکت، از منابعی مستند با سابقه ی طولانی، بویژه در امر گرد آوری بانک اطلاعات مشاغل تهیه شده که شامل آپدیت های مستمر و منظم با نیاز شرکتها است.

ما شماره سوپر مارکت کشور را در این وبسایت جمع آوری کرده ایم و سعی بر آن داشته ایم که ضریب خطا فایل را به زیر 20 درصد برسانیم.

شماره موبایل مدیران سوپر مارکت

اطلاعات سوپر مارکت کشور با مشخصات کامل مانند نام تجاری و نام مدیریت مجموعه میباشد که شما با تهییه لیست سوپر مارکت بتوانید در بازاریابی تلفنی با مخاطب خود راحت تر ارتباط برقرار کنید.

ما به کاربران ضمانت شرکتی برای شماره موبایل سوپر مارکت ارائه میدهیم که در صورت عدم رضایت از بانک اطلاعات سوپر مارکت هزینه عودت داده شود، سابقه درخشان 10 ساله شرکت این امر را با داشتن 5000 مشتری وفادار ثابت کرده است، لازم به ذکر است که این تعداد مشتری وفادار نتیجه اهداف شرکت میباشد که هر شخص میتواند تبلیغات تضمینی انجام دهد چون بالاترین تبلیغات برای ما تبلیغات کلامی برای بانک اطلاعات مشاغل ما میباشد، پس با خیال راحت اقدام به خرید شماره مدیران سوپر مارکت کنید و موفقیت خود را با لیست سوپر مارکت کشور صد در صد کنید.

نام محصول | سوپر مارکتهای کشور با مشخصات کامل

تعداد: 110 هزار شماره موبایل
600,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
فروشندگان طلا و جواهر کشور با مشخصات کامل

تعداد: 11000 رکورد

  • قیمت 500,000 تومان
ویژه
دکوراسیون داخلی با مشخصات کامل

تعداد: 1500 شماره موبایل

  • قیمت 200,000 تومان

لیست عناوین مشاغل