0 فایل در سبد خرید
نام محصول | دندانپزشکان کشور با مشخصات

تعداد: 20000 شماره موبایل
650,000 تومان

شماره موبایل دندانپزشکان کشور و لیست شماره تلفن دندانپزشکان دیکی از پکیج پزشکی است که لیست بانک اطلاعات دندانپزشکان را ارزشمند کرده است،شرکت ما با پیگیری مداوم در تهیه شماره تلفن دندانپزشکان توانسته تعداد 20 هزار شماره تماس دندانپزشکان را داخل فایل اکسل تدوین کند.برای جمع آوری این اطلاعات به طور مستقیم 3 پرنسل در شرکت ما به صورت تخصصی اقدام به گردآوری شماره موبایل دندانپزشکان کرده اند.اطلاعات دندانپزشکان به صورت شماره موبایل پزشکان تهران و به صورت استانی تففکیک شده است.

شماره تماس دندانپزشکان کشور میتواند برای تبلیغات زود بازده و تضمینی برای هر شرکت خدماتی و تولیدی مفید واقع شود،چون ما با بروزرسانی منظم و هفتگی آرشیو شماره موبایل دندانپزشکان توانسته ایم ، بانک اطلاعات دندانپزشکان جامع و البته با کیفیت را ارائه دهیم،که این امر خود مستلزم وقت و انرژی بسیار برای جمع آوری شماره تماس دندانپزشکان است.

تعداد: 20 هزار شماره دندانپزشک

قیمت: 650/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر و تخصص پزشکی میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

لطفا وقت و سرمایه خود را با خرید بانک اطلاعاتی که با ربات از سایتهای تبلیغاتی جمع کرده اند هدر ندهید.بسیاری از فایل های سطح اینترنت را با قیمت زیر 200 هزار تومان تهیه کرد ولی شما باید هزینه بعدی تبلیغات خود را با هزینه بالا تعرفه پیامک و تماس تلفنی را در نظر بگیرید،چون به جرات میتوان گفت 90 درصد فایل های همکاران با ضریب خطا بالای 50 درصد میباشد و شما حتما در زمان خرید در صورت تمایل فاکتور شرکتی و تضمین بازگشت مبلغ را در قرارداد شرکت قید کنید و لازم است که نمونه به صورت رندم با تعداد حداقل 100 شماره دریافت کنید تا پیش خرید شماره موبایل دندانپزشکان باشد تا حداقل بتوان راستی آزمایی ابتدایی کرد.

اطلاعات شرکت ما با مشخصات کامل میباشد که این موضوع نشانه تلاش سال های متوالی مجموعه ما مباشد.

شماره موبایل دندانپزشکان

شماره موبایل دندانپزشکان

شرکت ما میتواند در قالب اکسل آخرین نسخه بروزرسانی شده شماره موبایل دندانپزشکان را که در ماه گذشته تهیه و تنظیم شده، در اختیار شما بگذاریم. که این امر میتواند در تبلیغات پیامکی یا تلفنی نقش به سزایی ایفا کند و در نتیجه امکان موفقیت شما در اطلاع رسانی را با توجه به ضریب خطای کمتر، دو برابر می کند. بروزرسانی شماره موبایل دندانپزشکان با بکارگیری تجربه 10 ساله بازاریابان تلفنی ما به صورت هفتگی است و در سال مداوم و مرتب بروز رسانی میشود. در صورت خرید این پکیج بانک اطلاعات دندانپزشکان، ما سامانه پیام کوتاه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. در تهیه شماره تلفن دندانپزشکان از مراجعی رسمی و بااعتماد و البته بازدید میدانی ،تماس با پزشک،مجلات،روزنامه تبلیغاتی ،سایتهای تبلیغاتی،پرتابل پزشکی و مجلات پیک برتر استفاده شده است که بر درستی و معتبر بودن محصولات تاکید می کند.

برای تمام رشته های پزشکی کلیه این بروزرسانی ها با تیم مجرب انجام میپذیرد و شما میتوانید با فکر خیالت راحت اقدام به خرید شماره موبایل دندانپزشکان کنید. جهت آگاهی کامل این مورد و اطلاع از قیمت پیشنهادی و تخفیف و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا شما میتوانید با درخواست در خرید آنلاین شماره موبایل دندانپزشکان و بانک اطلاعات پزشکان همه رشته های در ارتباط با پزشکان کشور را خرید کرده و لینک دانلود فایل اکسل را به صورت آنی دریافت کنید و یا برای دریافت فاکتور و پرداخت از روش کارت به کارت با همکاران ما تماس بگیرید. وب سایت ما شبکه ای گسترده و قدرتمند از شماره تلفن دندانپزشکان را با تکیه بر تجارب خود به شما ارائه میدهیم که تعامل سازنده با آنها میزان همکاری های تجاری را چندین برابر افزایش میدهد و به شما در برطرف کردن نیازهای این بخش کمک خواهد کرد.

بانک اطلاعات دندانپزشکان

بانک اطلاعات دندانپزشکان

آنچه کمیت و کیفیت فایل های بانک اطلاعات دندانپزشکان ما را ضمانت می کند، تیم پشتیبانی قوی در صنعت جمع آوری اطلاعات است ،برخلاف خیلی از همکاران رقیب که با استفاده از ربات اقدام از سایتهای تبلیغاتی میکنند و فقط شماره موبایل دندانپزشکان را در اختیار شما قرار میدهند ، جمع آوری اطلاعات دندانپزشکان با مشخصات کامل حاصل تلاش و هزینه بسیار است و به راحتی نمیشود این اطلاعات را به دست آورد . بازبینی مکرر اطلاعات شماره موبایل دندانپزشکان و بروزرسانی فایل به وسیله ی ماست که از ویژگی های مهم و بارز بانک دندانپزشکان تهران و کشور است که ما را با دیگران متمایز میکند.ما برای جمع آوری اطلاعات دندانپزشکان، شیوه هایی مخصوص به کار میبریم که تعداد شماره موبایل های خارج از دسترس را به کمترین امکان برسانیم. اگر ریزش شماره تلفن های زیاد شود یا از آخرین بروز رسانی لیست دندانپزشکان بیشتر از 30 روز گذشته باشد، به صورت خودکار تغییرات اعمال می شود و سپس برای مشتریان فرستاده می شود. بیشتر بروز رسانی ها از طریق تماس تلفن با خود پزشک انجام میپذیرد، در این مواقع محصول خریداری شده تا ماه ها قابل استفاده خواهد بود که در پی آن در وقت و هزینه صرفه جویی خواهد شد.

شما با بانک اطلاعات دندانپزشکان می توانید از سایر روش های ارتباطی ابداعی و تازه برخوردار شوید،بسیاری از روش های نوین در این سالها موثر است مانند معرفی صفحات مجازی شرکت خود به دندانپزشکان،تا آنها با مراجعه از شبکه های اجتماعی شما از محصولات و خدمات شما اطلاع حاصل کنند، اما موضوع اتصال بدون واسطه و تعریف خدمت یا محصول به کسب و کارها نیاز به دسترسی به شماره موبایل آنهاست و به همین جهت، شماره تلفن دندانپزشکان، حاوی کمپین تبلیغاتی پر سود است.

شماره تلفن دندانپزشکان

شماره تلفن دندانپزشکان فایلی است ارزشمند،فقط کافیست روش های قدیمی تبلیغات را فراموش کرده و با شماره موبایل دندانپزشکان گام نوعی در عرصه تبلیغات نوین بردارید،شماره تلفن دندانپزشکان میتواند یکی از فرصت های شغلی شما باشد که شما با روش های پیشنهادی ما از بانک اطلاعات دندانپزشکان ماشین پول سازی بسازید و شرکت خود را از هر تبلیغات اضافی و پر هزینه معاف کنید.لازم به ذکر است افرادی که تمایل به خرید شماره موبایل دندانپزشکان برای بهره گیری از سامانه پیام کوتاه لطفا با ما در تماس باشید.اطلاعات دندانپزشکان با کد نظام پزشکی هم موجود میباشد که برای دریافت قیمت شماره تماس دندانپزشکان با کد نظام پزشکی با ما در ارتباط باشید.

نام محصول | دندانپزشکان کشور با مشخصات

تعداد: 20000 شماره موبایل
650,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل