0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان چهارمحال و بختیاری با مشخصات

تعداد: 950 شماره موبایل
100,000 تومان

شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری

شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری فایل بروز و جامع از لیست شماره تلفن پزشکان شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری میباشد و شما با خرید بانک اطلاعات پزشکان شهرکرد دسترسی جامع به شماره تلفن پزشکان شهرکرد دارید.این لیست پزشکی به صورت هفتگی بروز میشود تا شما بتوانید دسترسی به شماره تماس پزشکان چهارمحال و بختیاری را داشته باشید و تبلیغات خود را شکوفا کنید.

تعداد رکورد: 950 شماره تلفن پزشکان چهارمحال و بختیاری

قیمت: 100/000 هزارتومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

وقتی از بانک اطلاعاتی به هر نوع آن میخواهیم صحبت کنیم، حال دیگر فرق نمی کند این بانک اطلاعات، شماره موبایل پزشکان شهرکرد باشد یا مشاغل دیگر، باید بدانیم که بانک اطلاعاتی چه هدفی را دنبال می کند و اصلا چرا به وجود آمده است. سپس کمی ریزتر شویم و بدانیم که این بانک اطلاعاتی به صورت های جزئی تر مانند بانک اطلاعات پزشکان چهارمحال و بختیاری چه سودها و کارایی ها دارند. از این رو ابتدا با خود مفهوم بانک اطلاعات آشنا می شویم.

دنیای کسب و کار امروز دنیایی پر از رقیب است که اگر می خواهید در بین آن ها موفق باشید باید بتوانید مشتری مناسبی را جذب کنید. برای جذب مشتری کیفیت بالا محصولات یا خدمات در برابر قیمت کمتر می تواند گزینه مناسبی باشد، اما مشکل اینجاست که همه مدعی این ویژگی ها در کسب و کار خود هستند. بنابراین باید به نوعی ویژگی های کاری خود را به مشتری خود نشان دهید و در اصطلاح تبلیغ کنید. این تبلیغ گرچه می تواند بسیار مفید به فایده باشد اما همزمان بسیار گران است. بنابراین بین میزان سودی که از قبل تبلیغات نسبی ما می شود و میزان هزینه که برای آن انجام میگیرد باید تناسبی صورت بگیرد.

شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری

از بین راه های مختلفی که برای ایجاد تناسب بین هزینه و سود تبلیغات انجام میگرد، یک راه بسیار مهم و کاربردی است و آن این است که بتوانیم تبلیغات خود را هدفمند کنیم. یعنی بجای پرتاب 10 چاقو به سیبل که شاید یکی از آن ها به مرکز بخورد، یک چاقو را با دقت پرتاب کنیم و در همان مرکز سیبل بخوابانیمش. دقیقا منظور از تبلیغات هدفمند نیز همین است.

در تبلیغات هدفمند، مهمترین فاکتور این است که گروه مشتریان هدف خودتان را بدانید. به طور مثال اگر کسب و کار شما در حوزه لوازم بهداشتی و پزشکی است به نظر می رسد پزشکان می توانند گروه مناسبی باشند.

فاکتور بعدی این است که بدانید در کجا می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید؟ ایران، استان یا شهرستان؟ این دو فاکتور شما را بسیار می تواند به مرکز سیبل نزدیک کند. به طور مثال شما برای استان چهارمحال بختیاری یا شهرستان شهرکرد برنامه ریزی کسب و کار خود را داشته اید، بنابراین داشتن شماره موبایل پزشکان شهرکرد به نظر راه حل مناسبی می آید.

بانک اطلاعات پزشکان شهرکرد

بانک اطلاعات پزشکان شهرکرد

داشتن بانک اطلاعات پزشکان شهرکرد یا حتی داشتن شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری و لیست پزشکان شهرکرد به تنهایی برای تبلیغات نمی تواند مناسب و کافی باشد و شما باید بتوانید با آن ها در ارتباط باشد، در واقع شما بانک اطلاعاتی را به دست آوردید تا از از طریق آن با مشتریان بالقوه خودتان در ارتباط باشید.

این ارتباط می تواند یک ارتباط اجباری باشد. یعنی این که مشتریان شما یا جامعه هدف شما چه شماره موبایل پزشکان شهرکرد باشد یا هرچیز دیگر، به ناچار تبلیغات شما را خواهند دید و حداقل یک بار آن را مطالعه خواهد کرد. چرایی این موضوع روشن است. از آنجایی که شماره موبایل و گوشی همراه مهمترین و اصلی ترین وسیله هر انسانی است که در خصوصی ترین لحظاتش هم آن را همراه دارد، از این رو داشتن شماره موبایل پزشکان شهرکرد می تواند انتخاب مناسبی برای برقراری ارتباط با آن ها باشد.

نام محصول | پزشکان چهارمحال و بختیاری با مشخصات

تعداد: 950 شماره موبایل
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل