0 فایل در سبد خرید
نام محصول | چشم پزشکان با مشخصات

تعداد: 2500 شماره موبایل
150,000 تومان

لیست چشم پزشکان

لیست چشم پزشکان آرشیوی از شماره تلفن چشم پزشکان و شماره موبایل پزشکان چشم است که ارائه کننده خدمات نوین اطلاع رسانی پزشکی با تمرکز ویژه بر فیلد چشم پزشکی می باشد و مهمترین هدف این نوع خدمات دسترسی بیماران و فعالیت های مرتبط با نام و نام خانوادگی دکترهای متخصص ، شماره تلفن و همچنین آدرس مطب و سایر مشخصات آن ها می باشد و فایل لیست چشم پزشکان ، جزو جامع ترین اطلاعات در حوضه متخصصان چشم پزشکی در سطح ایران می باشد که با تهیه آن به مشخصات بخش زیادی از جامعه ی آماری چشم پزشکان دسترسی پیدا خواهید کرد.

تعداد: 2500 شماره موبایل

قیمت: 150/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

لیست چشم پزشکان را در فایل اکسل تدوین کرده ایم و امروزه به علت تجمع پزشکان متخصص در کلان شهرها به ویژه پایتخت ، دسترسی و آشنایی به وجود پزشکان با تجربه محدود شده است و وجود مشغله های روزانه نیز بر این محدودیت دامن زده است و ناراحت کننده تر اینکه افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند ، بیشتر با این موضوع روبه رو می شوند و ما با در نظر گرفتن کلیه مشکلات و صرف وقت فراوان ، موفق به تهیه پکیج کامل لیست چشم پزشکان شدیم تا شما هموطن عزیز در سراسر کشور بتوانید حاذق ترین و در دسترس ترین متخصص چشم پزشک را انتخاب کنید.

لیست چشم پزشکان را برای تبلیغات هدفمند تدوین کرده ایم و یکی از مهمترین دغدغه ی خانواده های تهرانی و یا حتی شهرستانی ، چگونه دریافت کردن شماره موبایل چشم پزشکان است و چرا که برای آن ها زمان بسیار ارزشمند است و ما در بانک اطلاعات چشم پزشکان با طی کردن پروسه طولانی در جهت جمع آوری این اطلاعات در قالب اطلاعاتی همچون شماره موبایل چشم پزشکان ، شما را در این مهم یاری می دهیم و با اطمینان خدمت شما سروران گرامی بیان می کنیم که این فایل ها بیشترین جامعه ی آماری متخصصان چشم پزشک را در خود جای داده است و خرید این فایل تاثیر بسزایی در صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان دارد .

لیست چشم پزشکان

شماره تلفن چشم پزشکان

حتما برای شما پیش آمده است که برای دریافت کردن شماره تلفن متخصص چشمی در نزدیکی محل زندگیتان بسیار تلاش کرده اید ، اما علی رغم تلاش های انجام شده نتیجه ای حاصل نمی کنید و مجبور به انتخاب متخصص دیگری می شوید . ما برای رفع این مشکل شما ، در شماره تلفن چشم پزشکان ، نام و نام خانوادگی به همراه شماره ی تلفن متخصص چشم را در قالب مجموعه ای بی نظیر و کامل جمع آوری کرده ایم . تا شما در هر لحظه بتوانید با دکتر متخصص خود در ارتباط باشید .امیدواریم بتوانیم با عرضه ی این پکیج رضایت شما عزیزان ارجمند را به دست آورده باشیم.

با توجه به مطالب ذکر شده شما با دانلود مجموعه بانک اطلاعات چشم پزشکان به راحتی به شماره متخصص چشم پزشکی و همچنین آدرس آن ها و سایر مشخصات ، دسترسی پیدا خواهید کرد و با در نظر گرفتن وقت کمتر و آرامش بیشتر ودر نزدیکی محل خود از متخصص ترین چشم پزشک استفاده نمایید.

شماره تلفن چشم پزشکان

نام محصول | چشم پزشکان با مشخصات

تعداد: 2500 شماره موبایل
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل