0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان عمومی کشور با مشخصات

تعداد: 57000 شماره موبایل
700,000 تومان

شماره موبایل پزشکان عمومی به دلیل تعداد بالا بانک اطلاعات پزشکان عمومی کشور یکی از سخت ترین مواردی بود که در سال های اخیر شرکت ما اقدارم به جمع آوری کرد، به طوری که رکورد شماره تلفن پزشکان عمومی در سایت ما بیش از 50 هزار شماره تماس پزشکان عمومی میباشد که برای تبلیغات و ارائه خدمات به صورت مؤثر و در جامعه هدف مناسب می باشد. بانک اطلاعات پزشکان عمومی، به واسطه دارا بودن اطلاعات جامع، صحیح و به روزی از شماره تلفن پزشکان عمومی ، می تواند برای بسیاری شرکت ها مانند شرکت های فعال در زمینه پزشکی و تبلیغاتی در راستای تبلیغات هدفمند و صرفه جویی در زمان و هزینه آن ها، بسیار مفید و کارآمد باشد.

این 60 هزار رکورد از بسیاری از کلان شهرهای کشور به صورت حضوری جمع آوری شده است مانند:

شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی مشهد - شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی تبریز - شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی شیراز - شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی کرج - شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی اصفهان - شماره موبایل و تلفن پزشکان عمومی اهواز

تعداد شماره موبایل پزشکان عمومی: 57 هزار شماره موبایل

قیمت: 700/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

شماره موبایل پزشکان عمومی

شماره موبایل پزشکان عمومی

شماره موبایل پزشکان عمومی بسیار ارزشمند است که در این مجموعه سعی شده تا بهترین و جامع ترین شماره پزشکان عمومی در سطح کشور که با توجه به یک سری شاخص ها و استانداردهای معتبر تهیه گردیده را به شما معرفی کنیم.

ابتدا به منظور آشنایی با موضوع، لازم است که به تعریف بانک اطلاعاتی و اهدافی که قرار است دنبال کند بپردازیم؛ در یک تعریف کلی، هرگاه مجموعه ای از اطلاعات و داده ها از منابع و مآخذ مختلف جمع آوری گردد و سپس به دقت توسط متخصصان آن زمینه بررسی و طبقه بندی شود، در واقع یک بانک اطلاعاتی ساخته شده است. این بانک در اختیار متقاضیان و مخاطبان آن قرار داده می شود تا برای پیشبرد اهداف خود در زمینه مربوطه از آن بهره مند گردند.

خرید بانک اطلاعات پزشکان عمومی، که شامل شماره تماس پزشکان عمومی و سایر اطلاعات مرتبط می باشد، کمک بزرگی به افراد و مشاغل مختلف در راستای تحقق اهداف آن ها بوده و این امکان را برای آن ها فراهم می آورد تا بتوانند تبلیغات، خدمات و درخواست های خود را به آن ها ارائه دهند.

باید توجه داشت که درستی و صحت اطلاعات جمع آوری شده نیز فاکتور مهمی در انتخاب و خرید شماره موبایل پزشکان عمومی می باشد و لازم است که این اطلاعات راستی آزمایی شده باشند. ما در تهیه اطلاعات و شماره پزشکان عمومی از مراجع رسمی و مورد اعتماد استفاده کرده ایم که این امر تاییدی بر درستی و اعتبار این بانک اطلاعات پزشکان عمومی می باشد.

شماره پزشکان عمومی

شماره تلفن پزشکان عمومی

شماره تلفن پزشکان عمومی می تواند برای بسیاری از شرکت ها و ارگان ها، نظیر: شرکت های تجهیزات پزشکی، مسافرتی، آموزشی، تبلیغاتی، دفاتر بیمه و غیره، مفید و کارآمد باشد. از آنجا که پزشکان عزیزمان جایگاه شغلی و درآمدی مناسبی برخوردار هستند، این شرکت ها می توانند برای ارائه محصولات و خدمات خود، از طریق این بانک اطلاعاتی جامع، با شماره تلفن پزشکان عمومی در ارتباط باشند.

به عنوان مثال در رده های شغلی داروسازی و یا تجهیزات پزشکی، نیاز به ارتباط با پزشکان جهت معرفی و تبلیغ محصولات جدید به شدت احساس می شود. لذا این شرکت ها می توانند با در اختیار داشتن شماره تلفن پزشکان عمومی ، از طریق برقراری تماس یا ارسال پیامک به آن ها، در هر کجا که باشند خدمات خود را عرضه نمایند.

اولین قدم برای تبلیغات خوب، تهیه یک بانک اطلاعاتی مناسب و بروز می باشد که شرکت ما این مورد را با تجربه چندین ساله خود و عملکرد هوشمندانه در عرضه بانک اطلاعات پزشکان عمومی برطرف نموده است. شما با داشتن این بانک اطلاعاتی، 50 درصد مسیر تبلیغات موثر و هدفمند را طی کرده اید و می توان گفت که در حال حاضر جزو معدود شرکت هایی هستید که روی موج تبلیغات نوین قرار دارند و قدرت داشتن دیتابیس پزشکان را درک کرده اند.

شرکت های محدودی هستند که همواره به دنبال راهکارهای جدید هستند و به همین واسطه، محصولات و خدمات خود را برند سازی کرده اند تا در بازار رقابتی سخت، به راحتی سودآوری نموده و عمده فروش بازار را برای شرکت خود به ارمغان آورند. اکثر افراد سعی دارند که روش های قدیمی و پر هزینه را امتحان کنند اما شما برای موفقیت باید متفاوت با دیگران عمل کنید و راهکارهایی که سالیان سال در عرصه تبلیغات انجام می شود را کنار بگذارید. تکنیک های قدیمی تبلیغات که شامل بیلبورد و تراکت می شد را فراموش کنید چرا که جامعه هدف در این روش از تبلیغات، عموم مردم هستند و اینگونه از تبلیغات مناسب برای شرکت های تجهیزات پزشکی، شرکتهای تبلیغاتی، خدماتی و غیره نبوده و می تواند سبب هدر رفتن پول و سرمایه شود. راهکار هدفمند می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای این دسته از مشاغل به شمار رود. شماره موبایل پزشکان عمومی آیتم های مورد نیاز برای یک تبلیغات هدفمند و خوب را دارا می باشد. بطور کلی، تبلیغات هدفمند که در سال های اخیر بسیار مورد توجه شرکت ها بوده است می تواند در عین کاهش هزینه ها، افزایش بازده تبلیغات را در پی داشته باشد.

شماره تلفن پزشکان عمومی

بانک اطلاعات پزشکان عمومی

بانک اطلاعات پزشکان عمومی که در اختیار ما قرار دارد یا پکیج شماره تماس پزشکان عمومی که تحت عنوان بانک اطلاعات پزشکان عمومی نیز شناخته می شود، از جمله بانک های اطلاعاتی ای است که برای تهیه آن وقت و زمان بسیاری صرف شده تا برای مخاطبان و هم وطنان مفید واقع شود. اگر یک سری معیار ها، استانداردها و مشخصات در تهیه و تدوین یک بانک اطلاعاتی رعایت شود، می توانیم آن را مفید و کارآمد بدانیم. ما مدعی هستیم که بانک اطلاعات پزشکان عمومی ما مطابق با همین شاخص ها و استانداردها تهیه گردیده است.

بسیاری از شرکت هایی که شماره تلفن پزشکان عمومی را عرضه می کنند، تنها شماره موبایل پزشکان عمومی و یا شماره تماس پزشکان عمومی را در اختیار می گذارند و لیست کاملی تحت عنوان بانک اطلاعات پزشکان عمومی که شامل همه اطلاعات تماس پزشکان عمومی باشد، برای ارائه ندارند. ما با افتخار اعلام می کنیم که کامل ترین پکیج شماره پزشکان عمومی کشور را در اختیار داریم که با تلاش گسترده و شبانه روزی و تیمی مجموعه ما، طی ماه ها پیگیری، بدست آمده است.

بانک اطلاعات پزشکان عمومی

شماره تماس پزشکان عمومی

جامع و کامل بودن اطلاعات، یکی از ویژگی های مهم شماره تماس پزشکان عمومی تهیه شده توسط متخصصین ما است. این اطلاعات که در بر دارنده شماره تماس پزشکان عمومی می باشد، با رعایت تمامی الگوها و استانداردها و طی تلاش و پیگیری های مستمر مجموعه ما تهیه و بررسی شده تا بتواند به بهترین شکل به مخاطبان خود کمک کند و سهم کوچکی در تحقق خواسته های کاربران ایفا نماید. از آنجایی که مراکز مختلف و متعددی اقدام به تهیه و عرضه شماره موبایل پزشکان عمومی می نمایند، لذا اطلاعات ارائه شده دارای کیفیت های گوناگونی هستند. ما در این مجموعه، با پشتوانه چندین سال تلاش، شناخت کافی در این حوزه، مطالعه و همچنین بررسی تعداد بسیار زیادی سایت، اطلاعات و نمونه های مشابه، توانسته ایم سایر استان های کشور را تهیه کرده و آن را با صحت نزدیک به 95 درصد در اختیار مخاطبان قرار دهیم. ما در طی این تحقیقات و طبقه بندی ها، با کارشناسان خبره، مراکز مختلف و همچنین پزشکان همکاری نموده ایم تا یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل را با توجه به نیاز متقاضیان گرد آوری نماییم.

شماره تماس پزشکان عمومی

به روز بودن، یکی دیگر از ویژگی های بارز و مهم این بانک اطلاعات پزشکان عمومی است که این امر نیز با بازبینی مکرر اطلاعات شماره تماس پزشکان عمومی، بروزرسانی آن ها و همچنین بررسی بازخورد ها توسط تیم ما محقق گردیده است. ما برای به حداقل رساندن امکان وجود شماره تماس های خارج از دسترس در این بانک اطلاعات، شیوه های مخصوصی را به کار می گیریم که تضمین کننده ی کمیت و کیفیت اطلاعات فایل های ما می باشد. اگر ریزش شماره تماس ها زیاد شود یا از آخرین بروز رسانی شماره تلفن پزشکان عمومی بیش از 40 روز گذشته باشد، تغییرات به صورت خودکار اعمال شده و سپس برای مشتریان ارسال می شود. در این مواقع لیست خریداری شده تا ماه ها قابل استفاده خواهد بود که منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه متقاضی خواهد شد.شما هم اکنون می توانید بانک اطلاعات پزشکان عمومی را تهیه کنید و با در دست داشتن اطلاعات تماس بیش از 60 هراز شماره موبایل پزشکان عمومی ، موفقیت کاری خود را تضمین نمایید.

تعداد شماره موبایل پزشکان عمومی: 57 هزار شماره موبایل

قیمت: 500/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام پزشک ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

نام محصول | پزشکان عمومی کشور با مشخصات

تعداد: 57000 شماره موبایل
700,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل