0 فایل در سبد خرید
نام محصول | کارخانجات و کارگاه های صنعتی گیلان با مشخصات

تعداد: 4700 شماره موبایل
250,000 تومان

کارخانه های گیلان

کارخانه های گیلان و لیست کارخانجات رشت را با عنوان شماره موبایل کارخانجات گیلان و شماره تلفن کارخانه های رشت جمع آوری کرده ایم که همواره به افراد کمک می نماید تا در یک مجموعه کامل به شماره همراه کارخانه دارهای رشت و گیلان دستیابی داشته باشند و در این نوشتار تلاش شده است تا لیست کارخانجات گیلان به همراه لیست شرکت های شهرک صنعتی رشت به صورت مدرن گردآوری گردد و در سراسر کشور همواره تولید کنندگانی حضور دارند که قصد ارائه محصولات خود را بدون واسطه به کارخانجات دارند و در همین راستا لیست کارخانه های استان گیلان گردآوری گردید تا شماره موبایل کارخانه داران گیلان به راحتی در اختیار همگان قرار گیرد.

کارخانه های گیلان برای بسیاری از مشاغل الزامی است و چرخ اقتصاد یک کشور بر مبنای کارخانه ها و فعالیت آنها می چرخد. جامعه ی کارگری به همراه محصولات خامی که وارد کارخانجات میشوند بستر کارآفرینی را فراهم می آوردند و در استان گیلان نیز با توجه به فراهم بودن منابع طبیعی بسیار، همواره امکان سرمایه گذاری را برای علاقه مند فراهم آورده است و جهت پویا نمودن اقتصاد استانی و همچنین سودآوری و اشتغال زایی این بخش، نیاز به شماره همراه کارخانه دارهای رشت و گیلان می باشد تا بتوان جهت رایزنی به صورت مستقیم با آنان در ارتباط بود.

کارخانه های گیلان

کارخانجات گیلان را به صورت جامع تدوین کرده ایم و تلاش شده است تا برای افراد در هر حرفه و شغل به تفکیک، لیست کارخانجات مرتبط به همراه شماره تلفن مدیران کارخانجات گیلان و رشت جمع آوری گردد.

لیست کارخانه های گیلان چگونه در دسترس است؟

لیست کارخانه های گیلان را در فایل اکسل تدوین کرده ایم و همانگونه که مستحضر هستید در بانک های اطلاعاتی، می توان شماره یک گروه از مشاغل را به دست آورد و در بخش کارخانجات نیز از آنجا که کارخانه دارها تمایل به تهیه مواد اولیه خود با کمترین هزینه را دارند لذا با مسئولین گردآوری بانک های اطلاعاتی همکاری می نمایند تا نام کارخانه ایشان در زمره اطلاعات بانک ها قرار بگیرد.

در شهر رشت و استان گیلان نیز این بانک ها برای افرادی که قصد دارند مهارت خود را به گروهی از کارخانه ها ارائه دهند و یا از این راه تبلیغ محصول خود را ترویج نمایند، مفید است و شماره همراه کارخانه های رشت و شماره تلفن کارخانه های گیلان در یک بسته کامل، مزایای زیر را برای مدیران و افراد کارجو به همراه خواهد آورد :

1-ارتباط مستقیم با مدیران مسئول

2-شناسایی کارخانجات مرتبط با حرفه مد نظر

3-امکان کاریابی سریعتر

4-اطلاع از محل فیزیکی کارخانجات

کارخانجات گیلان

لیست کارخانجات رشت

در خصوص جمع آوری لیست کارخانجات رشت یا شماره تلفن کارخانه های گیلان باید به این مهم دقت نمود، که بعضا مشاهده شده است برخی از شرکت ها از مجموعه شماره های موجود در اینترنت و یا بانکهای قدیمی استفاده می نمایند ولیکن این مورد نمی تواند کارگشا باشد و استفاده از روش های بروز و فعالیت با ارگان هایی نظیر شرکت مخابرات می تواند بانک جامعی را فراهم آورد که صحت کافی برای مشترکین داشته باشد و لیست که در این مجموعه از شماره تلفن کارخانه های گیلان ارائه می شود، در دسته های مختلفی گردآوری می شوند. اما به صورت کلی تلاش شده است که همواره رکورد هایی چون محل کارخانه، شماره همراه کارخانه دارهای رشت، زمینه فعالیت و شماره تلفن کارخانه های گیلان، در آنها وجود داشته باشد.

لیست کارخانجات گیلان به صورت مرتب بروز شده و خطاهایی چون تغییر شماره و مواردی از این قبیل در آن به حداقل می رسد. با استفاده از بانک فوق امکان مراجعه حضوری و غیر حضوری فراهم شده است زیرا علاوه بر شماره تلفن، امکان مشاهده آدرس فیزیکی کارخانه ها نیز وجود دارد.

لیست کارخانه های رشت برای چه افرادی مفید است؟

به سوال فوق از چندین جهت می توان پاسخ داد. در دید اول باید دقت نمود که کارخانه دار همواره تلاش می نماید تا محصولات اولیه کارخانه خود را با قیمت مناسب از تولیدکننده به صورت مستقیم تهیه نموده و مشارکت دلال را به حداقل برساند. لذا شماره وی در لیست بانک اطلاعات کارخانجات گیلان موجب می شود تا تولیدکنندگان به راحتی با وی در ارتباط باشد.

از طرف دیگر افراد مستعدی وجود دارند که با توجه به نوع محصول خود؛ تمام کارخانجات مرتبط را نمیشناسند لذا با این پکیج می توانند، شماره تلفن کارخانه های گیلان را استخراج نمایند تا به صورت مستقیم رایزنی کنند و شماره همراه کارخانه دارهای رشت برای افرادی که جویای کار میباشند، این امکان را فراهم می آورد تا بدون هر گونه روابط اداری بتوانند به صورت مستقیم با مدیران مجموعه در ارتباط باشند و احتمال موفقیت خود را جهت گزینش افزایش دهند.

لیست کارخانجات رشت

نام محصول | کارخانجات و کارگاه های صنعتی گیلان با مشخصات

تعداد: 4700 شماره موبایل
250,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
کل کارخانجات و صنایع کشور با مشخصات

تعداد: 120 هزار شماره موبایل

  • قیمت 3,500,000 تومان
  • واگذاری کل استانها و همچنین کل صنایع به تفکیک زمینه فعالیت
ویژه
کارخانجات مواد غذایی با مشخصات

تعداد: 970 شماره موبایل

  • قیمت 200,000 تومان
  • با مشخصات کامل
ویژه
کل کارخانجات و صنایع کشور با مشخصات

تعداد: 120 هزار شماره موبایل

  • قیمت 3,500,000 تومان
  • واگذاری کل استانها و همچنین کل صنایع به تفکیک زمینه فعالیت
ویژه
کارخانجات و کارگاه های صنعتی تهران با مشخصات

تعداد: 7600 شماره موبایل

  • قیمت 500,000 تومان
  • با مشخصات کامل

لیست عناوین مشاغل