0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان بیماریهای عفونی و گرمسیری با مشخصات

تعداد: 450 شماره موبایل
100,000 تومان

لیست پزشکان عفونی

لیست پزشکان عفونی و شماره تلفن پزشکان عفونی ، یک دیتابیس لیست شماره موبایل پزشکان عفونی و بانک اطلاعات پزشکان عفونی کامل از نام و نام خانوادگی، تفکیک استان و شماره تلفن پزشکان عفونی سراسر ایران است و در این فایل علاوه بر بانک اطلاعات پزشکان عفونی ، آدرس ایمیل آنها نیز وجود دارد، و شما می توانید با صرف هزینه ای اندک این بانک جامع اطلاعاتی را خریداری نمایید و لیست پزشکان عفونی ، مجموعه ای کامل از اطلاعات تماس پزشکان متخصص عفونی همه ی استان های کشور است و پزشکان عفونی فعال ترین گروه پزشکان به شمار می روند که کار آنها تشخیص و درمان بیماری های تب دار، واگیردار و عفونی است و این گروه پزشکان به دلیل شایع بودن بیماری های ویروسی در تمامی نقاط کشور فعالیت دارند، و همین مساله باعث شده که بتوان در تمامی نقاط کشور، به این گروه از پزشکان دسترسی داشت.

لیست پزشکان عفونی گروه مهمی از جامعه پزشکی هستند که، مشاغل جانبی متعددی در کنار آنها فعالیت دارند که، از مهمترین آنها می توان به تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، داروسازان و واردکنندگان دارویی و غیره اشاره کرد. این مشاغل جانبی برای اینکه بتوانند حیات خود را حفظ نمایند باید به شماره تلفن پزشکان بیماری های عفونی دسترسی داشته باشند و البته گاهی تنها داشتن شماره تلفن متخصص عفونی جوابگو نیست و باید به دیگر اطلاعات تماس آنها دسترسی داشت که این فایل، با نام لیست پزشکان عفونی شناخته می شود و همچنین برای اینکه بتوان به شماره تلفن پزشکان عفونی خاصی دسترسی داشت، و یا اینکه به همه آنها دسترسی پیدا کرد ، لیست پزشکان عفونی یک محصول بسیار کارآمد است و در ادامه این متن قصد داریم تا به شما بهترین و جامع ترین بانک اطلاعاتی و شماره موبایل پزشکان عفونی ایران را معرفی کنیم.

بانک شماره موبایل پزشکان بیماریهای عفونی و گرمسیری

تعداد رکورد: 450

قیمت: 100 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

لیست پزشکان عفونی

بانک اطلاعات پزشکان عفونی

بانک اطلاعات پزشکان عفونی ، امروزه توسط شرکت های مختلفی تهیه و تدوین شده است، اما ما با افتخار اعلام می کنیم که بهترین و جامع ترین بانک اطلاعاتی و لیست پزشکان بیماری های عفونی ایران را تالیف کرده ایم و این بانک اطلاعاتی، با بهترین و بروزترین شیوه های جمع آوری داده ها و اطلاعات، تالیف شده، و دارای بالاترین شماره رکورد در بین نمونه های مشابه است. این بانک اطلاعاتی و لیست پزشکان عفونی ، هر هفته آپدیت می شود و شما در زمان خرید آن، علاوه بر جامع ترین لیست پزشکان عفونی ، بروزترین آن را هم خریداری خواهید کرد.

لیست پزشکان عفونی همه استان های ایران، شامل نام و نام خانوادگی پزشک مورد نظر، محل فعالیت آنها، تخصص و حتی جنسیت آنها می باشد. به همین دلیل می توان از این بانک اطلاعاتی جامع و بزرگ، اطلاعات و شماره تلفن متخصص عفونی خاصی را به راحتی بدست آورد.

بانک اطلاعات پزشکان عفونی

شماره تلفن پزشکان عفونی

شماره تلفن پزشکان عفونی که در این سایت ارائه شده، محصولی است که هدف از تالیف آن، تسهیل در رونق و شکوفایی مشاغل مرتبط با پزشکان عفونی است. به همین دلیل صحت و درستی آن نزدیک به صد بوده، چرا که توسط یک تیم کارشناسی، و با صرف و هزینه زیاد تالیف تدوین شده است.

لیست پزشکان عفونی ، محصولی است که شما می توانید با خرید آن به راحتی به شماره پزشکان بیماری های عفونی سراسر ایران دسترسی پیدا کرده، و خدمت یا کالای خود را با یک پیام ساده و یا تماس کوتاه به آنها معرفی نمایید. برای خرید این بانک اطلاعاتی و لیست پزشکان عفونی کافیست با مشاوران فروش ما تماس گرفته، و ضمن کسب مشاوره رایگان آن را خریداری نمایید

نام محصول | پزشکان بیماریهای عفونی و گرمسیری با مشخصات

تعداد: 450 شماره موبایل
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل