0 فایل در سبد خرید
نام محصول | متخصص داخلی با مشخصات

تعداد: 2100 شماره موبایل
200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان داخلی

بانک اطلاعات پزشکان داخلی را در لیست جامع شماره موبایل پزشکان داخلی و لیست شماره تلفن متخصص داخلی تدوین کرده ایم! این بار نیز درصدد در راستای تکمیل و ارتقای خدمات مارکتینگ و بازاریابی در حوزه سلامت و پزشکی ایران، مجموعه و سایت ما در صدد این برآمد که پکیجی جدید و منحصر به فرد و کاملا بهینه برای ارائه اطلاعات پزشکان داخلی از جمله شماره موبایل پزشکان داخلی بسازد و هم اکنون این بانک اطلاعات پزشکان داخلی آماده فروش و عرضه می باشد. در ادامه توضیح مختصری از این پکیج استثنایی، بانک اطلاعات پزشکان داخلی را خدمت شما خوانندگان و مخاطبان عزیز عرض خواهیم کرد. امیدواریم که در ادامه توضیحات ما را همراهی کنید.

بانک شماره موبایل پزشکان متخصص داخلی

تعداد رکورد: 2140 شماره موبایل

قیمت: 200/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

با توجه به مدرنیزه شدن دنیای اطراف ما و تخصصی تر شدن شغل ها، ترجیح بازار، رشته ها و علوم مختلف برای استفاده از خدمات نوین سودمندتر و بهینه تر و نوین تر و از بین رفتن روش های سنتی و زمان بر و پرهزینه تبلیغات سنتی و محیطی که گاها حتی کوچکترین تاثیری بر جذب مخاطب یا حتی دسترسی به بازار هدف را برای ما فراهم نمی کرد، در این مجموعه به این نتیجه رسیدیم تا خدمت ارزنده ای دیگر را به شما عزیزان، در زمینه بازاریابی جمعی و مارکتینگ نوین در حوزه ی سلامت و پزشکی با نام بانک اطلاعات پزشکان داخلی ارائه دهیم.

بانک اطلاعات پزشکان داخلی

شماره تلفن پزشکان متخصص داخلی

امروزه پزشکان داخلی زیادی در سراسر ایران جمع آوری و دسترسی به اطلاعات و نشانی و شماره تماس آن ها و شماره تلفن متخصص داخلی کار راحتی نیست . پیدا کردن شماره تلفن پزشکان متخصص داخلی زمان بسیار زیاد و هزینه گزافی را برای شما خواهد داشت، البته کار غیرممکنی هم نیست، اما خب شاید طی چندین ماه یا شاید چندین سال این کار از شما زمان بگیرد.

مجموعه ما طی سال ها تلاش و دوندگی فراوان با استفاده از مجلات و نشریات، بازدید حضوری از مطب های پزشکان داخلی و سرچ شماره موبایل پزشکان داخلی در اینترنت و سایر روش ها به این مهم دست یافته و هم اکنون این اطلاعات گران بها را که شامل نام، نام خانوادگی، سن، جنسیت، آدرس دقیق مطب ها و شماره تلفن پزشکان متخصص داخلی می باشد، را در اختیار شما صاحبان کسب و کار و مخاطبان عزیزمان قرار می دهد.

شماره موبایل متخصص داخلی

اطلاعات این پکیج هفتگی و حتی شماره موبایل متخصص داخلی در بازه های زمانی کوتاه آپدیت و به روز می شود و این اطمینان خاطر را می توانیم به شما مخاطبان عزیزمان بدهیم که اطلاعات غلط ، اشتباه و قدیمی در بانک اطلاعات پزشکان داخلی وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد ما به شما عزیزان صاحب کسب و کارهای مرتبط با حوزه سلامت علی الخصوص پزشکان داخلی ، کسانی که برگزاری سمینارها و اجلاس های پزشکی را به عهده دارند، فروشندگان لوازم پزشکی و سایر کسب و کارهای مرتبط با حوزه سلامت و پزشکی، بعلاوه ی شرکت های مارکتینگ و بازاریابی، این می باشد که از این پکیج استفاده کرده و با هزینه و صرف زمان بسیار کمتر به بازار هدف و مخاطبان خود برسید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

تنها با یک کلیک با خرید و استفاده از بانک اطلاعات پزشکان داخلی و شماره موبایل پزشکان داخلی با ارزش فاصله دارید. امیدواریم که مانند همیشه بتوانیم رضایت شما دوستان عزیز را جلب کرده باشیم. این فرصت استثنایی یعنی بانک اطلاعات پزشکان داخلی را از دست ندهید!

شماره موبایل متخصص داخلی

نام محصول | متخصص داخلی با مشخصات

تعداد: 2100 شماره موبایل
200,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل