0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان کرمان با مشخصات

تعداد: 8500 رکورد
300,000 تومان

شماره موبایل پزشکان کرمان و شماره تلفن پزشکان کرمان جامع را از سایت ما با عنوان لیست بانک اطلاعات پزشکان کرمان تجربه کنید تا بدون هیچ گونه اتلاف وقت و هزینه اضافی، تبلیغات خود را به بهترین شکل ممکن هدفمند سازید به طوری که این بانک اطلاعات در واقع بانکی عظیمی از شماره تلفن پزشکان کرمان با تخصص های متفاوتی است که ممکن است به محصولات شما نیاز داشته باشند.

بانک اطلاعات پزشکان کرمان

تعداد رکورد: 8566 شماره موبایل پزشکان

قیمت: 400/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان کرمان

بانک اطلاعات پزشکان کرمان

بانک اطلاعات پزشکان کرمان یا همان پیکج اطلاعات پزشکان و شماره تماس آن ها یک دیتابیس بر اساس اطلاعات پزشکان کرمان است که تهیه و تدوین آن به تلاش و دقت فراوانی نیاز داشته و این بانک شماره موبایل طبق یکسری شاخصه ها و استاندارد ها جمع آوری شده است تا بسیار کارآمد و مفید باشد. برای این کار هزینه های مادی و غیرمادی زیادی صرف می شود و تمام هدف آن، مفید بودن آن بانک اطلاعاتی برای شما عزیزان است. تهیه لیست پزشکان کرمان به صورت تخصص گردآوری شده است، تا شما به راحتی بتوانید هدف تبلیغات خود را انتخاب کنید و زمان و هزینه خود را بهینه استفاده کنید. حال چه مشاغلی به این بانک اطلاعاتی نیاز دارند؟ باید گفت مشاغلی مانند تجهیزات پزشکی که محصولات خود را می توانند از طریق سرویس های سامانه پیامک یا تلفنی به آسانی و در کمترین زمان و با صرف هزینه بسیار کم به پزشکان ارائه دهند و محصولات خود را معرفی کنند تا مخاطبین خاص خود را جذب نمایند. پکیج بانک اطلاعات پزشکان کرمان با صحت و درستی بالای 90 درصد در طی ماه ها تلاش و پژوهش جمع آوری شده و این فایل به صورت هفتگی همواره توسط کارشناسان آپدیت می شود و از جزئیاتی چون نام و نام خانوادگی پزشک، شماره موبایل یا تلفن و در 50 درصد مواقع ایمیل آن ها، شامل می شود.

بانک اطلاعات پزشکان کرمان

شماره موبایل پزشکان کرمان

شماره موبایل پزشکان کرمان نیز یک بانک اطلاعاتی مهم به شمار می رود چرا که تعداد این پزشکان بسیار زیاد است و تعداد بیشتر پزشکان، احتمال فروش و تقاضا را افزایش می دهد و این شماره ها براساس تخصص کاری پزشکان آنها تنظیم شده، به طوری که می توانید به شماره تلفن پزشکان زنان و زایمان کرمان، پزشکان جراح کرمان، پزشکان عمومی کرمان، شماره دندانپزشکان کرمان، پزشکان فیزیوتراپ و دیگر تخصص ها دسترسی داشته باشید.

این پکیج می تواند گزینه ای بسیار مطمئن برای یک تبلیغات زود بازده به حساب آید چرا که دیگر نیازی به هزینه های سرسام آور برای تبلیغات عمومی جهت اطلاع رسانی به جامعه هدف خاص وجود ندارد و شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب شماره پزشکان کرمان را دریافت کنید و برای کسانی که در زمینه ارائه خدمات و محصولات پزشکی فعالیت دارند، شماره تلفن پزشکان کرمان گزینه ای بسیار کاربردی به شمار می رود.

امروزه پیامک ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار مناسب و دقیق است که با آن می توان به کسب و کار خود رونق داد و این روش بازاریابی و طریقه ی برقراری ارتباط با مشتریان از نوین ترین روش هاست و برای به دست آوردن این اطلاعات، از الگوهای خاصی پیروی شده تا ضریب خطاها را تا حد زیادی کاهش دهد و به درصد صحت و درستی بالایی رسید تا افزایش بازده و کارایی را برای بانک اطلاعاتی پزشکان داشته باشد.

شماره تماس پزشکان کرمان

شماره تماس پزشکان کرمان دارای مشخصات نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تفکیک رشته پزشکی است و شما با داشتن سامانه و شماره تلفن پزشکان کرمان به راحتی می توانید خدمات و محصولات خود را معرفی کنید. این بانک اطلاعاتی توانسته با به روز رسانی های هفتگی خود، گستره عظیمی از اطلاعات و شماره های پزشکان را پوشش دهد. در بررسی هایی که انجام شد، حدود 80 رده ی شغلی وجود داشته که مرتبط با بانک شماره موبایل پزشکان، در نیازمندی های پزشکان و همچنین بانک های اطلاعات که جزء متقاضیان اصلی بانک اطلاعات پزشکان است، بوده تا بتوانند محصولات و تبلیغات های خود را به این پزشکان ارائه دهند . این افراد میتوانند با در اختیار داشتن شماره ها، به وسیله ی سامانه پیامکی، تلفنی یا حتی حضوری خدمات خود را عرضه نمایند.

شماره تماس پزشکان کرمان

شماره تلفن پزشکان کرمان

شماره تلفن پزشکان کرمان از آرشیو شماره تماس های شرکت ها و ارگان های معتبر تهیه شده است و شما کاربران گرامی می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب اقدام به خرید کنید و فروش محصولات و خدمات خود را دگرگون سازید. تبلیغات کارآمد در مشاغلی که به بانک اطلاعات پزشکان مربوط می شود، شامل تبلیغاتی است که برای خدمات و سرویس های پزشکی قابل انجام است. راهکار های نوین و تبلیغات هدفمند می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای این دسته از مشاغل به حساب آید و با شماره تلفن پزشکان کرمان آیتم های مورد نیاز برای یک تبلیغات هدفمند و خوب را خواهید داشت.

نام محصول | پزشکان کرمان با مشخصات

تعداد: 8500 رکورد
300,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات