0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان ریه و کلیه با مشخصات

تعداد: 860 رکورد
100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان کلیه و ریه شامل تمامی مشخصات مربوط به شماره تلفن متخصصان کلیه و ریه و شماره موبایل پزشکان اورولوژی (ادرار و عفونت - مجاری تفسی ) می باشد که شامل اطلاعات آن ها از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن متخصصان با تجربه و همچنین محل فعالیت استان آن ها می باشد و ما با عرضه این اطلاعات در قالب یک فایل ، شما را در دسترسی آسان به این پزشکان حاذق یاری می رسانیم.

بانک شماره موبایل پزشکان ریوی و کلیوی و ارولوژی

تعداد رکورد: 860 شماره تلفن پزشکان ریه و کلیه

قیمت: 100/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان کلیه و ریه

امروزه بخش زیادی از مردم کشورمان به دلیل عدم تحرک و مصرف مواد غذایی ناسالم با بیماری های مزمن کلیوی و ریوی روبه رو هستند و در شهر های بزرگ میزان غلظت آلاینده های موجود در هوا به حدی است که استشمام آن در طولانی مدت موجب امراض شدید ریوی می شود که مربوط به رده ی سنی خاصی نیست و همه را در گیر کرده است.

شماره موبایل پزشکان کلیه و ریه به منظور آشنایی شما با متخصصان کلیه ( مجاری ادراری ) و ریه و مشخصات کامل آن ها اعم از نام و نام خانوادگی شماره همراه و نمایش بورد تخصصی آن ها را تحت همین عنوان ( بانک اطلاعات پزشکان کلیه و ریه) فراهم کرده است که در کمترین زمان شما را با بهترین متخصص کلیه و ریه آشنا می سازد تا بتوانید تبلیغات ماثری با متخصصین کلیه و ریه داشته باشید.

فایل بانک اطلاعات پزشکان کلیه و ریه برای دسترسی آسان تمامی عزیزان در همه ی کشور ایجاد شده تا همگان در هر منطقه جغرافیایی و در هر سطحی بتوانند اطلاع رسانی به تخصص این پزشکان مجرب استفاده نمایند.

شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه

ما با عرضه پکیج شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه پنجره ای از اطلاعات متخصصین دارای این بورد تخصصی را به روی شما می گشاییم و با تهیه این پکیج بانک اطلاعات پزشکان کلیه و ریه ، برای شما لیست کاملی از شماره موبایل پزشکان متخصص کلیه و ریه را فراهم کرده تا به راحتی بتوانید با پزشک خود در سراسر ایران پهناوردر ارتباط باشید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که این لیست صورت جامعی از شماره تلفن متخصصان کلیه و ریه در کل کشور می باشد که درصد زیادی از این متخصصان در آن نمایش داده می شوند.

شماره تلفن متخصص کلیه و ریه

ما برای کمک به شما شماره تلفن پزشکان کلیه و ریه را آماده کردیم تا شما در آنی از لحظه به مشخصات متخصصان کلیه و ریه در سراسر ایران دسترسی پیدا کنید و از این میان نزدیک ترین و در دسترس ترین متخصص را انتخاب نمایید .

شماره موبایل پزشکان کلیوی و ریوی اطلاعات مفید و کاملی درباره ی تخصص پزشکان و همچنین مشخصات فردی و شماره موبایل آن ها را در قالب یک فایل جمع آوری نموده است . این فایل برای تمام افرادی که به نحوی با این اطلاعات از لحاظ کاری در ارتباط هستند بسیار قابل استفاده است.

نام محصول | پزشکان ریه و کلیه با مشخصات

تعداد: 860 رکورد
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات