0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان علوم آزمایشگاهی ( آزمایشگاه ها ) با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
200,000 تومان

شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی و شماره تلفن آزمایشگاه های پزشکی به شما امکان دسترسی راحت و سریع به پزشک مورد نظر را می دهد و می توانید با در اختیار داشتن بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی ، به وسیله ی سامانه پیامکی، تلفنی و حتی حضوری خدمات خود را عرضه نمایید و این کار هزینه های تبلیغاتی را تا درصدی زیادی پایین می آورد.

شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی برای هر صنف شعلی مرتبط با پزشکی بسیار پر بازده است.

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی

تعداد رکورد: 1100 شماره موبایل

قیمت: 200/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی به یکی از راه های تبلیغات پر بازده تبدیل شده است که راه را برای رسیدن به هدف هموار تر می سازد.

علوم آزمایشگاهی یک از شاخه های پزشکی می باشد که با داشتن بانک اطلاعات این پزشکان می توان از شماره موبایل همه ی این افراد بهره مند شد و می توان با ارتباط برقرار کردن با آن ها در فروش محصولات اکثر شرکت ها در زمینه پزشکی موثر واقع شد و در این پکیج لیست پزشکان علوم آزمایشگاهی کشور به صورت تفکیک استان گردآوری شده است، تا شما به راحتی بتوانید موارد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امروزه تبلیغات نوین جای روش های قدیمی را گرفته است و بانک اطلاعات وقت و هزینه اضافی را به حداقل رسانده است. با خرید بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی به یک تبلیغ هدفمند سرعت ببخشید و فروش محصولات مخصوص این صنف را رونق دهید. اطلاعات موجود در این دیتابیس، به صورت دوره ایی و منظم آپدیت می شود و با صحت درستی بالای 90 درصد تهیه شده است و تمامی مواردی که باید در تهیه آن لحاظ شود به بهترین نحو و براساس یک الگوی استاندارد اجرا شده است.

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی یکی از لیست های کاربردی و مهمی است که کاربران و شرکت هایی که تبلیغاتشان مربوط به شماره پزشکان علوم آزمایشگاهی می باشد، با خرید این پکیج فروش خود را تضمین می کنند. این بانک اطلاعاتی دارای مشخصات نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تفکیک شهری است و در 50 درصد مواقع از ایمیل پزشکان عوم آزمایشگاهی نیز برخوردار است. تبلیغات ها از طریق بانک شماره موبایل، عموما به شکل پیامک یا اس ام اس ارسال می شود و وقتی شما به بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی پیامک می دهید در واقع به نزدیک ترین حالت ممکن به این افراد دسترسی پیدا کرده اید. ممکن است این افراد در رخت خواب باشند یا در سر کار مشغول باشند که این نکته یاد آور این است که شما همیشه و در هر لحظه امکان دسترسی دارید و آن ها هم به نوعی مجبور می شوند که حداقل یک بار پیامک تبلیغاتی ای که شما فرستاده اید را بخوانند. خلاصه کلام این است که با کمترین وقت و با سرعت زیادی توانستید با آن ها در ارتباط باشید و بر حسب اتفاق نیاز های آن مقطع زمانی شان را هم برآورده سازید.

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی آرشیو ارزشمند و جامع از لیست پزشکان علوم آزمایشگاهی است که با تکنیک های نوین تدوین شده است که به همراه مشخصات کامل این پزشکان جمع آوری شده تا بتوانید تبلیغات موثر خود را داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی اطلاع رسانی کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های این پکیج این است که به صورت هفتگی آپدیت و به روز رسانی می شود که این مورد باعث جذب خیلی از مشتریان شده است.

شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی یکی از مهم ترین ابزاری است که می تواند در تبلیغات اثر بخشی زیادی داشته باشد و همچنین با قیمت بسیار مناسبی هم خریداری کنید. این بانک اطلاعات همواره به صورت دوره ای کوتاه مدت توسط یک تیم مجرب آپدیت می شود که آن را به صحت 90 درصدی رسانده است و کمیت و کیفیت این فایل های شماره تلفن را تضمین می کند. تبلیغات هدفمند که مورد توجه شرکت هاست، در عین کاهش هزینه ها، افزایش بازده تبلیغات را در پی دارد و سود حاصل از فروش را به حداقل می رساند. تکنیک های قدیمی تبلیغات که شامل بیلبورد و تراکت است بیشتر مورد استفاده تبلیغات عموم مردم واقع می شود و اینگونه از تبلیغات برای شرکت های تجهیزات پزشکی مناسب نیست و باعث هدر رفتن پول و سرمایه می شود.

شماره تماس پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره تماس پزشکان علوم آزمایشگاهی این امکان را فراهم می آورد که با استفاده از اطلاع رسانی همگانی در شبکه های اجتماعی به تبلیغات بپردازید. با داشتن شماره تماس این پزشکان می توانید آن ها را به کانال اجتماعی خود دعوت کنید تا از خدمات و محصولات شرکت شما با خبر شوند و با خرید شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی می توانید این مزیت را کسب کنید. دوران سخت بازار رقابتی با هزینه های هنگفت تبلیغاتی دیگر به پایان رسیده است.

نام محصول | پزشکان علوم آزمایشگاهی ( آزمایشگاه ها ) با مشخصات

تعداد: 1100 شماره موبایل
200,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل