0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان مازندران با مشخصات

تعداد: 14000 رکورد
400,000 تومان

شماره موبایل پزشکان مازندران

شماره موبایل پزشکان مازندران یا همان پیکج بانک اطلاعات لیست پزشکان مازندران یا شماره تلفن پزشکان مازندران ، دیتابیسی از اطلاعات جامعه پزشکان کشور در ناحیه ی استان مازندران است، استان مازندران در شمال ایران قرار دارد و به مرکزیت شهر ساری است. جالب است بدانید که این استان باسواد ترین استان کشور است، از این رو ما در تلاش هستیم که بانک اطلاعات جامع از این استان را در اختیار شما قرار دهیم.

بانک اطلاعات پزشکان مازندران

تعداد رکورد: 14164 شماره تلفن پزشکان مازندران

قیمت: 700/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان مازندران

از طرفی تهیه و تدوین دیتابیس شماره تماس پزشکان مازندران و بانک اطلاعات پزشکان ساری نیازمند به تلاش و اعمال دقت فراوان است، چرا که برای آن هزینه های مادی و غیرمادی زیادی باید صرف شود (هزینه های غیر مادی مانند زمان) و این صرف هزینه ها در تحقق یک هدف است و آن هدف، مفید بودن آن بانک اطلاعاتی است.

شماره موبایل پزشکان ساری

مازندران دارای ۶۰ شهر میباشد، پس می بینید که به چه میزان جمع آوری شماره تلفن پزشکان ساری و همچنین در ابعاد بزرگتر شماره موبایل پزشکان مازندران دشوار و مهم است .

ما کار شما را ساده تر کردیم و یک فرآیند بازاریابی را به منظور دسترسی به بازار هدف جلو افتادید. شماره تماس پزشکان مازندران حاصل ماه ها و سالها تلاش بی وقفه ی کارمندان و متخصصان شرکت بود و ما از طریق تحقیقات میدانی، مجلات، روزنامه ها ، سایت نیازمندی ها، پرتابل پزشکی و پیک های تبلیغاتی توانسته ایم اطلاعات پزشکان را جمع آوری و تدوین کنیم .

بانک اطلاعات پزشکان مازندران می تواند یکی از ابزارهای مهم و اصلی در فرآیند بازاریابی محصول شرکتتان باشد .

اگر شما محصولات آرایشی و بهداشتی دارید، اگر در تولیدات دارو فعالیت می کنید، لوازم پزشکی مورد نیاز پزشکان عزیز را تولید یا وارد می کنید، شرکت واردات کالاهای مورد نیاز پزشکان را دارید، بانک اطلاعاتی ما گزینه ای بسیار مطمئن برای یک تبلیغات و بازاریابی هدفمند به شمار رود.

ما در شرکت خود تیم تحقیقات بازار را راه اندازی نموده ایم و این شماره موبایل پزشکان مازندران توسط همین تیم های تحقیقاتی ما جمع آوری می شوند، با خرید این بانک اطلاعات پزشکان مازندران ، شما دقیقا به هدف زده اید. به دلیل مناطق طبیعی بسیار زیبا در استان مازندران و همچنین حضور مارکت ها و شعبه های برندهای برتر در این استان، جذب گردشگر در این استان بسیار بالا است، بطوریکه گاهی سکونت گردشگران در طول ماه به یک هفته یا چند هفته می رسد. در نتیجه امروزه بسیاری از شرکت های آرایشی و بهداشتی، داروسازی و لوازم پزشکی فعال در زمینه پزشکی و غیره نیازمند شماره تماس پزشکان مازندران می باشند.

بانک اطلاعات پزشکان مازندران

بانک اطلاعات پزشکان مازندران در این بانک اطلاعاتی نوین و جامع ذخیره شده است و شما می توانید به طور مستقیم با شماره تلفن پزشکان مازندران و شماره موبایل پزشکان ساری در ارتباط باشید.

با داشتن بانک اطلاعات پزشکان مازندران می توانید توسط کارشناسان بازاریابی به آنها زنگ بزنید و قرار ملاقاتی ترتیب دهید و به دیدارشان بروید تا نیازهای آنها را کشف و تامین کنید، می توانید توسط کارشناسان فروش زنگ بزنید و فروش تلفنی داشته باشید.

حتی شما با داشتن شماره موبایل پزشکان مازندران می توانید به آنها برای فروش و معرفی محصول پیامک بزنید.

بانک اطلاعات پزشکان مازندران

نام محصول | پزشکان مازندران با مشخصات

تعداد: 14000 رکورد
400,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات