0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان متخصص اطفال با مشخصات

تعداد: 3200 شماره موبایل
150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان

بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان را به عنوان لیست شماره موبایل پزشکان اصفال و کودکان و شماره تلفن پزشکان اطفال امروزه به وسيله مراکز متفاوتي تهیه می شود كه بيشتر در زمینه کیفیت و محتوا تفاوت دارند و برای صحت و درستی شماره تلفن پزشكان از بسیاری از مراکز معتبر، کارشناسان ماهر و جامعه پزشکی کشور کمک هایی گرفته شده و تا به الان این ارتباط با آنها ادامه دارد و هر هفته اين اطلاعات به روز مي شوند ، هدف بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان ایران این است که ، تا همه ي کاربران علاقه مند و نیازمند بتوانند با ساده ترین و بهترین شیوه ممکن به اطلاعات مورد نیاز 90 درصد جامعه پزشکی کشور دسترسی داشته باشند.

تعداد: 3200 شماره موبایل

قیمت: 150 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان یا همان ليست بانک موبایل پزشکان، برای اینکه تهیه و تدوین شود نیاز به تلاش زيادي دارد و همچنين صرف هزينه هاي مادي و غير مادي براي رسيدن به هدف و آن چيزي جز مفيد و موثر بودن بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان نيست و اين مفيد بودن نيازمند يك سري نكات قابل توجه و استاندارد است.

بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان به مجموعه ای از داده ها گفته می شود که از منابع متفاوت گرفته و تالیف ميشوند و بعد از تحلیل و بررسي ، تدوين شده و به شكل مناسب دسته بندی و در اختیار کاربران متقاضی قرار می گیرند. بانک شماره موبایل پزشکان سراسر کشور در چارچوب استاندارد تهیه شده و به بهترین نحو اجرا شده است.بانك موبايل پزشكان هر استان و تخصص پزشکان جدا مي باشد ،این بانک اطلاعاتی می تواند کمک بزرگي به مشاغل مختلف کرده و در رسیدن به اهدافشان ياري نمايد.

بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان

شماره موبایل پزشکان اطفال و کودکان

در حقيقت شماره موبایل پزشکان اطفال و کودکان بانکی بزرگ از شماره تلفن هایی است که طبق صنف ها و مشاغلشان دسته بندي مي شود. این دسته بندي ها باعث شده که هر کسی هر صنفی را که بخواهد مي تواند مورد تبلیغ قرار دهد. این تبلیغات اكثراً به صورت پیامک از طریق بانك شماره موبايل فرستاده می شوند.همیشه و هر لحظه این امکان وجود دارد به مخاطب دسترسی داشته باشد و مخاطب به نوعی مجبور است حداقل یک بار پیامک تبلیغاتی را بخواند.بنابراین می توان گفت که شماره موبایل متخصص اطفال می تواند یک امکان عالی را برای صاحبان مشاغل ايجاد كند با این فایده که مشتریان خود را بیابند و با آن ها در ارتباط باشند و به نوعی در ناخودآگاه آن ها همراهشان باشند.این موضوع می تواند کمک خوبی برای راه اندازی بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان باشد.

شماره موبایل متخصص اطفال و کودکان

شماره تلفن پزشکان اطفال و کودکان

شماره تلفن پزشکان اطفال و کودکان يكي از باارزش ترين و مهمترين ليستهاست كه زود بازده و هدفمند نيز است بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان تهران که در این سایت قرار دارد با تضمین قرارداد شرکتی و فاکتور رسمی با بهترین قیمت و کیفیت آماده واگذاری به مشتریان گرامی است.

كه ميتوان از زير بار هزينه هاي اضافه سر باز زد و به راحتي شماره تماس پزشكان تهران را خريداري و دريافت كرد.

این بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان تهران در حقيقت راهی مدبرانه برای تبلیغات حرفه ای به شمار رفته و امروزه تعداد كثيري از شرکت های داروسازی و فعال در حیطه پزشکی و... خواستار شماره تماس پزشكان تهران می باشند. شماره تماس پزشکان تهران در این بانک اطلاعات پزشکان اطفال و کودکان ذخیره شده است و شما می توانید به طور مستقیم با پزشکان تهران در ارتباط باشید.

و همچنين بانک شماره موبایل پزشکان کشور را به تفکیک استان و با مشخصات کامل و نسبت به تخصص پزشكي گرد آوری كرده اند، که می توان به صورت هدفمند به پزشکان با تخصص شغلی آنها پیامک خود را ارسال كرد

نام محصول | پزشکان متخصص اطفال با مشخصات

تعداد: 3200 شماره موبایل
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل