0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان دارو سازی و داروشناسی با مشخصات

تعداد: 10000 رکورد
600,000 تومان

شماره موبایل پزشکان داروساز

شماره موبایل پزشکان داروساز و شماره تلفن داروسازان مجموعه ای کامل و بی نظیر از بانک اطلاعات داروسازان کشور می باشد و اگر شما در زمینه تبلیغات فعالیت می کنید و یا شغل شما در زمینه دارو و ساخت و توزیع دارو و هر چیزی که به پزشکان داروساز مرتبط می شود باشد، به اطلاعات داروسازان نیاز خواهید داشت.

بانک شماره موبایل پزشکان دارو سازی و داروشناسی

تعداد رکورد: 10625 شماره موبایل

قیمت: 600/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

بانک اطلاعات پزشکان دارو ساز

متخصصان ما در بانک موبایل با صرف وقت و انرژی بسیار بالا و همچنین دقت بالا پکیجی را در این زمینه برای شما جمع آوری کرده اند. این اطلاعات شامل شماره تماس و اطلاعات کاملی است که پس از صحت سنجی دسته بندی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

استفاده از این بانک اطلاعاتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و شما با استفاده از این پکیج در کمترین زمان ممکن می توانید اطلاعاتی کامل و جامع در مورد پزشکان داروساز به دست بیاورید و با توجه به نیاز خود به آن ها مراجعه کنید.

تمام اطلاعات موجود در این پکیج به دقت بررسی شده تا کمترین میزان خطا را داشته باشند. بانک اطلاعات پزشکان داروساز شامل نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت، تخصص و شهر و آدرس دقیق تمام پزشکان داروساز در سطح کشور می باشد. بانک موبایل با سال ها تجربه و تلاش و پشتکار فراوان در زمینه جمع آوری اطلاعات پزشکان در تمام نقاط کشور فعالیت می کند.

شماره تلفن داروسازان

یکی از مهم ترین اطلاعاتی که در بانک اطلاعات پزشکان داروساز قرار دارد، شماره تلفن داروسازان است. مجموعه ما با صرف وقت و هزینه بسیار و با دقت فراوان در طول مدت زمان زیادی مهم ترین اطلاعات از جمله شماره موبایل داروسازان را جمع آوری کرده است. این پکیج بسیار مفید با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. اگر شما در زمینه تبلیغات فعالیت می کنید و یا حوزه کاری شما با پزشکان داروساز مرتبط است می توانید این بانک اطلاعاتی را خریداری کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. این بانک اطلاعاتی بسیار دقیق و با کیفیت بالا جمع آوری شده و شما می توانید با خیالی اسوده آن را خریداری کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

شماره تلفن داروسازان

شماره پزشکان داروساز و داروشناسی

کارشناسان ما با دقت بسیار بالا و با استفاده از روش های مطمئن شماره تماس پزشکان داروساز و داروشناسی را در مجموعه ای عظیم و بسیار با کیفیت جمع آوری کرده اند. بانک اطلاعاتی که شامل تمام اطلاعات از جمله شماره تماس داروسازان به طور کامل و با تفکیک شهر و حوزه تخصصی آن ها می باشد. اگر شغل شما به صورتی است که مخاطب شما پزشکان داروساز می باشند می توانید به راحتی با استفاده از این پکیج با آن ها در ارتباط باشید. می توانید این بسته را با قیمت بسیار مناسب از سایت ما خریداری کنید. برای انجام تبلیغات و استفاده در حوزه های کاری مرتبط با داروسازان می توانید از مزایای این بانک اطلاعاتی بهره مند شوید. با استفاده از این بانک شماره تماس پزشکان داروساز در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بسیاری از افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند به دلیل ارتباط نداشتن با مخاطبان خود هر بار هزینه بسیار زیادی را صرف پخش گسترده آگهی های خود می کنند. گروه ما با جمع آوری شماره موبایل پزشکان داروساز سراسر کشور این امکان را برای شما فراهم می کند که به طور مستقیم با تمام پزشکان داروساز در ارتباط باشید.

شرکت های مختلفی در زمینه جمع آوری اطلاعات و ایجاد بانک اطلاعات پزشکان داروساز فعالیت می کنند. ما این تضمین را به شما می دهیم که بسته های ما با بالاترین کیفیت و دقت جمع آوری شده اند. این بسته ها با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرند.

شماره پزشکان داروساز و داروشناسی

نام محصول | پزشکان دارو سازی و داروشناسی با مشخصات

تعداد: 10000 رکورد
600,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات