0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان دارو سازی و داروشناسی با مشخصات

تعداد: 10000 شماره موبایل
600,000 تومان

پزشکان داروساز

پزشکان داروساز و لیست پزشکان داروساز تهران ( دکتر داروساز ) از مجموعه ای کامل و بی نظیر از شماره موبایل پزشکان داروساز و اطلاعات تلفن داروسازان تهران می باشد و اگر شما در زمینه تبلیغات فعالیت می کنید و یا شغل شما در زمینه دارو و ساخت و توزیع دارو و هر چیزی که به پزشکان داروساز مرتبط می شود باشد، به لیست پزشکان داروساز نیاز خواهید داشت و متخصصان ما در بانک موبایل با صرف وقت و انرژی بسیار بالا و همچنین دقت بالا لیست دکتر داروساز را برای شما جمع آوری کرده اند و این اطلاعات شامل شماره تماس پزشک داروساز و اطلاعات کاملی است که پس از صحت سنجی دسته بندی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لیست پزشکان داروساز را برای تبلیغات هدفمند تهیه کرده ایم و استفاده از این بانک اطلاعاتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود و شما با استفاده از این پکیج در کمترین زمان ممکن می توانید اطلاعاتی کامل و جامع در مورد پزشکان داروساز به دست بیاورید و با توجه به نیاز خود به آن ها مراجعه کنید.

پزشکان داروساز

لیست پزشک داروساز را ما به صورت ماهیانه بروز میکنیم و تمام اطلاعات موجود در این پکیج به دقت بررسی شده تا کمترین میزان خطا را داشته باشند و بانک اطلاعات پزشکان داروساز شامل نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت، تخصص و شهر و آدرس دقیق تمام پزشکان داروساز در سطح کشور می باشد و ما با سال ها تجربه و تلاش و پشتکار فراوان در زمینه جمع آوری اطلاعات پزشکان در تمام نقاط کشور فعالیت می کند.

بانک شماره موبایل پزشکان دارو سازی و داروشناسی

تعداد رکورد: 10000 شماره موبایل

قیمت: 600/000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

دکتر داروساز

لیست پزشکان داروساز

لیست پزشکان داروساز یکی از مهم ترین اطلاعاتی است در بانک اطلاعات پزشکان قرار دارد و مجموعه ما با صرف وقت و هزینه بسیار و با دقت فراوان در طول مدت زمان زیادی مهم ترین اطلاعات از جمله شماره موبایل داروسازان را جمع آوری کرده است و این پکیج بسیار مفید با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرد و اگر شما در زمینه تبلیغات فعالیت می کنید و یا حوزه کاری شما با دکتر داروساز مرتبط است می توانید این بانک اطلاعاتی را خریداری کرده و از مزایای آن بهره مند شوید و این بانک اطلاعاتی بسیار دقیق و با کیفیت بالا جمع آوری شده و شما می توانید با خیالی اسوده آن را خریداری کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

لیست پزشک داروساز را به صورت منظم و مرتب در فایل اکسل آماده کرده ایم و کارشناسان ما با دقت بسیار بالا و با استفاده از روش های مطمئن شماره تماس پزشکان داروساز و داروشناسی را در مجموعه ای عظیم و بسیار با کیفیت جمع آوری کرده اند و بانک اطلاعاتی که شامل تمام اطلاعات از جمله شماره تماس داروسازان به طور کامل و با تفکیک شهر و حوزه تخصصی آن ها می باشد و اگر شغل شما به صورتی است که مخاطب شما پزشک داروساز می باشند می توانید به راحتی با استفاده از این پکیج با آن ها در ارتباط باشید و می توانید این بسته را با قیمت بسیار مناسب از سایت ما خریداری کنید.

برای انجام تبلیغات و استفاده در حوزه های کاری مرتبط با داروسازان می توانید از مزایای این بانک اطلاعاتی بهره مند شوید. با استفاده از این بانک شماره تماس پزشکان داروساز در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بسیاری از افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند به دلیل ارتباط نداشتن با مخاطبان خود هر بار هزینه بسیار زیادی را صرف پخش گسترده آگهی های خود می کنند. گروه ما با جمع آوری شماره موبایل پزشکان داروساز سراسر کشور این امکان را برای شما فراهم می کند که به طور مستقیم با تمام پزشکان داروساز در ارتباط باشید.

شرکت های مختلفی در زمینه جمع آوری اطلاعات و ایجاد لیست پزشکان داروساز فعالیت می کنند. ما این تضمین را به شما می دهیم که بسته های ما با بالاترین کیفیت و دقت جمع آوری شده اند. این بسته ها با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرند.

لیست پزشکان داروساز

نام محصول | پزشکان دارو سازی و داروشناسی با مشخصات

تعداد: 10000 شماره موبایل
600,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل