0 فایل در سبد خرید
نام محصول | مدیران داروخانه های کشور با مشخصات

تعداد: 14000 شماره موبایل
600,000 تومان

لیست داروخانه های کشور

لیست داروخانه های کشور و بانک اطلاعات داروخانه های کشور یکی از دیتابیس ضروری برای شرکتهای مختلف میباشد. بانک اطلاعات شماره موبایل داروخانه های کشور طی تلاش شبانه روزی بخش پشتیبانی سعی بر آن داشته است تا معتبرترین لیست اطلاعات از شماره تلفن داروخانه ها در سراسر کشور را گرد آوری نماید. این موضوع به قطع نقش مهم و موثری در حوزه تبلیغات ارگان ها، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ایفا خواهد کرد.

لیست داروخانه های کشور

تعداد شماره: 14 هزار شماره تلفن داروخانه ها

قیمت: 600/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام داروخانه ،آدرس ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

امروز بانک شماره موبایل داروخانه ها یکی از ملزومات جامعه ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مرتبط به شمار می رود. چرا که بیشتر مالکان و مدیران ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها در سراسر کشور اقدام به استخدام بازاریاب و ویزیتور نموده و سر جمع، مبلغ گزافی در قبال حقوق ماهیانه به آن ها می پردازند تا قادر به کسب اطلاعات حائز اهمیت در مورد لیست داروخانه های کشور انجام شود.

موضوع فوق نشان دهنده این مهم می باشد که مالکان و مدیران ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مرتبط با حوزه داروسازی و داروخانه به گزینه ای آسان تر، سریع تر و در عین حال، مقرون به صرفه نیاز دارند. در این راستا، بانک اطلاعات شماره موبایل داروخانه ها می تواند یکی از گزینه های آزموده شده و ایده آل پیش رویتان باشد.

بانک اطلاعات داروخانه های کشور، تنها یکی از بانک های اطلاعاتی معتبر و موثق وبسایت ما به شمار رفته که بر مبنای تلاش شبانه روزی بسیاری از بازاریابانِ مشاغل مرتبط گرد آوری شده است.

ولکن تفاوت بانک اطلاعات داروخانه های ایران ذکر شده در بانک اطلاعات شماره تلفن داروخانه های کشور با دیتابیس سایر وبسایت ها در چیست؟ این پرسش مهم می تواند پرسش بسیاری از کاربران وبسایت بانک اطلاعات مشاغل و اصناف باشد. با این حال، مطالعه و بررسی های متعدد انجام پذیرفته در راستای کسب تجربه به پشتوانه 10 سال خدمت وبسایت بانک اطلاعات مشاغل باعث گردیده تا تعداد بی شماری از شماره موبایل داروخانه ها در سراسر کشور به صورت تست شده در یک پکیج جمع آوری شود و سر انجام، در خدمت ارگان ها و شرکت های مرتبط با این امر قرار گیرد.

لیست داروخانه های کشور

بانک اطلاعات داروخانه های کشور

امروز نمی توان منکر تاثیرات شگرف بازاریابی و تبلیغات بر روی بازدهی و عملکرد ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها (بخش خصوصی و دولتی) شد. به همین دلیل، بسیاری از کارشناسان حوزه های مرتبط سعی بر آن دارند تا به برترین شیوه ممکن تبلیغات کنند و شاهد بازدهی آن در درازمدت بمانند.

بانک اطلاعات داروخانه های کشور شامل شماره موبایل داروخانه ها و یا شماره مدیران داروخانه های سطح کشور می باشد. بنابراین، این پکیج به هیچ عنوان محدود به یک استان و یا یک شهرستان نیست. شما قادر خواهید بود به عنوان کارشناس حوزه تبلیغات پکیج مربوطه را خریداری نمائید و آن را بدون هیچگونه محدودیت استفاده نمائید.

شماره تلفن داروخانه های ایران

از دیگر مزایای استفاده و بهره وری بانک شماره تلفن داروخانه های کشور آن است که شما به محض خریداری پکیج قادر خواهید بود تا به طور هوشمندانه ای از صدها شماره صحیح استفاده نمائید. و سپس، طی به روزرسانی های مجدد از سوی مرکز بانک اطلاعات مشاغل بار دیگر از درستی و صحت شماره های تماس مطلع شوید. این آپدیت ها و به روزرسانی های مجدد به طور معمول از سوی پشتیبانی مرکز انجام پذیرفته و برخلاف بسیاری از مراکز مشابه، تعداد شماره موبایل داروخانه ها بار دیگری آزموده و تست شده و در این میان، احتمال دارد که برخی شماره ها حذف شوند و یا در شرایط بهتر، تصحیح شوند.

این موضوع می تواند به معنای اهمیت پشتیبانی بانک اطلاعات مشاغل نسبت به ارائه خدمات به کاربران و یا حتی حوزه تبلیغات باشد. بانک اطلاعات مشاغل سعی بر آن دارد تا با ارائه یک پکیج با کمترین درصد ضریب خطا طی تماس با شماره موبایل داروخانه ها تبلیغات هدفمند با بازدهی سودآور کوتاه مدت ترویج بدهد.

نام محصول | مدیران داروخانه های کشور با مشخصات

تعداد: 14000 شماره موبایل
600,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل