0 فایل در سبد خرید
نام محصول | متخصص پروتزهای دندانی با مشخصات

تعداد: 200 شماره موبایل
100,000 تومان

شماره موبایل پزشکان پروتز

شماره موبایل پزشکان پروتز و شماره پزشکان پروتز را در فایل اکسل به نام شماره تلفن پزشکان پروتز و شماره موبایل پزشکان پروتز جمع آوری کرده ایم و لیستی از رشته تخصصی فعال در حوزه زیبایی و به طور کلی بانک اطلاعات پزشکان پروتز ، مجموعه ای قدرتمند و جامع است که بهترین و هوشمندانه ترین راه حل برای داشتن بهترین و حرفه ای ترین تبلیغات موثر است و این مجموعه با دارا بودن شماره تلفن مراکز پروتز تهران و دیگر استان ها، به بسیاری از افراد فعال در زمینه رشته های مرتبط با کار پزشکی، داروخانه ها و علاقه مندان به حرفه های مرتبط با درمان، کمک می کند تا مستقیما با پزشکان مرتبطی که در ایران فعالیت می کنند ارتباط برقرار کرده و سریع تر و با صرف هزینه ای اندک، به اهداف خود برسند و در کسب و کار خود موفق شوند.

تعداد رکورد: 200 شماره موبایل

قیمت: 100 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان پروتز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و راه های ارتباطی بدست آوردن لیست پزشکان پروتز و شماره موبایل متخصص پروتز و دیگر پزشکان فعال در استان های مختلف به راحتی و با پرداخت کمترین هزینه ممکن، امکان پذیر شده است. برای بدست آوردن لیست پزشکان پروتز کافی است این محصول را خریداری نموده و نیاز خود برای شماره موبایل و دیگر اطلاعات مربوط به این پزشکان را برای همیشه، مرتفع سازید.

بانک اطلاعات پزشکان پروتز

بانک اطلاعات پزشکان پروتز ، که توسط سایت ما جمع آوری شده است دارای ویژگی ها و مزایایی می باشد که باعث شده است مشتریان زیادی برای رونق کسب و کار خود از این مجموعه استفاده نمایند و یکی از این ویژگی هایی که باعث محبوبیت هرچه بیشتر این مجموعه شده است امکان به روز رسانی های کوتاه مدت می باشد که به کاربر این اطمینان را می دهد که با یکبار خرید محصول می تواند برای همیشه به لیست شماره تلفن های همه پزشکان و حتی پزشکان جدیدی که به تازگی کار خود را در استان مرکزی آغاز کرده اند دسترسی داشته باشند.

ویژگی دوم این مجموعه ضریب خطای بسیار پایین آن است به گونه ای که کار آمد ترین و هدفمند ترین تبلیغات را برای افراد فعال در حوزه خدمات درمانی و پزشکی فراهم می کند که اگر با برنامه ریزی دقیق و ارائه محصولات ارزنده، همراه شود می تواند فروش شما را چندین برابر کند.

قبل از خرید شماره موبایل پزشکان پروتز لازم است از صحت شماره تلفن های موجود در مجموعه مطمئن شوید، زیرا برخی از شماره تلفن های پزشکان، بعد از مدتی از دسترس خارج می شوند و قابل استفاده نخواهند بود، ما سعی کرده ایم با آپدیت های هفتگی خیال شما را از صحت شماره تلفن های موجود در شماره تماس پزشکان پروتز راحت کنیم.

شماره تلفن پزشکان پروتز

با خرید شماره تلفن پزشکان پروتز شما می توانید پزشکان فعال در کشور را در کانال های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی عضو کرده و تبلیغات خود را در معرض دید آن ها قرار دهید. تحقیقات نشان داده است از هر دویست هزار پزشکی که شماره موبایل آن ها در بانک اطلاعات پزشکان پروتز آورده شده است در بدترین حالت ممکن حداقل 7 نفر به محصولات ارائه شده توسط شرکت شما علاقه مند خواهند شد و در مجموع 750 پزشک از محصولات شما استفاده خواهند کرد که همین تعداد به فروش فوق العاده محصولات شما و چندین برابر شدن فروش شما کمک خواهد کرد.

بنا براین، برای رسیدن به اهداف بیزینسی خود کافی است شماره موبایل متخصص پروتز را سفارش داده و با در دسترس داشتن بانک اطلاعات پزشکان پروتز و دیگر پزشکان، آن ها را در گروه ها و شبکه های اجتماعی مربوط به شرکت خود عضو نمایید.

شماره تلفن پرشکان پروتز

نام محصول | متخصص پروتزهای دندانی با مشخصات

تعداد: 200 شماره موبایل
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل