0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان قم با مشخصات

تعداد: 2900 رکورد
150,000 تومان

شماره موبایل پزشکان قم و شماره تلفن پزشکان قم در یک لیست بانک اطلاعات پزشکان قم تدوین شده است که مشخصات تمامی پزشکان استان قم اعم از نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، تفکیک شهر، جنسیت و تخصص پزشکی و همچنین آدرس ایمیل ، پزشکان می باشد و با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی پزشکان قم در زمان و هزینه های تبلیغات و بازاریابی خود صرفه جویی کنید.ما بروزترین شماره تلفن پزشکان قم را برای شما تدوین کردیم.

بانک اطلاعات پزشکان استان قم

تعداد رکورد: 2915 شماره تلفن پزشکان قم

قیمت: 150.000 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان قم

شماره موبایل پزشکان قم

با در اختیار داشتن شماره موبایل پزشکان قم شما در هزینه های خود برای جمع آوری اطلاعات بازار هدف صرفه جویی خواهید کرد. امروزه شرکت ها برای جمع آوری اطلاعات بازار هدف متحمل هزینه های بالا و سرسام آور می شوند و در ضمن اگر زمان و نیروی کار را نیز به عنوان سرمایه ی مهم و اساسی در نظر بگیریم که قطعا هم همینطور است، باید در زمان صرفه جویی کرد و یافتن نیروی کار مناسب و متعهد کاری بس دشوار است، پس امروزه روش های بازاریابی و تبلیغات بهینه سازی شده اند.

چرا بانک اطلاعات پزشکان قم حائز اهمیت است؟

استان قم یکی از ۳۱ استان ایران است که در مرکز این کشور و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده است. در نتیجه بازار هدف مطلوبی برای شهرستان های اطراف شمرده می شود و این مسئله ی مهمی است. مرکز استان شهر قم است. این استان در یک منطقه ی خشک و نیمه خشک واقع شده است و آب و هوای گرم و خشک دارد که این آب و هوا قطعا در برخی فصول مخصوصا تابستان که هوا به شدت گرم است و زمستان که هوا به شدت سرد است (به دلیل اینکه قم تقریبا ناحیه ای کویری است) برای بومیان این استان و زائرین تولید بیماری خواهد کرد، پس به خدمات پزشکی، دارو و کالاهای بهداشتی بیشتر از پیش نیاز است. در نتیجه در چنین شرایط هوایی شماره موبایل پزشکان قم می تواند مورد نیاز بسیاری از شرکت های دارویی و بهداشتی قرار بگیرد.

بانک اطلاعات پزشکان قم

شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب بانک اطلاعات پزشکان قم را خریداری کرده و شماره تماس پزشکان قم را دریافت کنید و با داشتن شماره تلفن پزشکان قم دیگر نیازی به هزینه های سرسام آور برای تبلیغات عمومی جهت اطلاع رسانی به بازار هدف و جذب آنها ندارید، شماره موبایل پزشکان قم برای اشخاصی که در زمینه ارائه خدمات و محصولات: دارویی، آرایشی و بهداشتی، انواع مکمل ها و ویتامین ها فعال هستند می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود.

برای به دست آوردن بانک اطلاعات پزشکان قم ، از روش های خاصی پیروی شده است تا ضریب خطا تا حد بسیار زیادی کاهش داشته باشد. باید بدانید شماره موبایل پزشکان قم به وفور در دسترس کاربران هست ولی کمتر بانک اطلاعاتی موجود در بازار می تواند جوابگوی نیاز شرکت ها جهت تبلیغات هدفمند باشد.

همچنین روزنامه ها، هفته نامه ها، فصل نامه ها، سالنامه ها و مجلاتی که در پی گرفتن تبلیغات برای سازمان خود هستند می توانند با داشتن بانک اطلاعات پزشکان قم با آنها تماس گرفته و از آنها تبلیغات دریافت کنند و درآمد زایی کنند.

بانک اطلاعات پزشکان قم

شماره تلفن پزشکان قم

با داشتن شماره تلفن پزشکان قم همیشه و هر لحظه این امکان وجود دارد که شما به پزشکان دسترسی داشته باشید و آنها به نوعی مجبور هستند حداقل یک بار پیامک تبلیغاتی شما را بخوانند . بنابراین می توان گفت که شماره تلفن پزشکان قم می تواند یک امکان عالی را برای شرکت ها تولید لوازم پزشکی پدید بیاورد با این فایده که مشتریان خود را بیابند و با آن ها در ارتباط باشند و به نوعی در ناخودآگاه آن ها همراهشان باشند.

شماره تلفن پزشکان قم

نام محصول | پزشکان قم با مشخصات

تعداد: 2900 رکورد
150,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات