0 فایل در سبد خرید
نام محصول | ساختمانهای درحال ساخت تهران 1403+اشتراک3ماهه

تعداد: 1100 عدد پروژه
700,000 تومان

بروزترین شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران را برای شما کاربران گرامی جمع آوری کرده ایم.بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران 1403 آپدیت یک ماه اخیر میباشد.بانک اطلاعات سازندگان ساختمان تهران داخل فایل اکسل میباشد و اطلاعاتی چون آدرس دقیق پروژه،نام سازنده،شماره همراه سازنده،تعداد طبقات و واحد و در نهایت مرحله ساخت پروژه قید شده است.

تعداد شماره و پروژه: 1100 رکورد

قیمت: 700 هزار تومان

یکی از مزایای شرکت ما واگذاری اطلاعات بدون محدودیت برداشت روزانه میباشد.

شما خرید بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران برخلاف شرکتهای همکار ،هیچ محدودیت دریافت اطلاعات ندارید و کلیه اطلاعات به صورت یکجا به شما واگذار میشود.

شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران

پرسنل ما بانک اطلاعات سازندگان ساختمان را از بازدید حضوری جمع آوری کرده است که این کار دارای هزینه و وقت بسیار است ،به طوری که برای جمع آوری شماره موبایل ساختمان سازان تعداد 10 نفر به صورت مستیم در حال کار و تدوین اطلاعات ساختمان میباشند.ویزیتورهای شرکت با مراجعه به ساختمان در تلاش هستند که شماره موبایل مسئول ساختمان را دریافت کنند که اکثر کارگاه های ساختمانی مالک و سازنده خود ساختمان میباشند،بعد از جمع آوری بانک اطلاعات ساختمان سازان و دریافت شماره موبایل سازندگان، ما اطلاعات میدانی را با گروه مجرب تدوین و راستی آزمایی میکنیم تا خطا بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت تهران به حداقل برسد.

لازم به ذکر است این آرشیو شماره موبایل ساختمان سازان به صورت هفتگی بروزرسانی میشود تا اطلاعات گردآوری شده همیشه بروز باشد.مهمترین اطلاعات فایل مرحله ساخت سازنده میباشد که ما با تماس تلفنی روند تکمیلی ساختمان را چک میکنیم.با این توضیحات قابل ملاحضه است که روند آماده سازی شماره موبایل سازندگان ساختمان یک پروسه منظم و پر هزینه است ولی شما عزیزان با هزینه اندک میتوانید این بانک اطلاعات سازندگان تهران را خریداری کنید و وقت و هزینه خود را صرفه جویی کنید.خیلی از شرکتهای ساختمانی در تلاشند که بتوانند با بازدید حضوری از ساختمان بتوانند ارتباطی با ساختمان سازان ایجاد کنند و در عمل این کار بسیار مشکل میباشد،چون سازنده ها اکثرا سر ساختمان نیستند و یا نکهبان ساختمان به شما بازاریاب اطلاعاتی از سازنده نمیدهد،زیرا تعداد بازاریابان در سطح تهران بسیار زیاد میباشد و این پروسه باعث مزاحمت سازنده میباشد و از این رو سازنده ها تمایل دارند که افراد بازاریاب وقت سازنده را نگیرند،ولی شما میتوانید بروز تبلیغات کنید و انرژی خود را در سطح خیابانهای تهران هدر ندید و با خرید شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران بدون هیچ گونه اتلاف وقتی مستقیم با خود سازنده در ارتباط باشید.

شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران

این فایل برای همه شرکتهای ساختمانی مورد استفاده میباشد و شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران یکی از ارکان های یک شرکت ساختمانی است،به طوری که شما باید در بازار رقابتی بتوانید در سریع ترین حالت ممکن با سازنده ارتباط بگیرید و اقدام به معرفی محصول و خدمات خود کنید.کاربران گرامی طی تجربه 10 ساله شرکت در زمینه بانک اطلاعات سازندگان ساختمان تهران به شما پیشنهاد میکنیم که با خرید شماره موبایل ساختمان سازان تهران به طور منظم با سازندگان ساختمان در ارتباط باشید.

یکی از راهکارهای کم هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی به سازندگان میباشد ولی این طور گمان نکنید که با ارسال یک بار ارسال پیامک شما میتوانید به نتیجه برسید و منتظر باشید که سازنده با قرارداد امضا کند،خیلی از شرکتهای رقیب در تلاشند که بازار ساختمان را مال خود کنند.شما باید به صورت هفتگی و منظم ارسال پیامک داشته باشید تا برند محصول و خدمات شما گوشه ایی از ذهن سازنده را در برگیرد،شما با این کار سرمایه بلند مدت انجام میدهید و همیشه به خاطر داشته باشید با پیگیری مداوم نتیجه حاصل میشود.

یک بازاریاب و شرکت موفق کسی است که با داشتن بانک اطلاعات سازندگان ساختمان تهران بتواند بهترین استراتژی فروش را اجرایی کند،شما باید در برنامه ریزی تبلیغاتی خود تماس تلفنی و بازاریابی حضوری خود را داشته باشید،زمانی نتیجه حاصل میشود که شما کاربران گرامی برنامه بلند مدت داشته باشید.شما باید محصول خود به سازندگان ساختمان بفروشید و شما با داشتن بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران فقط گام اول را برداشته اید و در ادامه کار شما باید با ذکاوت و داشتن چندین استراتژی همزمان با سازنده در ارتباط باشید.

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران یکی از فاکتور های مهم رونق بخشیدن به کسب و کار در فضای بازار ساختمانی ست. صرفا داشتن یک بانک اطلاعات ساختمان سازان با شغل شما ارزش چندانی ندارد. بلکه تبلیغات خوب باعث دیده شدن شما در بازار رقابتی ساختمان می شود.

شرکت ما با سال ها تجربه در زمینه ی بانک اطلاعات ساختمان بسیار موفق عمل کرده است. شرکت آوید تجارت با به کارگیری بهترین تکنولوژی ها و متخصصان حرفه ای به مشتریان عزیز در زمینه ی ساخت کمپین تبلیغاتی و راهکارهای فروش محصولات و خدمات ساختمانی خدمت می نماید. ما مفتخریم که با بیش از 10 سال سابقه توانسته ایم رتبه نخست در زمینه بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت تهران را از آن خود کنیم. شرکت ما با استراتژی بروز سعی در جمع آوری شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران با کیفیت و طراحی شیوه تبلیغات ضمن پشتیبانی عالی را در اولویت کار خود قرار داده و پروژه را دقیقا طبق نیاز مشتریان پیش می برد. با ما هر آنچه که در ذهنتان است را به واقعیت تبدیل کنید.

یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده بانک اطلاعات موبایل ساختمان سازان که موفق شده در طی این چند سال رتبه قابل توجهی در میان شرکتهای همکار را به دست آورد شرکت آوید تجارت است. یکی از مهم ترین اهداف این شرکت ، جلب رضایت مشتریان عزیز است که این امر تنها با ارائه خدمات و پشتیبانی ارزان به دست می آید. تعرفه بانک اطلاعات سازندگان ساختمان تهران متناسب با بودجه شما تنظیم شده است و قیمت خرید شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران با توجه به نیاز شما متغیر است.شرکت ما همیشه این هدف را از ابتدا فعالیت خود ملاک قرار داده است که کاربران بتوانند با کمترین هزینه به موفقیت شغلی خود برسند.شما میتوانید با تحقیق در سطح اینترنت و دریافت قیمت از شرکتهای همکار ما به این نظر ما برسید که نازلترین قیمت بانک اطلاعات ساختمان سازان را ارائه میدهیم.شما برای داشتن بانک اطلاعات ساختمان باید هزینه ایی بالغ بر 3 برابر قیمت اعلام شده شرکت ما هزینه بکنید.

قبل از خرید بانک اطلاعات ساختمان از سطح اینترنت حتما قبل از خرید نمونه اطلاعات دریافت کنید و از شخص ضمانت کتبی مانند قرارداد شرکتی دریافت کنید، متاسفانه برخی افراد سود جو از اطلاعات ساختمانی ما سواستفاده کرده و فایلهای سالهای گذشته ما را به عنوان فایل بروز واگذار میکنند.لطفا در خرید به مجوزهای شرکت و معتبر بودن سایت شخص توجه کنید.

شما با آگاهی کامل در خرید به ما کمک میکنید تا بتوانید بهترین پشتیبانی و خدمات را به شما کاربران گرامی ارائه دهیم.

تعداد شماره و پروژه 1403: 1100 رکورد

قیمت: 700 هزار تومان

شماره موبایل ساختمان سازان

شماره موبایل سازندگان ساختمان

کاربران گرامی با خرید شماره تلفن سازندگان ساختمان در ابتدا کار تعداد 1400 پروؤه ساختمانی با اطلاعات کامل ساختمان از ما دریافت میکنند و در ادامه همکاری یک اشتراک 3 ماهه از شرکت دارند که راس هر ماه بانک اطلاعات ساختمان جدید را به ایمیل کاربر ارسال میکنیم.اشتراک سه ماهه بانک اطلاعات ساختمان سازان رایگان میباشد.شما با خرید فایل تا 3 ماه از نظر تبلیغات تضمین هستید، و اما یک تخفیف خوب برای کاربرانی که بعد از اتمام قرارداد 3 ماهه اقدام به تمدید اشتراک میکنند،شرکت یک تخفیف خوب در نظر گرفته است تا شرکتها بتوانند با هزینه مناسب تمدید اشتراک کنند.شرکت در قرارداد های بعدی بانک اطلاعاتی ساختمانی را به شما ارائه میدهد که به هیچ عنوان با فایلهای گذشته تکراری نیست و بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران بروز میباشد،برخلاف شرکتهای همکار شما با تمدید اشتراک به صورت خوشبینانه 60 درصد تکراری میباشد.

لازم به ذکر است:تعداد شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران قطعا بیشتر از اطلاعات جمع آوری شده شرکت ما میباشد،ولی مجموعه ما سعی دارد با جمع آوری تعداد رکورد پایین تر، اقدام به کنترل کیفیت و بروز بودن اطلاعات دارد.شما با تماس تلفنی میتوانید تعداد پروژه بیشتری را در کمپین بازاریابی خود پیدا کنید ، چون یک شخص سازنده قطعا ساختمانهای در حال ساخت دیگری را در دست اجرا دارد.به طور مثال ممکن است یک شخص فعال سازنده در خیابان x مالک ساختمان باشد و در محله دیگر به عنوان پیمانکار و یا مهندس ناظر فعالیت کند،همیشه این نکته را توجه کنید که شما باید در بازاریابی شخص را به این آگاهی برسانید که محصولات و خدمات با کیفیت و با نازلترین قیمت را دارید تا بتوانید اطلاعات پروژه های دیگر سازندگان را دریافت کنید.

شماره تلفن ساختمان سازان

شماره تلفن ساختمان سازان برای پیمانکاران و فروشندگان مصالح می تواند فرصت خوبی باشد تا مشتریان فعال در این عرصه را پیدا کرده و کسب و کار خود را رونق دهند. شما می توانید با خرید بانک اطلاعات ساختمان شهر تهران و سایر شهرستان های ایران، بازاریابی خود را هدفمند تر دنبال کنید.

آیا شما فروشنده ی سیمان هستید؟ یا کسب و کار شما خدمات ساختمانی مثل تأسیسات را ارائه می دهد؟ در هر حوزه ای که هستید به راحتی می توانید با استفاده از بانک اطلاعات ساختمان تبلیغات کنید.

برای مثال شما اگر فروش سنگ ساختمانی انجام می دهید، کافی است در بانک اطلاعات ساختمان سازان خود مرحله ی نازک کاری را جستجو کنید. با توجه به اینکه پکیج های بانک اطلاعات جمع آوری شده ی ما براساس مراحل پروژه های ساختمانی در حال ساخت دسته بندی شده اند. در نتیجه بانک اطلاعات ساختمان که در مرحله ی نازک کاری هستند برای شما رویت می شود. و به راحتی می توانید با استفاده از اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت نمایش داده شدهف اقدام به بازاریابی و تبلیغات نمایید.

شمار تلفن ساختمان سازان

شما کاربران گرامی که زمینه فعالیت شما در مرحله گچ و خاک و نازک کاری هستش باید این نکته را متذکر شویم که:

برخی شرکت های ساختمانی مدعی آن هستند که امکان ارائه بانک اطلاعات ساختمان سازها به تفکیک مرحله ساخت در مرحله نازک کاری می باشند. اما با توجه به تحقیقات صورت پذیرفته این امر امکان پذیر نیست. زیرا طی چند سال اخیر روش های ساخت تغییر نموده است و مراحل نازک کاری ، ترتیب مشخصی را دنبال نمی کند، به عنوان مثال در زمانی که شخصی پوشش کف ساختمان را کار میکند، فرد دیگری مشغول کار در سقف است و یا آنکه برخی واحدها زودتر از طبقات دیگر پایان یافته و در حال نصب کابینت و دکوراسیون داخلی می باشند .پس نتیجه میگیریم که تنها اطلاعاتی که به صورت دقیق میسر می باشد ، آن است که سازندگان در چه تاریخی وارد مرحله نازک کاری شده اند و نه بیشتر.

پس شما نباید زیاد روی مرحله ساخت حساس باشید،چون تجربه میدانی ثابت کرده است که سازندگان ساختمان ترتیب مراحل پروژه را ممکن است مثل قدیم رعایت نکند، از شما کاربران خواهشمندیم که با داشتن شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران ،ذهن خود را بر این مبنا قرار ندهند که ساختمان باید به مرحله ساخت خود رسیده باشد، چون یکی از دلایل این میباشد که شخص ساختمان سازان همیشه قبل از به طور مثال رسیدن به دیوارچینی ،اقدام به خرید بلوک و آجر برای ساختمان خود میکند تا مصالح در زمان مناسب و با برنامه ریزی شده به مرحله ساخت برسد.

نکته آخر اینک شما باید حداقل 2 ماه از مرحله ساخت مورد نظر با شخص سازنده در تماس باشید ، به اصطلاح بازار شخص را تو آب نمک نگه دارید.شرکت موفق با داشتن شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران از ماه های پیش شخص سازنده را مورد نظر دارد و با ذکاوت رابطه خود را با شخص سازنده حفظ میکند.

پتانسیل کاری ما

  • بازدید حضوری و به روزرسانی ماهیانه اطلاعات بیش از 600 شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران
  • جمع آوری و به روزرسانی اطلاعات به صورت مویرگی و بارگزاری بیش از 50 پروژه جدید به صورت روزانه
  • ارائه بانک اطلاعات سازندگان بیش از 30000 شماره موبایل ساختمان سازان تهران در سالهای اخیر
  • ارئه اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت تهران 22 گانه شهر تهران

در پایان: شرکت با 10 سال فعالیت مستمر و با تکنیک های نوین بازاریابی توانسته است، شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران را جمع آوری کند.که این سابقه را سپاسگذار کاربرانی هستیم که سالیان سال به شرکت ما اعتماد داشته اند تا ما بتوانیم بروزترین بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران را به آنان تقدیم کنیم و نقش کوچکی در صنعت ساختمان داشته باشیم

نام محصول | ساختمانهای درحال ساخت تهران 1403+اشتراک3ماهه

تعداد: 1100 عدد پروژه
700,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
ساختمانهای درحال ساخت تهران 1403+اشتراک3ماهه

تعداد: 1100 عدد پروژه

  • قیمت 700,000 تومان
  • شماره همراه سازنده - نام سازنده - آدرس دقیق پروژه - تفکیک شده مناطق - تعداد طبقات و واحد و در نهایت مرحله ساخت
ویژه
پکیچ جامع سازندگان فعال تهران + فایل سال 1403

بیش از : 45 هزار شماره موبایل

  • قیمت 1,200,000 تومان
  • پکیج سال 1403 هم در این لیست موجود است

لیست عناوین مشاغل