بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران , بانک اطلاعات ساختمان

متاسفانه در حالی که بصورت قارچ وار هر روز یک شخص و سایت ادعای تهیه و فروش بانک اطلاعات ساختمان را مطرح میکند ولی اگر شما چند بار اقدام به خرید کرده باشین کاملا متوجه شده اید که تعداد شرکت هایی که اقدام به تهیه اطلاعات دقیق و مناسب میکنند کمتر از تعداد انگشتان یک دست است . طبیعی است در این میان افرادی که برای اولین بار قصد خریداری اطلاعات ساختمان و ساخت و ساز تهران و.. را دارند ممکن است در دام افراد کپی کار و کلاهبردار بیافتند و فریب قیمت پایین و.. را بخورند . یک بانک اطلاعات ساختمان اگر مبتنی بر اطلاعات دقیق باشد و به درستی مورد استفاده قرار گیرد میتواند منشا تغییر و تحولات بسیار مثبتی در کسب و کار شما باشد.

بانک اطلاعات ساختمانما با واگذاری بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران ، بانک اطلاعات ساختمان ، مدیران شرکتهای ساختمانی ، شماره تلفن پیمانکاران و لیست شماره موبایل انبوه سازان گام عظیمی در بهبود جذب مشتری برداشته ایم.

در سال 1395 توانسته ایم بانک اطلاعات ساختمان بیش از 25000 پروژه ساختمانی را شناسایی و را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

بانک اطلاعات ساختمان بسیار ارزشمندی که جهت استفاده کلیه افرادی که نیاز به اطلاعات دقیق انواع ساختمانهای درحال ساخت دارند را جمع آوری کرده ایم.

اطلاعات ساختمان سازان در پیکیچ های استانی و کشوری

در این پکیج که به دو صورت استانی و کشوری عرضه میشود کلیه اطلاعات انواع پروژه های درحال ساخت از مسکونی تا تجاری و اداری و دولتی که در ماههای اخیر در حال ساخت میباشد جمع آوری شده است.

نیاز به صرف هزینه و زمان بازاریابی حضوری پروژه های ساختمانی ندارید:

قایل توجه مشاغل مرتبط با خدمات ساختمانی و شرکت هایی که کالاهای مرتبط با ساختمان از قبیل : دیوار پوش و کف پوش ، تاسیسات ساختمانی ، سیستم های امنیتی ، آهن آلات ، انواع درو پنجره ، مصالح ، کابینت ، انواع سنک و سرامیک و ...... عرضه میکنند:

وقت و هزینه خود را در بازریابی حضوری ساختمان هدر ندهید.
به منظور بازاریابی تلفنی و ارسال پیامک هدفمند جهت تبلیغات محصولات خود میتوانید اقدام به خرید بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت از این سایت نمایید.

سریعترین راه ممکن برای رسیدن به هدف را انتخاب کنید.

لازم بذکر است که بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران به طور تخصصی جمع آوری میشود و نسبت به سایر پروژه ساختمانی درحال ساخت استان های دیگر بروزتر میباشد.

قابل توجه کاربرانی که این بانک را خریداری می نمایند: این بانک اطلاعات ساختمان شامل تمامی مناطق تهران به غیر از مناطق 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 19 - 20 می باشد.

کلیه ساختمان های در دست ساخت تهران به صورت هفتگی توسط تیم ما آپدیت میشود و کاربرانی که فایل ساختمانی تهران را خریداری میکنند به مدت 2 ماه اشتراک دریافت ماهیانه آپدیت جدید و پروژه جدید را دارند.

لازم به ذکر است: بانک اطلاعات ساختمان تهران با ضریب خطا 10 درصدی فقط روی مراحل ساخت میباشد.

بانک اطلاعات پروژه های ساختمانی


خرید بانک اطلاعات ساختمانovdnعنوان بنر

بانک شماره موبايل
ساختمان سازان تهران (اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت کلیه مناطق) سال 1396
تعداد شماره موبايل(پروژه)
2500
قيمت 150 هزار تومان
ضريب خطا
10 درصد فقط مراحل ساخت پروژه
اشتراک 2 ماهه دریافت پروژه جدید + فایل بروز شده (هرماه)
مشخصات اطلاعات کامل ساختمان
جهت اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید
09198811945
بانک شماره موبايل ساختمان سازان کشور


(باتفکیک استان)
تعداد شماره موبايل
10000
قيمت 300 هزار تومان
ضريب خطا
10 درصد
مشخصات
اطلاعات کامل ساختمان

جهت اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید

09198811945


خرید بانک اطلاعات ساختمان


بانک شماره موبايل
ساختمان سازان تهران (اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت کلیه مناطق) سال 1395
تعداد شماره موبايل(پروژه)
3300
قيمت 110 هزار تومان
بانک شماره موبايل
ساختمان سازان تهران (اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت کلیه مناطق) سال 1394
تعداد شماره موبايل(پروژه)
7000
قيمت 100 هزار تومان

بانک شماره موبايل
ساختمان سازان تهران (اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت کلیه مناطق) سال 1393
تعداد شماره موبايل(پروژه)
12000
قيمت 70 هزار تومان
بانک شماره موبايل
ساختمان سازان تهران (اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت کلیه مناطق) سال 1392
تعداد شماره موبايل(پروژه)
18000
قيمت 60 هزار تومان

ساختمان های درحال ساخت کشور

بانک شماره موبایل ساختمان سازان کشور شامل استانهای زیر میباشد:
اردبیل-اصفهان-ایلام-آذربایجان شرقی(تبریز)-آذربایجان غربی-بوشهر-چارمحال و بختیاری-خراسان جنوبی-خراسان شمالی-مشهد-خوزستان-سمنان-زنجان-سیستان وبلوچستان-فارس(شیراز)-قزوین-قم-کرج-کردستان-کرمان-کرمانشاه-کهکیلویه وبویراحمد-گلستان-گیلان(رشت)-لرستان-مازندران-مرکزی-هرمزگان-همدان-یزد
خرید آنلاین


بانک شماره موبایل انبوه سازان و پیمانکاران کشور به تفکیک استانبانک شماره موبايل انبوه سازان کشور (باتفکیک استان)
تعداد شماره موبايل
4000
قيمت 50 هزار تومان
ضريب خطا
20 درصد
بانک شماره موبايل پیمانکاران کشور (باتفکیک استان)
تعداد شماره موبايل
5500
قيمت 70 هزار تومان
ضريب خطا
15 درصدجهت مشاهده تصاویر مرتبط با بانک اطلاعات ساختمان در اندازه بزرگ، روی آن کلیک کنید.

ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهران

بانک اطلاعات ساختمان    بانک اطلاعات ساختمان    بانک اطلاعات ساختمان

ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهران

بانک اطلاعات ساختمان    بانک اطلاعات ساختمان    بانک اطلاعات ساختمان

ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهران    ساختمانهای در حال ساخت تهراناگر قصد خرید اطلاعات ساختمان و پروژه های در حال ساخت را دارید دقت کنید که:اخیراً مشاهده شده است برخی از سایتهای بی اعتبار و کلاهبردار با عنوان فروش بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت اطلاعات گذشته گروه بازاریابی ما را با عنوان بانک بروز به فروش میرسانند،بدیهی است که قبل از خرید بانک اطلاعات ساختمان بررسی لازم را در خصوص اعتبار شرکت داشته باشید.

به طور مثال: شخص کلیه فایل اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران را با قیمت 40 تا 80 هزار تومان به فروش میرساند.همان طور که میدانید برای بروزرسانی بانک اطلاعات ساختمان باید بازدید حضوری سر ساختمان داشت و یا از طریق تماس تلفنی با سازنده میتوان مرحله ساخت ساختمان را چک کرد.بدیهی است که این مراحل بروزرسانی بسیار پر هزینه است و نمیتوان این هزینه ها را با فروش مبلغ 40 هزار تا 80 هزار تومان برآورده کرد.

شرکتهایی که برای فروش محصول خود بازدید حضوری یا تلفنی دارند، این گفتار را به راحتی درک میکنند.

نکته دیگر: در سطح اینترنت مشاهده میشود که سایتهایی با عنوان فروش شماره موبایل ساختمان سازان تهران و کشور به تعداد 30 هزار تا 80 هزار سازنده با مبالغ بسیار بالا اقدام به فروش و کلاهبرداری میکنند.با کمی بررسی میشود این نکته را فهمید که با این تعداد 80 هزار تا سازنده در کشور میتوان درعرض 1 سال ایران را آباد و کلیه ساختمانهای قدیمی را دوباره بازسازی و ساخت.

فروش بانک اطلاعات ساختمان

تیم ما به مدت 4 سال است که اقدام به جمع آوری بانک اطلاعات ساختمان کرده است و در این سالها تعداد پروژه هایی که جمع آوری کرده است بیش از 50 هزار پروژه نمیشود، چطور است که این سایتها سالیانه 30 هزار تا 80 هزار شماره سازنده دریافت میکنند.

توصیه میشود قبل از خرید از هر شرکتی فایل نمونه حداقل بالای 50 پروژه دریافت کنید و بعد از بررسی بانک اطلاعات ساختمان اقدام بعدی را انجام دهید و حدامکان از شخص حقیقی خریداری نکرده و قرداد و فاکتور شرکتی دریافت کنید.

بانک اطلاعات ساختمان در کلیه مراحل ساخت و مناطق 22 گانه تهران

بانک اطلاعات ساختمان در همه مناطق 22 گانه شهر تهران و حومه تهران و استان البرز و مشخصا شهر کرج در کلیه مراحل ساختمانی از نازک کاری و اسکلت و نقشه برداری همه و همه را در جهت بهبود شاخص های کسب و کسب و کار شما هموطن گرامی گرد هم آورده ایم. های در حال ساخت باتوجه به نیاز دارندگان کالا و خدمات ساختمانی به معرفی مشخصات فنی و ظاهری کالای خود و ارائه رزومه و سوابق کاری به خریدار جمع آموري اطلاعات ساختمانهاي در حال ساخت تهران از مرحله تخريب تا نازك كاري - همراه پيامك و توزيع كاتولوگ رايگان- حداقل هرهفته 200 پروژه جديد. بانک اطلاعات بانک ساختمانهای درحال ساخت ، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران ، بانک ، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال احداث ، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال احداث بانک اطلاعات ساختمان و پروژه های در حال ساخت بانک اطلاعات و پروژه های در حال ساخت و دست,بزرگ,فایل,لیست,احداث,تهران,مشهد,تلفن,کرج,شماره,همراه,استان,موبایل,ادرس,اصفهان,شهر,سراسر کشور. آگهی نامه بانک اطلاعات ساختمان هر ماه با تیراژ 13000 جلد به شرکتهای پیمانکار، انبوه ساز، مهندسین مشاور و دیگر فعالان ساختمان توسط تیم مستقل پخش خود و بصورت ... لیست تمام شرکت های ساختمانی، تولید کنندگان مصالح، پیمکانکاران ساختمانی به همراه قیمت مصالح و مسکن و همچنین اخبار و مقالات مرتبط را در بانک اطلاعات مصالح و ... بنا تا نما - بنا تا نما بانک اطلاعات ساختمان

اطلاعات 18000 پروژه در تهران

بانک اطلاعات بیش از 18000 پروژه ساختمانی تهران را در فرمت های کاملا جداگانه به تفکیک منطقه به منطقه گرد آوری کرده ایم و بطور مرتبط و روزانه بازاریابان و فایل جمهع کن های ما اقدام به رصد کردن پروژه های ساختمانی تهران کرده و اطلاعات ساختمان جدید را به فایل اضافه کرده و مواردی که نیاز به خارج کردن از لیست باشند را اعمال میکنیم . بانک اطلاعات ساختمانی بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت، برای مشاهده اطلاعات بیشتر لطفا عضو شوید بزرگترین بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت تهران. بانک اطلاعات پروژه های ساختمانی در حال ساخت 22 منطقه تهران بیش از 18000 ساختمان در ... ‎جستجو - ‎تماس با ما - ‎مشاهده - ‎درباره ما بانک اطلاعات ساختمان ,پروژه های در حال ساخت , معرفی پروژه های در حال ساخت ساختمانی و بانک اطلاعات ساختمان ، اطلاعات جامع بانک ساختمان های درحال ساخت می باشد. ‎پروژه ها - ‎تماس با ما - ‎برای مشاهده ثبت نام کنید - ‎درباره ما اطلاعات ساختمان - فروش بانک های اطلاعاتی صنعت ساختمان، شامل ساختمانهای در حال ساخت و جزئیات آنها، لیست تلفن و ایمیل شرکت های فعال در حوزه های صنعت ساختمانی و معماری و ساخت و ... بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت،ایران

بجز ارائه اطلاعات ساختمان تهران میتوانیم در زمینه های زیر هم کمکتان کنیم:

علاوه بر اینکه یکی از برترین ارائه دهنده های بانک های اطلاعات ساختمان و ساخت و ساز کشور هستیم میتوانیم در سایر موارد مانند فروش بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران. ارائه دقیق آمار پروژه های ساختمان شهر تهران. ارسال انبوه پیام تلگرام و پیامک به سازندگان ساختمانی میباشد . پس کاربر گرامی در انتخاب خود دقت کنید . بانک اطلاعات ساختمان ما با واگذاری بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران ، بانک اطلاعات ساختمان ، مدیران شرکتهای ساختمانی ، پیمانکاران و شماره موبایل انبوه سازان گام عظیمی در بهبود

اطلاعات ساختمانی ثبت نام رایگان · اطلاعات از ... به بزرگترین بانک اطلاعات صنعت ساختمان ایران خوش آمدید بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت شماره موبایل مهندسین ناظر شماره تلفن پیمان کاران ساختمانی بانک موبایل ساختمان های درحال ساخت پروزه های ساختمانی در حال ساخت. ارائه دهنده بانک اطلاعات ساختمان - شبکه اطلاعات ساختمان های در ارائه دهنده بانک اطلاعات ساختمان - بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت ایران بانک اطلاعات صنعت ساختمان: تهران

نمایش نتایج جستجو برای بانك اطلاعات ساختمان هاي در حال ساخت واحدهای تجاری -اداری - صنعتی و شاغلین در سایت دابی. اطلاعات ویژه فروشگاه ها و خدمات یافت شده در ... بانک اطلاعات ساختمان - فروشگاه فایل کافه همکار بانک شماره موبایل ساختمان سازان و ساختمان های در حال ساخت کل کشور به تفکیک استان ها بروز شده : مرداد 94 فقط 45 هزار تومان قابل توجه مشاغل مرتبط با خدمات ...

بانک اطلاعات های در حال ساخت,پروژه های درحال ساخت,ساختمان های در حال ساخت,بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی,پروژه های ساختمانی در حال ساخت. فراخوان تکمیل بانک اطلاعات مدیران اجرایی عضو نظام مهندسی روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان قصد دارد به منظور ارتباط بیشتر با اعضای سازمان و همچنین تکمیل بانک اطلاعات مدیران اجرایی استان و کشور عضو نظام مهندسی ... مرجع بانک اطلاعات اصناف و مشاغل تهران و کلیه استان های ایران بانک موبایل مشاغل گوناگون | پارت اول بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت ساختمانی استخدام کارشناس فروش در بانک اطلاعات ساختمان لیدوبین ...

استخدام بازاریاب و فایل جمع کن اطلاعات ساختمان

استخدام کارشناس فروش بانک اطلاعات ساختمان لیدوبین در راستای تکمیل کادر فروش خود از کارشناسان فروش در تهران دعوت به همکاری می نماید. هم اکنون آگهی نامه بانک اطلاعات ساختمان بعنوان اولین و تنها آگهی نامه ایست که در صنعت ساختمان هر ماه با تیراژ 13000 جلد و به صورت آدرس به آدرس به شرکتهای ... بانک اطلاعات صنعت ساختمان و تاسیسات ایران - آفتاب

توضيحات, شالمان بانک اطلاعاتی است که در 12 زیرمجموعه، شرکتهای مرتبط با صنعت ساختمان، تاسیسات و عمران را ثبت کرده و امکانات معرفی کامل شرکت، محصولات، ... بانك اقتصاد نوين - تماس با ما اطلاعات تماس با بانک اقتصادنوين ساختمان شماره 1 (مركزي): نمايي از ساختمان مركزي بانك اقتصادنوين تهران - بين خيابان وليعصر و آفريقا - بلوار اسفنديار - شماره 24 لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمان لیدوبین (بانک اطلاعات ساختمان) وب سایتی جهت معرفی پروژه های در حال ساخت ، پروژه های نیمه کاره ساختمانی و پروژه های ساختمانی می باشد. بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت - istgah.com - خدمات

شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی توجه کنید:

بروزترین و بزرگترین بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت ساختمانی مخصوص تهران و کلیه استان های ایران قابل توجه کلیه افراد حقیقی و حقوقی، شرکت ها و بانک اطلاعات صنعت ساختمان اطلاعات صنعت ساختمان توجه داشته باشید که در زمینه های زیر هم میتواند کمک موثری به توسعه کسب و کار شما بکند... بانک اصـناف بدون موبایل آبمیوه و بستنی تهران آجیل فروشان کشور باشگاههای ورزشی تهران بانک اصناف با موبایل اصفهان. بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت جهت دانلود رایگان اطلاعات مشاغل واصناف مورد نظر از طریق لینک زیر اقدام نمایید. بانک اطلاعات ساختمان بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در اصفهان شرکت سپاهان ...

دسترسی به بانک اطلاعات ساختمان بروز : یک تیر و چند نشان

آخرين اطلاعات و جدیدترین دیتا را از ما بخواهید و با دسترسی به اطلاعات دقیق یک تیر و چند نشان بزنید. وارد شده تازه هاي صنعت ساختمان. پلکانی از مهره ها طرح های متنوع از شیرآلات شوکا. شیرآلات بهداشتی ساختمان شوکا با حضور بیش از 20 سال در با ساختمان های در حال ساخت تهران،بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران

 • به لطف الطاف خداوند توانستیم با جمع آوری آوری بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان البرز و تهران و بانک اطلاعات ساختمان ، انبوه سازان کشور و پیمانکاران ساختمانی کشور به تفکیک استان سهمی هرچند کوچک در موفقیت های شما و رونق بیزنستان داشته باشیم
 • پایگاه خبری ساخت و ساز ایران بانک جهانی هشدار داد در صورت ادامه روند افزایشی دمای کره زمین و تغییرات جدی آب ,تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات ساختمان است و استفاده از ...
 • بانک اطلاعات ساختمان و مسکن بانک اطلاعات ساختمان و مسکن. جامع ترین بانک اطلاعات آماری کشور در زمینه ساختمان و مسکن. آمارهای ساختمان و مسکن. آمارهای جمعیت. نمودار داده های آماری. تهران - بزرگراه ...
 • اطلاعات صنعت ساختمان عمران 118
 • بانك اطلاعات صنعت ساختمان عمران 118 با هدف ايجاد ارتباط موثر ميان فعالان صنعت ساختمان آغاز به كار نموده است و با ايجاد نمايشگاه مجازي صنعت ساختمان سعي در گردهم
 • بانک اطلاعات ساختمان لوازم الکتریکی
 • هزار الکتریک, آقای میرزایی, کالای برق, 32514594 -034, کرمان – پارک مطهری – روبروی بانک ملت. مهرآذین, وحید کارگر, لوازم برقی (انواع لوستر، آباژور، چراغهای ...
 • بانک اطلاعات ساختمان کلکسیون معماری نام مدیرعامل : علی نیکزادی-مجید نیکزادی; تحصیلات : دانشجوی ارشد مهندس عمران; زمینه فعالیت : دکوراسیون داخلی و سنگهای دکوراتیو; تلفن تماس : -034 ...
 • بانک اطلاعات مهندسین | مقاله عمران|مقاله معماری| وبسایت
 • مقاله در رابطه با ماشین آلات سا...آب بند بودن بتن ( نفوذ ناپذیری بتن ); مقاله معماری سنتی ایران; Slide 3 ماشین آلات ساختمانی ...
 • کانون آگهی و تبلیغات عصر باستان ، طراحی چاپ بانک اطلاعات
ساختمانهای در حال ساخت

بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران

بانک اطلاعات اصناف و مشاغل و صنایع ایران; طراحی و چاپ بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت کشور انبوه سازان و پیمانکاران ساختمانی و مراکز مرتبط; طراحی و چاپ بانک ... لیست آدرس و تلفن بانك اطلاعات هاي در حال ساخت

بانک موبایل ساختمان سازان و پیمانکاران ساختمانی

بانکموبایل جامع و بسیار دقیقی از سازندگان ساختمان در سراسر کشور را کاملا تفکیک شده استان به استان و شهر به شهر در فرمت اکسل گرد هم آورده ایم تا شما تولید کننده محترم متریال های ساختمانی بتوانید براحتی از طریق ارسال اس ام اس های تبلیغاتی تارگت به مشتتریان هدف خود دسترسی داشته باشید . بانک موبایل انبوه سازان و ساختمان سازن و پیمانکاران ساختمانی آخرین پیشکش ما به شما با قیمت بسیار مناسب عرضه میشود . خانه | خدمات ساختمان و صنعتی-بانک اطلاعات مشاغل ایران سئو سایت بهینه سازی سایت


© Copyright 2012 - All rights reserved by: bank-mobile.ir