0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان گیلان با مشخصات

تعداد: 8200 رکورد
400,000 تومان

شماره موبایل پزشکان گیلان و لیست شماره تلفن پزشکان گیلان را میتوانید از طریق سایت با دانلود بانک اطلاعات پزشکان گیلان و رشت در اختیار داشته باشید و کارهای تبلیغاتی خود را با سرعت بیشتری پیش ببرید و تبلیغات ماثری با شماره تماس پزشکان گیلان داشته باشید و موفقیت خود را تضمین کنید.بانک اطلاعات پزشکان رشت یکی از اطلاعات پزشکی بروز سایت ما میباشد و ما شماره تماس پزشکان گیلان را هفته گذشته بروزرسانی کرده ایم تا کاربران عزیز بتوانند با شماره موبایل پزشکان رشت یک برند سازی مطمئن برای خدمات و محصول خود بسازند.

بانک اطلاعات پزشکان گیلان

تعداد شماره رکورد: 8265

قیمت: 400.000 هزارتومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا: 5 درصد

شماره موبایل پزشکان گیلان

شماره موبایل پزشکان گیلان

شماره موبایل پزشکان گیلان یکی ازکامل ترین آرشیوهای جمع آوری شده توسط گروه تحقیقاتی ما هست که برای اولین بار در ایران تدوین شده و با قیمت مناسب برای کاربران خرید شماره موبایل پزشکان گیلان را فراهم می کند. اطلاعات تمامی پزشکان گیلان دراین فایل بارگذاری شده است تا شما به راحتی امکان استفاده از لیست پزشکان گیلان را داشته باشید.

بطور قطع بانک اطلاعات پزشکان گیلان کامل ترین مجموعه ی اطلاعاتی در کشور است و ما به شما این اطمینان را می دهیم که با خیال راحت بانک اطلاعات پزشکان گیلان را از ما خریداری کنید. بانک اطلاعات پزشکان رشت دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، . تفکیک شهر و تخصص پزشکی میباشد و همچنین آدرس ایمیل حدود 60 درصد از پزشکان را شامل می شود.

از آنجایی که تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه محسوب می شود ، ما سعی بر این داشته ایم که هزینه شما کاربران را از هر لحاظ کاهش دهیم و شما کاربر عزیز به جای اینکه تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید و هزینه زیادی را برای شما ایجاد کند، می توانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید و هزینه تبلیغات کمتری را داشته باشید.

بنابراین اگر در زمینه ارائه محصولات پزشکی فعالیت میکنید و یا شغل شما مرتبط با پزشکان است ما به شما این پکیج ارزشمند بانک اطلاعات پزشکان گیلان را پیشنهاد میدهیم و میتوانید از بانک اطلاعات پزشکان گیلان جهت بازاریابی تلفنی / حضوری / ایمیل مارکتینگ و ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید.

بانک اطلاعات پزشکان گیلان

شما می توانید بانک اطلاعات پزشکان گیلان را از طریق بانک اطلاعات پزشکان رشت در اختیار داشته باشید و با خرید و دانلود بانک اطلاعات پزشکان گیلان در هزینه و وقت خود برای کارهای تبلیغاتی صرفه جویی میکنید.

شماره موبایل پزشکان گیلان به تفکیک شهر و تخصص با مشخصات کامل پزشکان در لیست پزشکان گیلان جمع آوری شده که برخی از شماره پزشکان رشت را با بازدید حضوری با پزشکان رشت گردآوری کرده ایم که برخی از تخصص های جمع آوری را خدمتتان مثال میزنیم:

شماره موبایل دندانپزشکان گیلان - شماره پزشکان زنان و زایمان گیلان - شماره پزشکان پوست و مو گیلان - شماره پزشکان زیبایی گیلان - شماره پزشکان عمومی گیلان و بسیاری از شماره پزشکان متخصص و فوق تخصص رشت

داشتن شماره تلفن پزشکان گیلان ( رشت ) میتواند به شما در هرکجای کشور که هستید کمک شایانی کند و تبلیغات خود را حتی از راه دور تنها با ارسال یک پیامک انجام دهید.

بانک اطلاعات پزشکان گیلان

شماره تلفن پزشکان گیلان

از آنجاییکه روزانه بسیاری از کاربران در جست وجوی شماره تلفن پزشکان گیلان هستند ما تصمیم گرفتیم بهترین را برای کاربران عزیز گیلانی در سراسر ایران و همچنین دیگر کاربرانی که در حوضه ی تبلیغات پزشکی فعالیت دارند ارائه دهیم. با تلاش و برنامه ریزی بلند مدت توانسته ایم، اولین و بزرگترین پکیج شماره تلفن پزشکان رشت را جمع آوری کنیم.

تعداد بیش از صدها شماره تلفن از پزشکان گیلان که با کمی تحقیق متوجه خواهید شد در هیچ سایت دیگری مشابه آن را نخواهید یافت.

دسترسی به شماره تلفن پزشکان گیلان و شماره موبایل پزشکان گیلان یک پروژه چندساله برای شرکت بود که ما از طریق مجلات، روزنامه، سایت نیازمندی، پیک تبلیغاتی؛ پرتابل پزشکی معتبر پزشکی و همچنین بازدید حضوری وتک به تک از مطب پزشکان عزیز گیلان توانسته ایم این اطلاعات پزشکان را جمع آوری و تدوین کنیم.

شما می توانید در این بخش تنها با یک کلیک و دانلود بانک اطلاعات پزشکان رشت ، شماره تلفن پزشکان گیلان را در اختیار داشته باشید و تمامی شماره تماس پزشکان گیلان براساس شهر ، منطقه ، محله و نوع تخصص پزشکان گیلان دسته بندی شده است با دسترسی آسان به شماره موبایل پزشکان رشت براحتی در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید. تمامی شماره ها فعال بوده و شامل شماره های تکراری نمی باشد.

شماره موبایل پزشکان رشت

شماره موبایل پزشکان رشت به طور مدام و منظم به صورت هفتگی بروزرسانی میشود،تا کاربران گرامی بدون هیچ گونه اتلاف هزینه تبلیغات خود را به لیست شماره تماس پزشکان رشت داشته باشند.

بانک اطلاعات پزشکان رشت یا همان پیکج شماره تماس و اطلاعات پزشکان رشت، بطور قطع یکی از بهترین و کامل ترین پکیج هایی است که تا بحال ارائه شده. برای تهیه و تدوین بانک اطلاعات پزشکان رشت هزینه های مادی و غیرمادی زیادی صرف شده تا بهترین بانک اطلاعاتی پزشکان گیلان در اختیار کاربران قرار گیرد.

خرید بانک اطلاعات پزشکان رشت میتواند فروش محصولات و خدمات شما را دگرگون کند و شما با خرید شماره موبایل پزشکان رشت بدون هدر دادن وقت و هزینه اضافی میتوانید تبلیغات خود را با کیفیت بهتری ارائه دهید.

شماره موبایل پزشکان گیلان به صورت دستی و تک به تک جمع آوری شده و اين امر بر کيفيت و صحت بانک شماره موبایل پزشکان گیلان تاکيد دارد و ما تمام تلاش خود را برای ارائه ی برترین بانک اطلاعاتی به کار گرفته ایم تا با اینکار کمکی به کاهش هزینه های اضافی شما کرده باشیم. این بانک اطلاعاتی می تواند به صاحبان مشاغل مختلف کمک شایانی کرده و آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید.

شماره موبایل پزشکان رشت

شماره تماس پزشکان رشت

همانطور که میدانید جمع آوری شماره تماس پزشکان رشت کاری بسیار مشکل و پرهزینه است و نیاز به صرف کردن وقت زیادی دارد ولی ما برای ارائه یک بانک اطلاعاتی مطمئن اینکار را برای کاربران خود انجام دادیم تا از این طریق بتوانیم سهمی در ارائه ی تبلیغات با کیفیت بالا برای آنها داشته باشیم.

با داشتن شماره پزشکان رشت شما می توانید فقط از سامانه پیامک کوتاه برای پیشبرد اهداف و تبلیغات خود استفاده کنید و بهترین ها را ارائه دهید.

بانک اطلاعات پزشکان گیلان در راستای اطلاع رسانی با حذف فاصله های فیزیکی میان ، پزشکان و شرکتها به منزله پلی ارتباطی عمل نموده و امکان دسترسی آسان به شماره تماس پزشکان گیلان و رشت را به تفکیک شهرها ، مناطق و محله ها ، جهت عموم هموطنان فراهم ساخته است به طوری که شما با خرید شماره موبایل پزشکان گیلان تبلیغات خود را بیمه کرده اید که این امر با تبلیغات پیامکی و تلفننی منظم و مداوم به شماره تلفن پزشکان گیلان ( رشت ) میباشد.

تعداد شماره رکورد: 8265

قیمت: 400.000 هزارتومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی

ضریب خطا: 5 درصد

نام محصول | پزشکان گیلان با مشخصات

تعداد: 8200 رکورد
400,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات