شماره شرکتهای ساختمانی

بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی

بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی و لیست بانک اطلاعات پیمانکاران کشور پکیجی از شامل شماره همراه پیمانکاران فعال و بروز از کل کشور و شماره تلفن شرکت های ساختمانی در تهران است که افرادی که در حوزه های مربوط به ساخت ساختمان فعالیت می کنند به راحتی و با صرفه جویی در وقت و هزینه های خود می توانند تبلیغات و بازاریابی های خود را با لیست شرکت های ساختمانی ، انجام دهند. از این طریق تبلیغات شما مستقیما به دست افرادی می رسد که در حیطه تخصصی شما فعالیت دارند.

شماره شرکتهای ساختمانی ساختمانی چیست و چه استفاده هایی دارد؟

در اختیار داشتن بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی برای صاحبان کسب و کارهایی که مرتبط با امور ساخت ساختمان هستند بسیار مفید و کاربردی است. اگر شما دارای مشاغلی هستید که می توانید به شرکت های پیمانکاری ساختمان خدماتی ارائه دهید، برای تبلیغات و بازاریابی بهینه خدمات خود نیاز به شماره تلفن شرکتهای ساختمانی ، خواهید داشت. از این رو بانک اطلاعات پیمانکاران کشور فرصت مناسبی برای شما فراهم کرده تا هر چه سریع تر و با صرف هزینه پایین تری به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید.

ویژه
شرکتهای ساختمانی کل کشور

تعداد: 14000 شماره موبایل

 • قیمت 1,200,000 تومان
ویژه
شرکت های ساختمانی تهران با مشخصات کامل

تعداد: 1100 شماره موبایل

 • قیمت 400,000 تومان
ویژه
پکیج سازندگان فعال تهران

تعداد: 45 هزار شماره

 • قیمت 1,200,000 تومان
پیمانکاران کشور

تعداد: 5000 شماره موبایل

 • قیمت 500,000 تومان
شماره شرکتهای ساختمانی مازندران با مشخصات کامل

تعداد: 1000 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکت های ساختمانی استان هرمزگان با مشخصات

تعداد: 690 شماره موبایل

 • قیمت 150,000 تومان
شرکتهای ساختمانی استان مرکزی با مشخصات کامل

تعداد: 800 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکتهای ساختمانی یزد با مشخصات کامل

تعداد: 170 شماره موبایل

 • قیمت 50,000 تومان
شرکت های ساختمانی قزوین با مشخصات کامل

تعداد: 306 شماره موبایل

 • قیمت 60,000 تومان
شرکت های ساختمانی خراسان شمالی با مشخصات کامل

تعداد: 260 شماره موبایل

 • قیمت 60,000 تومان
شرکت های ساختمانی گیلان با مشخصات کامل

تعداد: 960 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکت های ساختمانی آذربایجان غربی با مشخصات کامل

تعداد: 1500 شماره موبایل

 • قیمت 300,000 تومان
شرکت های ساختمانی اردبیل با مشخصات کامل

تعداد: 730 شماره موبایل

 • قیمت 150,000 تومان
شرکت های ساختمانی خوزستان با مشخصات کامل

تعداد: 1050 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکت های ساختمانی سیستان و بلوچستان با مشخصات کامل

تعداد: 200 شماره موبایل

 • قیمت 100,000 تومان
شرکت های ساختمانی لرستان با مشخصات کامل

تعداد: 1100 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکت های ساختمانی کرمان با مشخصات کامل

تعداد: 422 شماره موبایل

 • قیمت 120,000 تومان
شرکت های ساختمانی کرمانشاه با مشخصات کامل

تعداد: 700 شماره موبایل

 • قیمت 150,000 تومان
شرکت های ساختمانی گلستان با مشخصات کامل

تعداد: 250 شماره موبایل

 • قیمت 100,000 تومان
شرکت های ساختمانی خراسان جنوبی با مشخصات کامل

تعداد: 380 شماره موبایل

 • قیمت 100,000 تومان
شرکت های ساختمانی چهارمحال و بختیاری با مشخصات کامل

تعداد: 700 شماره موبایل

 • قیمت 200,000 تومان
شرکت های ساختمانی استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد: 250 شماره موبایل

 • قیمت 80,000 تومان
شرکتهای ساختمانی استان سمنان

تعداد: 360 شماره موبایل

 • قیمت 70,000 تومان
شرکت های ساختمانی استان بوشهر

تعداد: 75 شماره موبایل

 • قیمت 30,000 تومان
شرکتهای ساختمانی استان همدان

تعداد: 90 شماره موبایل

 • قیمت 30,000 تومان
شرکتهای ساختمانی کردستان

تعداد: 80 شماره موبایل

 • قیمت 40,000 تومان
شرکت های ساختمانی استان فارس

تعداد: 780 شماره موبایل

 • قیمت 100,000 تومان

لیست عناوین مشاغل


پکیج شماره موبایل شرکتهای ساختمانی تهیه شده توسط مجموعه ما علاوه بر مزایای فوق از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است. همچنین این بانک اطلاعات به طور مدام در حال بروز رسانی است تا با کمترین میزان خطا به شما مشتریان و عزیزان ارائه شود. همچنین در این مجموعه با یک کادر حرفه ای و آموزش دیده برای جمع آوری اطلاعات موثق از شماره موبایل شرکتهای پیمانکاری توانسته ایم قدم بزرگی را در راستای تبلیغات بهینه و موثر برای کسب و کارهای مرتبط با امور ساختمانی برداریم.

نحوه پشتیبانی و به روز رسانی پکیج های شماره موبایل شرکتهای ساختمانی

اگر برای شما این سوال پیش آمده که ممکن است که در فرایند ساخت ساختمان ها پایان مشخصی دارد و آیا بانک اطلاعات شماره تلفن شرکت های ساختمانی به روز رسانی خواهد شد؟ باید خیالتان را بابت این مسئله راحت کنیم زیرا در مجموعه ما به طور مرتب مراحل ساخت ساختمان ها پیگیری می شود و سعی می کنیم پکیج را با کمترین درصد خطا در اختیار شما قرار دهیم. همچنین یکی از خدمات ارائه شده از طرف مجموعه ما دسترسی به اطلاعات به روز رسانی شده پکیج ها به صورت رایگان است. زیرا در تیم ما اطلاعات پکیج های شماره موبایل شرکتهای ساختمانی به صورت ماهانه به روز رسانی می شود و شما خریدار محترم می توانید به صورت رایگان به مدت سه ماه به اطلاعات به روز رسانی شده پکیج ها دسترسی داشته باشید. همچنین در شماره موبایل شرکتهای ساختمانی سعی شده تعداد شماره موبایل های تنظیم شده در بالاترین سطح تهیه شود. از این رو شما با تهیه این پکیج ها همزمان به تعداد بسیار بالایی از مخاطبان که مستقیما با حرفه شما سر و کار دارند در تماس خواهید بود و این خود باعث رونق بیشتر کسب و کار شما و سود بیشتر برای حرفه شما خواهد شد.

بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور برای بسیاری از شرکتها ارزشمند است.

آنچه که برای رشد و توسعه هر کسب و کاری باید در اولویت قرار گیرد بازاریابی موثر و تبلیغات هدفمند است. تبلیغاتی که به طور مستقیم به دست جامعه هدف برسد شانس موفقیت بالایی خواهد داشت. اگر دارای مشاغلی چون فروش تاسیسات ساختمانی، مصالح ساختمانی، انواع درب و پنجره ویا هر چیزی که در فرایند ساخت ساختمان کاربرد داشته باشد برای موفقیت بیشتر نباید تبلیغات خود را به صورت عمومی و بدون هدف انجام دهید. با داشتن یک بانک از اطلاعات کامل از شماره شرکتهای پیمانکاری می توانید تبلیغات خود را حتی به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه های پیامکی و یا تلفنی به صورت مستقیم به دست افرادی برسانید که در حیطه تخصصی شما فعالیت دارند. با این کار علاوه بر اینکه شانس موفقیت بالاتری خواهید داشتن به صورت قابل توجهی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی هم کرده اید.

مزایای تبلیغات و بازاریابی با استفاده از پکیج بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی

چنانچه شما در زمینه ای مرتبط با ساخت و ساز ساختمان فعالیت دارید و یا حتی اینکه یک بازاریاب با تخصص ساختمانی هستید در اختیار داشتن شماره تماس مشتریان واقعی تان می تواند فروش شما را تا چندین برابر برایتان تضمین کند.

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

بانک اطلاعات پیمانکاران ساختمانی مختص افرادی است که در بازار بدون هدر رفت وقت و انرژی خود به طور مستقیم می خواهند با مشتریان واقعی خود در ارتباط باشند تا محصولات خود را بدون واسطه به دست افرادی برسانند که در زمینه تخصصی آن ها فعالیت دارند. شما می توانید با در اختیار داشتن این بانک اطلاعاتی ارزشمند تبلیغات و در نهایت فروش محصولات و خدمات خود را در زمان کوتاهی تا چندین برابر افزایش دهید.

با در اختیار داشتن پکیج بانک اطلاعات شرکتهای پیمانکاری به کلیه شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند به راحتی دسترسی دارید. اگر بخواهید بدون در اختیار داشتن بانک اطلاعات شرکتهای ساختمانی به فعالیت در این بازار و تبلیغات و بازاریابی بپردازید به طور قطع در شلوغی و ترافیکی که در سطح شهر وجود دارد وقت و انرژی زیادی از شما هدر خواهد رفت و قطعا به نتیجه ای دلخواه نیز نخواهید رسید.

شماره همراه پیمانکاران

شماره همراه پیمانکاران ابزاری است که به راحتی میتوانید در صنعت تبلیغات بدرخشید و چنانچه قصد دارید در تبلیغات خود در زمینه های مورد نیاز ساختمان سازی بی رقیب باشید تعداد بالایی از مشتریان واقعی خود را بشناسید و بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

شماره تلفن شرکتهای ساختمانی یکی از بهترین و به روزترین پکیج های تهیه شده در تیم حرفه ای شرکت ما است. از این رو شما می توانید بدون بکار بردن شیوه های منسوخ تبلیغات مثل بازاریابی های حضوری و یا پخش نمودن تراکت و.... نظر مشتریان بالقوه خود را جلب نمایید که با این شیوه به طور قطع از بسیاری از رقبای خود پیشرفت بیشتر و با کیفیت تری خواهید داشت زیرا که هزینه و زمان بسیار کمتری را صرف جلب مشتری نموده اید ولی در عوض فروش و عرضه محصولات شما بیشتر بوده است. برای مثال شما می خواهید محصولات و یا خدماتی جدیدی که عرضه می کنید را به مشتریان خود اطلاع دهید، این کار در صورتی که بخواهید به وسیله بازاریابی حضوری و یا میدانی انجام بدهید علاوه بر صرف هزینه و وقت در یک روز و یا یک ساعت امکان پذیر نخواهد بود اما با استفاده از پکیج شماره تلفن شرکتهای ساختمانی ساختمانی شما می توانید با استفاده از سامانه های پیامکی به طور همزمان همه مشتریان واقعی خود را از محصول مورد نظر خود و شرایط فروش خود مطلع نمایید. این کار با صرف هزینه بسیار پایین در موبایل ایران امکان پذیر است و شما باید برای هر 1000 پیامک برای هزار مشتری مبلغی بالغ بر 14000 تومان پرداخت کنید. ارسال پیامک ها باعث می شود که مشتریان شما در مورد خدمات و یا محصولات ارائه شده مجموعه شما اطلاعات و پیش زمینه ذهنی داشته باشند و آن را در حافظه خود بسپارند. بنابراین به طور شگفت انگیزی هم در هزینه ها و هم وقت و هم در انرژی خود و مجموعه خود صرفه جویی نموده اید.

چگونه از بانک اطلاعات شرکتهای ساختمانی برای بازاریابی و افزایش فروش خود بهره ببریم؟

می دانیم که هر روزه تعداد زیادی از ساختمان ها و پروژه های مسکونی در شهر ها و استان های مختلف در حال انجام است. مشاغلی که با ساخت و ساز ساختمان ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباط است به 500 حیطه تخصصی نیز می رسد لذا اگر شما در هر یک از حیطه هایی چون تاسیسات ساختمانی، فروش و یا تولید درب و پنجره، فروش مصالح ساختمانی و آهن آلات، طراحی داخلی ساختمان، بیمه و... فعالیت دارید بانک اطلاعات شرکتهای ساختمانی می تواند گنجینه ای ارزشمند برای بازاریابی و تبلیغات تخصصی شما باشد.

شماره همراه پیمانکاران

شاید برخی ترجیح دهید که بازاریابی را به صورت حضوری انجام دهید، توصیه ما به شما این است که با در اختیار داشتن شماره تماس شرکتهای ساختمانی ابتدا با مسئول مورد نظر تماس گرفته و آن ها را از چند و چون محصولات و خدمات خود مطلع کنید و توضیح مختصری در زمینه فعالیت خود و نحوه همکاری بدهید و سپس یک تایم ملاقات حضوری هماهنگ کنید. با این شرایط طرف مقابل شما پیش زمینه ذهنی مثبتی از فعالیت شما در دهن خود خواهد داشت که باعث می شود روند ملاقات حضوری شما نیز نتیجه بخش تر باشد و همچنین از نظر روابط کاری تاثیر زیادی به روی دیسیپلین و نحوه همکاری شما خواهد گذاشت زیرا اگر بدون هماهنگی قبلی و یا بدون پیش زمینه ای قبلی برای بازاریابی حضوری و میدانی اقدام کنید ممکن است در تایمی نامناسب به محل مورد نظر رفته و روند جلسه حضوری آنطور که می خواهید مثبت پیش نرود علاوه بر آن استفاده از سامانه های پیامکی قبل از هر گونه جلسه حضوری می تواند نظر پیمانکاران را به سوی خدماتی که شما عرضه می کنید جلب نماید که این خود باعث می شود در جلسه حضوری موفق تر عمل کنید.

لیست شرکت های ساختمانی

لیست شرکت های ساختمانی برای تبلیغات پر سود و زود بازده ماثر است به طوری که امروزه در بازار رقابت بیشتری در جریان است و همواره شرکت ها سعی می کنند که از روش های نوین تری برای تبلیغات و معرفی خدمات خود ارائه دهند و این روش را عاملی بر موفقیت هرچه سریعتر و رشد با کیفیت تر مجموعه خود می دانند. در اختیار داشتن پکیج شماره شرکتهای پیمانکاری می تواند یک راه حل ایده آل برای جلب نظر مشتریان شما باشد.

لیست شرکت های ساختمانی