0 فایل در سبد خرید
نام محصول | فیزیوتراپی کشور با مشخصات

تعداد: 3800 شماره موبایل
400,000 تومان

بانک اطلاعات فیزیوتراپی های کشور

بانک اطلاعات فیزیوتراپی های کشور و شماره تلفن فیزیوتراپی های ایران توسط مراکز مختلفی تهیه و جمع آوری می شود ، عمدتا این بانکهای اطلاعات تفاوت زیادی از نظر کیفیت و محتوا باهم دارند و ما در این مجموعه با یاری خداوند توانسته ایم از تجربه ی سالها فعالیت در زمینه تبلیغات اینترنتی و با شناخت کافی، اطلاعات فیزیوتراپی های استان های مختلف در ایران را با کمترین میزان خطا به دست مشتریان عزیزمان برسانیم.

تعداد: 3800 شماره تلفن فیزیوتراپی های کشور

قیمت: 400/000 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

شماره فیزیوتراپی

بانک اطلاعاتی فیزیوتراپی چیست؟

بانک اطلاعات فیزیوتراپی ها همان دیتابیس از اطلاعات جامع از شماره تلفن فیزیوتراپی ها و اطلاعات مربوط به پزشکان در این زمینه می باشد و برای اینکه این پکیج تدوین و تهیه شود نیازمند تلاش و دقت فراوان کارشناسان است زیرا برای جمع آوری پکیج شماره تلفن فیزیوتراپی هزینه های زیادی صرف می شود و صرف این هزینه ها برای رسیدن به یک هدف است و برای به دست آمدن یک بانک شماره تماس فیزیوتراپی مفید و جامع باید بعد از تحلیل شماره تلفن فیزیوتراپی ها به صورت مناسب دست بندی شده و در اختیار کاربران و متقاضیان قرار بگیرد و تمامی مواردی که باید در یک شماره تماس فیزیوتراپی لحاظ شود در این پکیج صورت گرفته و به بهترین نحو اجرا شده است و خرید بانک اطلاعاتی فیزیوتراپی ها میتواند کمک شایانی به مشاغل مختلف باشد و آنها را برای رسیدن به اهدافشان کمک نماید.

شماره موبایل مراکز کلینیک فیزیوتراپی

اولین و مهم ترین هدف ما پیگیری تبلیغات به شکلی هدفمند است و اینکه تبلیغاتی که انجام می دهیم منحصر برای کسانی باشد که میخواهیم به عنوان مشتری به سراغ ما بیایند و این یعنی صرف جویی در وقت و هزینه و با این کار به هدف خود میرسیم و مزیت بعدی این است که با دارا بودن بانک اطلاعات فیزیوتراپی ها میتوانید با ارسال پیامک به راحتی با گروه پزشکی یا کسانی که تجهیزاتی برای فیزیوتراپی دارند یا ... در ارتباط باشد.

این یعنی که با هزینه ی کم میتوان تبلیغی را بدست آورد که احتمال دیدنش 90 درصد می باشد و اما این سوال در ذهنتان می آید که آیا فقط داشتن لیست فیزیوتراپی ها کافی است؟ در واقع خیر. شما با داشتن شماره موبایل فیزیوتراپی یک مهره گرانبها را در سیستم خود به دست آوردید و باید از این مهره گرانبها و ارزشمند به درستی استفاده کنید و تبلیغات برای ما یک هزینه نیست ، بلکه یک سرمایه ارزشمند تلقی می شود و ما سعی بر این داریم که هزینه را برای کاربران از هر لحاظ کمتر کنیم و شما کاربران و مشتریان عزیز به جای اینکه تبلیغات خود را به صورت گسترده و با صرف هزینه زیاد ایجاد می کنید ، میتوانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید و هزینه ی تبلیغ کمتری را داشته باشید.

بانک اطلاعات فیزیوتراپی ها

شماره تلفن فیزیوتراپی

در پکیج شماره تلفن فیزیوتراپی ها با رعایت تمامی الگو ها و استاندارد های لازم تهیه شده، بررسی شده تا بتواند به بهترین شکل برای مشتریان خود و متقاضیان کمک شایانی باشد و سهم کوچکی در کمک به آنها باشد و بانک اطلاعات فیزیوتراپی ها توانسته با به روزرسانی و آپدیت هفتگی خود، توانسته تعداد زیادی از اطلاعات و شماره تلفن فیزیوتراپی های مختلفی را پوشش دهد و همه ی شماره های بانک اطلاعات فیزیوتراپی ها تست شده و با هدف دست یابی به مخاطبان عزیز در سراسر ایران عزیز ، در کمترین وقت و با صرف کمترین هزینه عرضه شود.

هدف تالیف کاملترین بانک شماره تماس فیزیوتراپی این است که، تمامی کاربران علاقه مند و نیازمند با ساده ترین و بهترین شیوه ممکن به اطلاعات مورد نیاز جامعه پزشکی کشور دسترسی داشته باشند و در آخر میتوان گفت که تبلیغات به صورت هدفمند ، میتواند بسیار دقیق تر و کم هزینه تر باشد و شما را به هدفتان برساند اما این کار در صورتی امکان پذیر است که بتوانید راه درست را انتخاب کنید و انتخاب درست و استفاده از شماره فیزیوتراپی ها بهترین گزینه برای این کار است و میتواند راهگشای کارهای شما گردد.

نام محصول | فیزیوتراپی کشور با مشخصات

تعداد: 3800 شماره موبایل
400,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل