0 فایل در سبد خرید
نام محصول | فیزیوتراپی تهران با مشخصات

تعداد: 1300 شماره موبایل
200,000 تومان

بانک اطلاعات فیزیوتراپی های تهران

بانک اطلاعات فیزیوتراپی تهران ، در واقع مجموعه ای است که حاوی اطلاعات لیست شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران ، مورد نیاز برای دسترسی به مراکز و کلینیک های فعال در زمینه فیزیوتراپی در استان تهران می باشد. ما در این مطلب ضمن معرفی ویژگی های بهترین شماره موبایل فیزیوتراپی در تهران، به فواید و کاربرد های این مجموعه می پردازیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تعداد: 1300 شماره

قیمت: 200 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

بانک اطلاعات فیزیوپراپی های تهران ، مجموعه است که شامل شماره موبایل فیزیوتراپی تهران فعال در تهران، شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران ، آدرس ایمیل آن ها، نام مرکز فیزیوتراپی و... می باشد و این مجموعه یک مجموعه بسیار ارزشمند و کاملی می باشد که با استفاده از معتبر ترین و به روز ترین منابع بدست آمده است و تمامی شماره های فزیوتراپی های مستقر در تهران را به صورت لیست هایی دقیق، مرتب و منظم کنار هم قرار داده است و این مجموعه با واگذاری دقیق ترین اطلاعات می تواند کمک بزرگی در رونق کسب و کار مشاغل مرتبط با فیزیوپراپی گردد.

امروزه استفاده از بانک تلفن فیزیوتراپی های تهران در بسیاری از مشاغل از جمله، فروشگاه های فعال در زمینه فروش تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی، تولید کنندگان این دستگاه ها، شرکت های برگزار کننده دوره های باز آموزی فیزیوتراپی و... بسیار مرسوم است و راهی هوشمندانه و هدفمند برای افزایش فروش و و داشتن تبلیغاتی حرفه ای می باشد.

بانک اطلاعات فیزیوتراپی های تهران

شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران

شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران ، به شما کمک می کند تا به جای صرف هزینه های سرسام آور برای تبلیغات عمومی، جامعه هدف خود را برای تبلیغات پیدا کرده و تبلیغات خدمات و یا محصولات خود را فقط در معرض توجه آن ها قرار دهید.

شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران ، با دارا بودن بیش از چندین هزار شماره از مراکز فیزیوتراپی فعال در استان تهران و هم چنین تست کردن تمامی شماره ها، یک مجموعه قابل اعتماد و صد در صد بهینه و موثر می باشد و ما با دارا بودن تجربه ای چندین و چند ساله در زمینه فراهم کردن بانک های اطلاعاتی و نیز استفاده از الگو هایی خاص برای کاهش هرچه بیشتر ضریب خطا، امروز توانسته ایم یکی از بهترین و جامع ترین بانک های اطلاعات فیزیوتراپی در تهران را برای مشتریان خود مهیا کنیم تا با خیالی آسوده و صرف کمترین هزینه به بهترین نتایج دست یابند.

لازم به ذکر است مجموعه بانک اطلاعات فیزیوتراپی در تهران ، آپدیت هایی کوتاه مدت داشته و به مشتریان این امکان را می دهد که با یک بار خرید این محصول، بتوانند تا چندین سال نیاز خود نسبت به بانک های اطلاعاتی دیگر را مرتفع نمایند. این آپدیت ها باعث می شود تلفن های خارج از دسترس، از لیست خارج شده و به جای آن ها شماره های جدیدی به لیست اضافه شوند.

علاوه بر این، بانک اطلاعات فیزیوتراپی های تهران از مراجع رسمی و کاملا مطمئن تهیه شده است که خود گواه قابل اعتماد بودن این مجموعه می باشد.

شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران

شماره تماس فیزیوتراپی های تهران

همان طور که پیش تر نیز گفته شد، شماره تماس فیزیوتراپی های تهران برای تمام مشاغلی که به نوعی با مراکز و کلینیک هایی که در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی فعالیت می کنند، می تواند مفید و سودمند باشد.

در زیر به برخی از اصناف مرتبط با کار فیزیوتراپی و هم چنین فوایدی که بانک اطلاعات فیزیوتراپی های تهران ، می تواند برای آن ها داشته باشد اشاره ای خواهیم داشت.

  • فروشنده ها و صاحبان فروشگاه های تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی با در اختیار داشتن بانک اطلاعات فیزیوتراپی در تهران می توانند محصولات خود را به کارکنان و متخصصان فعال در زمینه فیزیوتراپی معرفی نمایند تا فروش خود را بالا برده و کسب و کار خود را رونق بیشتری دهند.
  • مشاوران املاک یا افرادی که در زمینه خرید و فروش مراکز و درمانگاه های فیزیوتراپی با یا بدون تجهیزات، فعالیت می کنند، با داشتن شماره تماس فیزیوتراپی های تهران می توانند این املاک را در معرض نمایش جامعه هدف قرار دهند.

برگزار کنندگان سمینار ها و یا دوره های باز آموزی مرتبط با فیزیوتراپی، برای اطلاع رسانی گسترده، می توانند از شماره تلفن فیزیوتراپی های تهران بهره بگیرند تا تعداد ثبت نام خود را افزایش داده و از این طریق به سود خوبی دست یابند.

شماره تماس فیزیوتراپی های تهران

نام محصول | فیزیوتراپی تهران با مشخصات

تعداد: 1300 شماره موبایل
200,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل