0 فایل در سبد خرید
نام محصول | جراحان کشور با مشخصات

تعداد: 6000 شماره موبایل
400,000 تومان

بانک اطلاعات جراحان کشور

بانک اطلاعات جراحان کشور فهرستی دقیق از شماره موبایل جراحان ، لیست جراحان ایران و مشخصات آنها می باشد که برای تبلیغات هدفمند و پر بازده بسیار مفید و کاربردی می باشد و با داشتن شماره تماس جراحان می توان به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرد و این موضوع برای صاحبان کسب و کارهایی مانند پخش لوازم پزشکی و جراحی بسیار مهم می باشد و بانک شماره موبایل جراحان کشور فهرستی کامل و دقیق از شماره تلفن جراحان می باشد که برای تهیه آن هزینه های مادی و غیر مادی زیادی صرف شده است و بانک اطلاعات جراحان ایران مرجع بسیار کارآمدی از شماره موبایل جراحان کشور است که جهت تبلیغات هدفمند به کار برده می شود و این تبلیغات می تواند به صورت ارسال پیامک صورت گیرد و از آنجایی که کاملا هدفمند ارسال می شود بسیار کاربردی است و بازدهی بالایی دارد و هر شرکت یا کسب و کاری که قشر جراح از مشتریان محصولات آنها به شمار می رود ، می تواند با داشتن شماره متخصص جراح به راحتی با او ارتباط برقرار کرده و محصولات و خدمات خود را به او معرفی کند.

تعداد: 6 هزار شماره موبایل

قیمت: 400 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک تخصص ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

شماره موبایل جراحان کشور

شماره موبایل جراحان ایران

شماره موبایل جراحان ایران راهی مطمئن و سریع برای دسترسی به شماره تلفن جراحان است که می توان برای برقراری ارتباط و یا ارسال پیامک تبلیغاتی از آن استفاده کرد. بانک اطلاعات جراحان ایران به صاحبان مشاغل این امکان را می دهد که محصولات خود را در سراسر ایران معرفی و تبلیغ کرده و به هدف خود یعنی افزایش تعداد مشتری و فروش محصولات برسند.

شماره موبایل جراحان کشور برای بسیاری از مشاغل مفید می باشد. به خصوص برای شرکت های پخش دارو و لوازم پزشکی و جراحی داشتن شماره تماس جراحان بسیار ضروری است. زیرا با تهیه این بانک اطلاعاتی، جراحان کل کشور در دسترس آنها قرار می گیرند و می توانند از این مشتریان بالقوه برای فروش محصولات خود استفاده کنند.

بانک اطلاعات جراحان کشور

شماره تلفن جراحان

شماره تلفن جراحان به این معناست که جراحان کشور در هر لحظه از شبانه روز و در هر حالتی که باشند در دسترس شما قرار دارند. به این ترتیب که حتی اگر جراحان در مهمانی به سر ببرند و یا در حال ورزش کردن باشند، با ارسال پیامک می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. مطمئنا هر جراح در هر حالتی که باشد حداقل برای یک مرتبه هم که شده پیام تبلیغاتی محصولات شما را مشاهده می کنند و این می تواند منجر به خرید محصول شما توسط جراح شود.

پس داشتن بانک شماره موبایل جراحان کشور برای کسب و کارهایی که محصولات مرتبط با حوزه پزشکی و جراحی دارند لازم و کاملا کاربردی است و در تهیه بانک شماره موبایل جراحان کلیه استانداردها و الگوها رعایت شده است و پیش از آنکه عرضه شود کاملا دقیق بررسی شده و بسیار معتبر و قابل اطمینان است.

بسیاری از مراکز اقدام به جمع آوری و تهیه بانک اطلاعات جراحان ایران می کنند. به همین دلیل این بانک اطلاعاتی با کیفیت های مختلفی عرضه می شود و مجموعه ما با استفاده از تجربه زیادی که پس از سال ها فعالیت کسب کرده و به کمک کارشناسان متخصص در زمینه تبلیغات اینترنتی ، بانک شماره متخصص جراح را با دقت درستی بسیار بالایی (تقریبا صد در صد) تهیه کرده و در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد.

نام محصول | جراحان کشور با مشخصات

تعداد: 6000 شماره موبایل
400,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل