0 فایل در سبد خرید
نام محصول | جراحان تهران با مشخصات

تعداد: 2800 شماره موبایل
250,000 تومان

لیست جراحان

لیست جراحان را با عنوان شماره موبایل جراحان تهران و شماره تلفن جراحان تهیه کرده ایم و شما با خرید این لیست ازشمند میتوانید فروش خود را دوچندان کنید و در معرفی محصولات و خدمات خود به پزشکان متخصص جراحی عمومی در تهران موفق باشید و به راحتی با داشتن لیست کاملی از جراحان عمومی ( با معرفی پزشکان فوق تخصص جراحی ) تهران ، تبلیغات خود را شکوفا کنید و این این موفقیت حاصل نمیشود ، مگر با داشتن لیست جراحان بروز و جامع و البته همراه با شماره موبایل جراحان کشور ، که این امر را ما با تلاش 10 ساله خود در صنعت تبلیغات پزشکی بر طرف کرده ایم و لیست آدرس و تلفن بهترین پزشکان فوق تخصص و متخصص جراحی عمومی در شهر تهران را با بیش از 2500 شماره موبایل تدوین کرده ایم و سعی بر آن بوده که لیست بهترین پزشکان متخصص جراح عمومی تهران و جراح عمومی خوب در تهران را به عزیزان واگذار کنیم.

لیست جراحان که ما تدوین کرده ایم متشکل شده از متخصص جراحی عمومی خوب در تهران و فوق تخصص جراحی تهران میباشد و تلاش ما بوده که کلیه جراحان تهران را در لیست خود جا داده و شما کاربران لیستی بروز از آمار جراحان کشور داشته باشید و بتواند به تبلیغات هدفمند شما کمک بکند.

لیست جراحان برای بسیاری از شرکتها الزامی میباشد و از ویژگی های متمایز کننده ی این پکیج می توان به نحوه ی طراحی و چیدمان گروه ها، زیرگروه ها برای دسترسی سریع کاربران، همچنین قابلیت بروزرسانی هفتگی آن جهت عدم نیاز به پرداخت مجدد هزینه برای برای آپدیت اطلاعات می باشد.

لیست جراحان تهران به صورت کامل میباشد ، که برخی از تخصص ها:

لیست جراحان پلاستیک تهران - لیست جراحان بینی تهران - لیست جراحان ارتوپد تهران - لیست جراحان قلب تهران - لیست جراحان زیبایی تهران - لیست جراحان عمومی تهران - لیست جراحان پوست تهران - لیست جراحان زنان تهران - لیست جراحان مغز و اعصاب تهران - لیست جراحان دست و فک و صورت تهران

در این لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص جراحی عمومی را همراه با آدرس و تلفن مطب مشاهده کنید و با انتخاب دکتر جراحی عمومی خوب و دیگر تخصص های جراحی ، به راحتی اینترنتی تبلیغ کنید.

تعداد شماره : 2800 شماره تماس جراحان تهران

قیمت: 250 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک تخصص ، تفکیک شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

لیست جراحان

امروزه با توجه به اهمیت بسیار بالای دسترسی آنی به اطلاعات، پایگاه های بسیاری جهت تولید محتواهایی برای پاسخ به این نیاز تشکیل شده اطلاعات جامعی در زمینه های موردنیاز در اختیار کاربران قرار می دهند، تا با پرداخت هزینه ی بسیار پایین در مقایسه با هزینه ی زمان بسیار جهت دسترسی به هریک از این اطلاعات، کاربران از اطلاعاتی طبقه بندی شده، جامع و مطمئن بهره مند شوند. لازم به ذکر است که کاربر باید قبل از انجام خرید از این پایگاه ها، به مطالعه و بررسی کامل در خصوص درصد اطمینان و همچنین مقایسه ی محتواها به لحاظ قیمت و غیره بپردازد.

لیست جراحان

شماره موبایل پزشکان جراح تهران

شماره موبایل پزشکان جراح تهران از اطلاعات مهم و پرکاربردی است که بصورت پکیجی توسط سایت ها و پرتال های پزشکی مختلف، جهت خرید کاربران، فراهم شده و به عنوان یک بانک اطلاعاتی به فروش می رسد و لیست جراحان تهران که توسط هر یک از این شرکت ها گردآوری می شود، دارای مزایا و معایبی از قبیل، سرعت دستیابی به شماره تلفن های جراحان تهران ، نحوه ی طراحی، طبقه بندی و غیره می باشند.

تیم ما با تلاش مستمر و بکارگیری اطلاعات بسیار دقیق در این زمینه، در طی 5 سال، موفق به تهیه ی پکیجی جامع، طبقه بندی شده، با در نظر گرفتن اهمیت زمان کاربر، با قابلیت دستیابی آسان به شماره موبایل جراحان تهران و قیمت بسیار پایین در مقایسه با نمونه های موجود، شده است. ما با بروزرسانی مستمر و بررسی صحت اطلاعات در خصوص شماره تماس جراحان تهران ، با بکارگیری کادری مجرب جهت تماس با پزشکان و راستی آزمایی اطلاعات بصورت پیوسته و دقیق، به شما این اطمینان را می دهیم که با تهیه ی این پکیج، تبلیغاتی مطمئن، موثر و بدون واسطه را آغاز کرده و فروشی دو چندان را تجربه نمائید.

شماره موبایل پزشکان جراح تهران

شماره تلفن جراحان

شماره تلفن جراحان ، از پکیج های کاربردی برای بسیاری ارگان ها و سازمان ها از قبیل: شرکت های تبلیغاتی، شرکت های مسافرتی، ماشین آلات و تجهیزات پزشکی، دفاتر بیمه و سازمان هایی که به اطلاعات جراحان تهران جهت معرفی محصول یا خدمات خود و ارسال تبلیغات، نیاز دارند، می باشد.

با توجه به جایگاه پزشکان و جراحان در از لحاظ شغلی و درآمدی، می توانید با ارائه ی خدماتی قدرتمند و برنامه ریزی شده به این قشر و تسهیل دسترسی آنان به محصولات و خدمات موردنیاز، جایگاه خود را در مقایسه با همکاران خود، ارتقا داده و شاهد رشد و پیشرفتی روزافزون در کسب و کار خود شوید. ما با بروزرسانی هفتگی شماره تلفن جراحان تهران ، کسب و کار شما را برای تبلیغاتی موثر و ثمربخش تجهیز و نگرانی شما را در خصوص صحت اطلاعات بطور کامل برطرف نموده ایم.

از ویژگی های متمایزکننده ی این پکیج جامع، چیدمان و طبقه بندی شاخه ها و زیرشاخه ها، سیستم جستجوگر با کلمات کلیدی، نام و فامیلی جراحان تهران، همچنین، آدرس مطب جراحان جهت ارسال بروشورهای تبلیغاتی و غیره می باشد. ضمنا تیم تلاشگر و پویای ما جهت رفاه شرکت های تبلیغاتی، برترین نرم افزارهای تبلیغاتی را نیز بصورت پکیجی جداگانه تهیه و به همراه پکیج لیست جراحان تهران ، در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

شعار ما بروز بودن اطلاعاتمان در خصوص شماره جراحان تهران ، اطلاعات جانبی برای دسترسی بیشتر به جراحان و در واقع بی نیاز کردن شما در این زمینه می باشد، تا با خیالی آسوده به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته و لذت رشد را تجربه کنید.

شماره تلفن جراحان

نام محصول | جراحان تهران با مشخصات

تعداد: 2800 شماره موبایل
250,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل