0 فایل در سبد خرید
نام محصول | جراحان تهران با مشخصات

تعداد: 2800 رکورد
250,000 تومان

بانک اطلاعات جراحان تهران

بانک اطلاعات جراحان تهران شامل لیست بانک اطلاعات کاملی از شماره تلفن جراحان تهران و شماره موبایل جراحان تهران بوده که با دقت و هزینه ی زمان بسیار جهت دسترسی سریع و آسان، با قیمت بسیار پایین، تولید شده است. از ویژگی های متمایز کننده ی این پکیج می توان به نحوه ی طراحی و چیدمان گروه ها، زیرگروه ها برای دسترسی سریع کاربران، همچنین قابلیت بروزرسانی هفتگی آن جهت عدم نیاز به پرداخت مجدد هزینه برای برای آپدیت اطلاعات می باشد.

تعداد شماره : 2800 شماره تماس جراحان تهران

قیمت: 250 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک تخصص ، تفکیک شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

پکیچ جراحان تهران به صورت کامل میباشد.که برخی از تخصص ها:

شماره جراح پلاستیک تهران - شماره جراح بینی تهران - شماره جراح ارتوپد تهران - شماره جراح قلب تهران - شماره جراح زیبایی تهران - شماره جراح عمومی تهران - شماره جراح پوست تهران - شماره جراح زنان تهران - شماره جراح مغز و اعصاب تهران - شماره جراح دست و فم و صورت تهران

شماره موبایل جراحان تهران

امروزه با توجه به اهمیت بسیار بالای دسترسی آنی به اطلاعات، پایگاه های بسیاری جهت تولید محتواهایی برای پاسخ به این نیاز تشکیل شده اطلاعات جامعی در زمینه های موردنیاز در اختیار کاربران قرار می دهند، تا با پرداخت هزینه ی بسیار پایین در مقایسه با هزینه ی زمان بسیار جهت دسترسی به هریک از این اطلاعات، کاربران از اطلاعاتی طبقه بندی شده، جامع و مطمئن بهره مند شوند. لازم به ذکر است که کاربر باید قبل از انجام خرید از این پایگاه ها، به مطالعه و بررسی کامل در خصوص درصد اطمینان و همچنین مقایسه ی محتواها به لحاظ قیمت و غیره بپردازد.

شماره تلفن جراحان تهران

شماره تلفن جراحان تهران از اطلاعات مهم و پرکاربردی است که بصورت پکیجی توسط سایت ها و پرتال های پزشکی مختلف، جهت خرید کاربران، فراهم شده و به عنوان یک بانک اطلاعاتی به فروش می رسد. بانک اطلاعات جراحان تهران که توسط هر یک از این شرکت ها گردآوری می شود، دارای مزایا و معایبی از قبیل، سرعت دستیابی به شماره تلفن های جراحان تهران ، نحوه ی طراحی، طبقه بندی و غیره می باشند.

تیم ما با تلاش مستمر و بکارگیری اطلاعات بسیار دقیق در این زمینه، در طی 5 سال، موفق به تهیه ی پکیجی جامع، طبقه بندی شده، با در نظر گرفتن اهمیت زمان کاربر، با قابلیت دستیابی آسان به شماره موبایل جراحان تهران و قیمت بسیار پایین در مقایسه با نمونه های موجود، شده است. ما با بروزرسانی مستمر و بررسی صحت اطلاعات در خصوص شماره تماس جراحان تهران ، با بکارگیری کادری مجرب جهت تماس با پزشکان و راستی آزمایی اطلاعات بصورت پیوسته و دقیق، به شما این اطمینان را می دهیم که با تهیه ی این پکیج، تبلیغاتی مطمئن، موثر و بدون واسطه را آغاز کرده و فروشی دو چندان را تجربه نمائید.

شماره تلفن جراحان تهران

شماره موبایل پزشکان جراح متخصص تهران

شماره موبایل پزشکان جراح متخصص تهران ، از پکیج های کاربردی برای بسیاری ارگان ها و سازمان ها از قبیل: شرکت های تبلیغاتی، شرکت های مسافرتی، ماشین آلات و تجهیزات پزشکی، دفاتر بیمه و سازمان هایی که به اطلاعات جراحان تهران جهت معرفی محصول یا خدمات خود و ارسال تبلیغات، نیاز دارند، می باشد.

با توجه به جایگاه پزشکان و جراحان در از لحاظ شغلی و درآمدی، می توانید با ارائه ی خدماتی قدرتمند و برنامه ریزی شده به این قشر و تسهیل دسترسی آنان به محصولات و خدمات موردنیاز، جایگاه خود را در مقایسه با همکاران خود، ارتقا داده و شاهد رشد و پیشرفتی روزافزون در کسب و کار خود شوید. ما با بروزرسانی هفتگی شماره تلفن جراحان تهران ، کسب و کار شما را برای تبلیغاتی موثر و ثمربخش تجهیز و نگرانی شما را در خصوص صحت اطلاعات بطور کامل برطرف نموده ایم.

از ویژگی های متمایزکننده ی این پکیج جامع، چیدمان و طبقه بندی شاخه ها و زیرشاخه ها، سیستم جستجوگر با کلمات کلیدی، نام و فامیلی جراحان تهران، همچنین، آدرس مطب جراحان جهت ارسال بروشورهای تبلیغاتی و غیره می باشد. ضمنا تیم تلاشگر و پویای ما جهت رفاه شرکت های تبلیغاتی، برترین نرم افزارهای تبلیغاتی را نیز بصورت پکیجی جداگانه تهیه و به همراه پکیج شماره موبایل جراحان تهران ، در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

شعار ما بروز بودن اطلاعاتمان در خصوص شماره تماس جراحان تهران ، اطلاعات جانبی برای دسترسی بیشتر به جراحان و در واقع بی نیاز کردن شما در این زمینه می باشد، تا با خیالی آسوده به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته و لذت رشد را تجربه کنید.

نام محصول | جراحان تهران با مشخصات

تعداد: 2800 رکورد
250,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان استان البرز با مشخصات

تعداد: 8000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 22000 رکورد

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 14700 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان
ویژه
پزشکان خراسان رضوی

تعداد: 25000 رکورد

  • قیمت 370,000 تومان

فهرست اطلاعات