عجیب ترین داروخانه در تهران ، داروخانه ای سنتی با قدمت بالا

داستان این داروخانه در تهران مربوط به بانویی زاده شهر تهران است که برای اولین بار وارد دانشگاه به عنوان یک خانم وارد دانشگاه می شود و در رشته داروسازی تحصیل می کند.

بانو ترابی در سال 1315 در تهران متولد شده و در سال 1346 از دانشگاه فارغ التحصیل شده است. در زمانی که وی در دانشگاه قبول شد 11 بانوی دیگر نیز در این رشته در کشور قبول شدند. خانم ترابی در مصاحبه با یکی از خبر گذاری های مشهور کشور در سال 1354 این داروخانه را از یک آقای دکتر خریداری کردم و از آن زمان تا کنون فقط در حال کار و تلاش و فتح قله های موفقیت بوده ام. امسال وارد چهلمین سال تاسیس این داروخانه است و پشتکار راز موفقیت و پا برجا بودن آن است. شما می توانید برای اطلاع از لیست داروخانه های تهران روی لینک کلیک نمایید.

"سال دوم دانشگاه ازدواج کردم و زود هم بچه دار شدم. در شرایطی که برنامه ریزی در کار وجود داشته باشد به سادگی می توان سخت ترین کارها را انجام داد. مثلا بسیاری از افراد ساعت ها بیخودی با هم حرف می زنند! آن هم حرف هایی که ارتباط چندانی با کارشان ندارد."

همسر من کار گویندگی می کرد و آنقدر سرش شلوغ بود که فرصت نمیکرد به من کمک کند. از همان ابتدا با مردم این منطقه انس گرفتن و دلیل اصلی ماندگاری من در این منطقه همین مردم خون گرم منطق است. من تنها خانم دکتر این محله نیستم مردم محرم اسرار مردم بوده ام و هیچ وقت هم نشده که راز کسی را باز گو کنم."

خانم ترابی در مورد فروش داروها در دارو خانه می گوید که بیشتر داروهایی که در این مغازه به فروش می سرند ایرانی هستند و حمایت از تولید کنندگان ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده ام.

نظرات کاربران