شرکت ها براساس تفکیک استان

شماره موبایل مدیران شرکتهای کشور

شماره موبایل مدیران شرکتهای کشور دیتابیسی از بانک اطلاعات شماره تلفن شرکتهای کشور میابشد و اگر شما قصد دارید تا با تهیه اطلاعات کافی در زمینه شماره شرکتهای کشور به تبلیغات و افزایش فروش محصولات خود کمک کنید، اقدام به تیه شماره تماس شرکتها به صورت جامع و بروز کنید.

مجموعه بانک اطلاعات شرکتهای ایران در این سایت به صورت جامع ارائه می شود و متاسفانه تعداد زیادی از افراد بدون داشتن تجربه کافی در مورد نحوه گردآوری شماره تماس شرکتهای ایران می پردازند، اما این افراد اطلاعات مورد نیاز برای تهیه و تنظیم بانک اطلاعات شرکتهای کشور را ندارند. به همین خاطر، تنها با استفاده از اطلاعات موجود در دنیای مجازی و جستجو در صفحات اینترنت به تهیه شماره تلفن شرکتها اقدام می کنند.

اما به علت عدم آگاهی لازم در زمینه تالیف بانک اطلاعات شرکت های ایران ، با عدم موفقیت بالایی در جمع آوری اطلاعات شماره شرکت های کشور روبرو می شوند. در واقع، شماره ها تماس گردآوری شده توسط این افراد از صحت کافی برخوردار نبوده و نمی تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

بنابراین، به منظور آگاهی از شماره تلفن شرکتها لازم است تا شما به بانک های اطلاعاتی شرکت ها که به صورت کاملاً استاندارد تهیه و تنظیم شده است، دسترسی داشته باشید و به همین خاطر، ضرورت پیدا می کند تا با مراجعه به مراکز تخصصی و دارای اعتبار کافی در زمینه تهیه و تالیف شماره تماس شرکت های ایران از اطلاعاتی با ضریب اطینان بالا استفاده کنید. در همین راستا، تیم تحقیقاتی اقدام به تالیف یک بانک اطلاعاتی استاندارد از شماره شرکتهای کشور کرده است.

یکی از بانک اطلاعات مشاغل که تیم ما به صورت تخصصی اقدام به جمع آوری بانک شماره موبایل از سطح سایتهای نیازمندی و روزنامه و مجلات کرده است، بانک موبایل مدیران شرکتها میباشد.

بانک اطلاعات شرکتها برای کلیه مشاغل ضروری و مهم است.

بعلت در اختیار داشتن اطلاعات صنف مورد درخواست مشتری صرفه جویی قابل توجه ای در زمان و انرژی صورت میگیرد و درآمد مسمر ثمری را به ارمغان می آورد.
اين بانک مشاغل عموما به صورت دستي و تک به تک با وقف زمان بسیار جمع آوري شده اند و اين امر بر کيفيت و صحت درستی بانک اطلاعات اصناف تاکيد دارد.
تبلیغات پیامکی خود را غیر هدفمند و به صورت منطقه ای ارسال نکنید چون ممکن است جمع کثیری از دریافت کنندگان پیامک را افرادی تشکیل دهند که اصلا از نظر سنی و موقیعت اقتصادی مناسب دریافت خدمات و محصول شما نباشند.
اگر شما یک شرکت خدماتی و تولیدی در هر زمینه دارید حتما به این بانک ارزشمند نیاز دارید زیرا مدیران خریداران بهتری هستند.

ویژه
کل استانهای کشور

تعداد: 30000 رکورد

 • قیمت 450,000 تومان
ویژه
شرکت های استان تهران

تعداد: 7000 رکورد

 • قیمت 100,000 تومان
مدیران شرکت های مشهد

تعداد: 1300 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکت های استان یزد

تعداد: 2920 رکورد

 • قیمت 40,000 تومان
شرکت های استان گیلان

تعداد: 1300 رکورد

 • قیمت 25,000 تومان
شرکت های استان گلستان

تعداد: 930 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکت های استان کرمان

تعداد: 400 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان چهارمحال و بختیاری

تعداد: 830 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکت های استان مرکزی

تعداد: 219 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان فارس

تعداد: 1400 رکورد

 • قیمت 25,000 تومان
شرکت های استان سیستان و بلوچستان

تعداد: 700 رکورد

 • قیمت 15,000 تومان
شرکت های استان زنجان

تعداد: 260 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان خراسان شمالی

تعداد: 680 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکت های استان بوشهر

تعداد: 270 رکورد

 • قیمت 5,000 تومان
شرکت های استان اصفهان

تعداد: 120 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان اردبیل

تعداد: 304 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان آذربایجان غربی

تعداد: 53 رکورد

 • قیمت 3,000 تومان
شرکت های استان آذربایجان شرقی

تعداد: 6600 رکورد

 • قیمت 100,000 تومان
شرکتهای استان سمنان

تعداد: 750 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکت های استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد: 400 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکتهای استان کرمانشاه

تعداد: 440 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان
شرکتهای استان لرستان

تعداد: 1000 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکتهای استان قم

تعداد: 843 رکورد

 • قیمت 20,000 تومان
شرکت های استان ایلام

تعداد: 300 رکورد

 • قیمت 10,000 تومان

لازم به ذکر است که شماره موبایل شرکتها به روشی کاملاً تخصصی گردآوری شده است و دارای صحت بالای ۹۰ درصد می باشد و این ویژگی منحصر به فرد مجموعه بانک اطلاعات شرکت های ایران است که این محصول را از محصولات مشابه متمایز کرده است.

مجموعه بانک اطلاعات شرکتهای ایران یک پایگاه داده حرفه ای است که در مراکز تحقیقاتی ما با بهترین روش های روز دنیا توسط کارشناسانی خبره تهیه و تنظیم شده است.

این مرکز تحقیقاتی با سابقه طولانی در زمینه تبلیغات اینترنتی یکی از بزرگترین شرکت های تحقیقاتی در زمینه تالیف شماره تماس شرکتهاست.

گروه تحقیقاتی ما با تعداد زیادی از شرکت ها در سراسر ایران ارتباط مستقیم دارد و بنابراین، توانسته است از طریق تحقیقات میدانی و با روش های نوین شماره شرکتهای کشور را به صورت کامل جمع آوری کند.

لازم به ذکر است که در این مرکز تحقیقاتی اطلاعات شماره تلفن شرکتها، به روش های مختلفی از قبیل گروه بندی بر اساس شهرهای مختلف و یا زمینه فعالیت شرکت ها مرتب سازی شده است.

علاوه بر این، مجموعه بانک اطلاعات شرکتهای ایران با بالاترین میزان کیفیت ارائه شده است.

در واقع، این محصول از طریق برقراری ارتباط مستمر با کارشناسان مختلف و عبور از چندین فیلتر کیفی تدوین شده است. بنابراین، شما با خرید این محصول می توانید در جهت توسعه کسب و کار خود حرکت کرده و در نهایت به بالاترین میزان پیشرفت دست یابید.

شماره موبایل مدیران شرکتهای کشور

بانک اطلاعات شرکتهای کشور

بانک اطلاعات شرکتهای کشور یکی از پربازده ترین محصولات گروه تحقیقاتی ماست که پس از گذشت سال های طولانی از آن انتشار، همچنان با استقبال خوبی از سوی مشتریان در سراسر ایران روبرو است.

مزیت اصلی بانک اطلاعات شرکتهای ایران، تنها تعداد بالای رکوردهای شماره تماس شرکت های کشور نمی باشد.

علاوه بر این، شرط اصلی موفقیت این محصول، صحت شماره تلفن شرکت هاست.

یکی از استانداردهای رعایت شده در تدوین بانک اطلاعات شرکت های ایران، برقراری ارتباط مستقیم با صاحبان شرکت ها و جمع آوری اطلاعات تماس آنهاست.

بنابراین، ما به شما اطمینان کامل می دهیم که بانک اطلاعات شرکتهای ایران دارای بالاترین ضریب اطمینان است. یکی دیگر از استانداردهای رعایت شده برای تهیه شماره شرکتهای کشور ، به روزرسانی اطلاعات موجود در این مجموعه به صورت دوره ای و به شکل متناوب است.

بدون تردید، عدم به روزرسانی بانک اطلاعات شرکتها باعث کاهش کیفیت و اعتبار لازم برای آنها می شود.

علت اصلی این مسئله ایجاد تغییرات مختلف در اطلاعات تماس شرکت ها از قبیل آدرس شرکت، زمینه فعالیت و شماره تماس آنهاست.

بانک اطلاعات شرکتهای کشور

شماره تلفن شرکتها

شماره تلفن شرکتها شامل اطلاعات دیگری از قبیل نام تجاری شرکت، مشخصات مدیران، زمینه فعالیت و آدرس محل شرکت است. در صورت عدم وجود هر یک از این اطلاعات در بانک اطلاعات شرکت های ایران، مجموعه ارائه شده دارای نقص بوده و فاقد اعتبار لازم است.

همچنین، شماره تلفن شرکتهای ایران به عنوان یک پایگاه داده تخصصی دارای اطلاعات شماره موبایل شرکت ها و شماره مدیران شرکت ها می باشد.

لازم به ذکر است که این بانک اطلاعاتی با پیشرفته ترین روش های روز دنیا تهیه و تالیف شده است و بنابراین، امکان به روز رسانی به صورت هفتگی و یا ماهانه را دارد.

شماره تلفن شرکتهای ایران با بیش از 30 هزار ردیف شماره تلفن از تمام نقاط ایران و به خصوص استان تهران به عنوان بزرگترین مجموعه شماره تماس شرکت های ایران شهرت یافته است.در این مجموعه می توان شماره تلفن شرکت ها را به روش های مختلفی دسته بندی کرد.

اولین روش گروه بندی شماره شرکت های کشور بر اساس استان محل شرکت است، زیرا در این مجموعه اطلاعات بیش از ۴۰ هزار شرکت مختلف از سراسر ایران جمع آوری شده است.

علاوه بر این، بانک اطلاعات شرکت های ایران می تواند بر اساس رسته فعالیت آنها مرتب سازی شود. بنابراین، با خرید این محصول شما می توانید با توجه به فعالیت شرکت ها، شماره تماس مورد نیازتان را از میان ۴۰ هزار شماره تلفن معتبر بیابید. در نهایت با انجام بازاریابی به شکل حضوری و یا غیرحضوری شاهد افزایش فروش محصولات خود باشید.

به عیارت دیگر، از آنجا که مجموعه بانک تلفن شرکت های ایران شامل نام تجاری شرکت، مشخصات مدیر شرکت، شماره تلفن ثابت و داخلی آن ها، شماره موبایل و آدرس دقیق محل شرکت است، شما می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری به انجام تبلیغات بپردازید.

شماره تلفن شرکتها

در روش حضوری شما می توانید به آدرس محل شرکت مراجعه کرده و شخصاً به معرفی کسب و کار خود اقدام کنید. همچنین، شما می توانید از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی به صورت غیرحضوری برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود تبلیغات کنید.

یکی از مهم ترین اطلاعات بانک اطلاعات شرکت های ایران شماره موبایل مدیران شرکت هاست.

به همین علت بانک اطلاعات شرکتها برای تعدادی از صاحبان مشاغل بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال، عده ای از افراد با سابقه فعالیت در زمینه تولید و یا واردات تجهیزات شرکت ها برای فروش محصولات خود نیاز به برقراری ارتباطی مستقیم با مدیران شرکت ها دارند.

بنابراین، شماره تلفن شرکتهای ایران برای آنها بسیار کارآمد خواهد بود، چرا که می توانند از این طریق شماره موبایل شرکتها را شناسایی کنند.

در مرحله بعد، آنها قادر خواهند بود تا با برقراری تماس با مدیران شرکت ها اقدام به فروش محصولات خود کنند.

علاوه بر این، افرادی با تخصص های مختلف نیز می توانند با استفاده از شماره موبایل مدیران شرکتهای ایران به طور مستقیم به معرفی محصولات خود به مدیران شرکت ها بپردازند.

در نهایت، در صورت کسب رضایت مدیران امکان مشارکت و همکاری با صاحبان شرکت ها برای آنها فراهم می شود.

همچنین، شماره تماس شرکتها برای افراد این امکان را فراهم می کند تا از طریق پیامک، اطلاعات جامعی را در مورد محصولات خود به طور همزمان در اختیار تمام صاحبان شرکت ها قرار دهند. در واقع، آنها می توانند با استفاده از روش های جدید به بازاریابی و فروش محصولات خود ادامه دهند و به عبارت دیگر، با استفاده از شماره موبایل مدیران شرکتها افراد می توانند با تبلیغات محصولات با کیفیت خود و انجام بازاریابی به شکل صحیح نظر مشتریان را جلب کرده و از رقبای خود سبقت بگیرند. در نهایت آنها خواهند توانست با کسب بیشترین سود گامی بزرگ در جهت افزایش فروش محصولات و توسعه کسب و کار خود بردارند. مجموعه شماره تلفن مدیران شرکتهای کشور نیز مانند هر بانک اطلاعاتی دیگری باید بر اساس استانداردها و شاخص های کیفی مطلوب تنظیم شود.

گروه تحقیقاتی ما توانسته است با به کارگیری تمامی استانداردهای موردنیاز در این زمینه، مجموعه شماره موبایل شرکت های کشور را گردآوری کند.

به عبارت دیگر، مبنای اصلی تهیه بانک اطلاعات شرکتهای ایران، رعایت استانداردهای موجود است. بنابراین، حاصل سا ل ها تلاش و تجربه گروه تحقیقاتی ما، شناخته شدن مجموعه بانک اطلاعات شرکتهای ایران به عنوان جامع ترین بسته شماره شرکت های کشور با رعایت استانداردهای لازم است.

شماره تماس شرکتها

شماره تماس شرکتهای برای بسیاری از افراد با تخصص های مختلف دارای مزایای بی شماری است.

به عنوان مثال، تعدادی از افراد نیاز دارند تا محصولات و یا خدمات خود را به سایر افراد در نقاط مختلف کشور معرفی کنند. از طریق مجموعه بانک اطلاعات شماره تماس شرکتها آنها میتوانند ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی، به معرفی محصولات خود پرداخته و زمینه فعالیت و همکاری با سایر شرکت ها را فراهم کنند.

به صورت کلی، مزایای مجموعه بانک موبایل شرکتها شامل صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه های اضافی، افزایش احتمال موفقیت و توسعه کسب و کار در سایر نقاط کشور، قابلیت دسترسی به بیش از ۹۰ درصد شماره تماس شرکت ها و در نهایت افزایش میزان بازدهی می باشد.

مجموعه بانک اطلاعات شرکتها، محصولی است که ما در این سایت با افتخار تمام به همه مشاغل در ارتباط مستقیم با شرکت های ایران ارائه می دهیم و این فایل، شامل اطلاعات جامع شرکت های ایران است که با نظر کارشناسان مختلف پژوهشی و تعدادی از مشاورین مجرب شرکت ها تهیه و تدوین شده است.

به منظور خرید شماره تماس مدیران شرکتهای ایران ، کافیست از قسمت خرید سایت اقدام به خرید اینترنتی کنید و با روشی بسیار آسان شماره تماس شرکتهای مختلف را تهیه بفرمایید. محصول بانک اطلاعات شرکتهای ایران، می تواند در کمترین زمان به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد. این بسته مفید شما را در مسیر رسیدن به موفقیت و توسعه کسب و کارتان یاری خواهد.

شماره تماس شرکتها

این در حالی است که ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید فایل شماره مدیران شرکتهای ایران، شناخت کافی در مورد اطلاعات مورد نیاز خود داشته باشید و سپس با اطمینان کامل اقدام به خرید کنید تا ضمن خرید بهتر از صرف هزینه های غیرضروری پرهیز کنید.

در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که امکان خرید بانک اطلاعات شرکت های ایران تنها از طریق سایت تخصصی ما وجود دارد. بنابراین، اکیداً به شما توصیه می کنیم که برای خرید بسته جامع شماره تلفن شرکت های کشور، از طریق همین سایت اقدام بفرمایید.

چنانچه اطلاعات ارائه شده در متن بالا پاسخگوی سوالات شما نبوده است، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید بهره مند شوید.