نوع مواجهه پزشکان با بیمارانی قلبی

دکتر لشکری در گفت و گو با یکی از خبرگزاری های کشور درباره نوع مواجهه پزشکان با بیمارانی که درد قلب دارند، گفت: بیماران ممکن است به دلایل مختلفی به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کند که پزشک معالج بررسی های مختلف از نظر قلبی انجام می دهد.

پس از آنکه نوار قلب نوار قلب برای ریتم قلب و درگیری های درون رگ های قلب گرفته می شود و پس از آن پزشک تشخیص بیماری را می دهد. پزشکان قلبی عرقی زیادی در کشور هستند که شما می توانید برای اطلاع از لیست پزشکان به همراه شماره تماس و اطلاع دیگر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

این نکته را در نظر داشته باشید که اصلی ترین دلیل پیدایش بیماری های قلبی-عروقی، تصلب شرایین است که این تصلب شرایین منجر می شود سرخرگ های گوناگونی که به سمت های مختلف بدن خود می رسانند، به آرامی سخت و تنگ می گردند و توانایی آن ها برای انتقال اکسیژن و مواد غذایی به سلولهای بدن کم می شود.

از جمله نشانه های ابتلا به بیماری های قلبی را می توان درد قفسه سینه، تنگی نفس، تپش قلب و بسیاری دیگر است. مهم ترین عواملی که عامل خطر برای حوادث عروقی مغز افزایش فشار خون می باشد. نشانه های حوادث عروقی مغز بسته به اینکه کدام قسمت مغز اختلال خون رسانی پیدا کند، بسیار گوناگون است.

اما آن چه که به ما دید بهتری درمورد خود درگیری عروق می دهد تست ورزش می باشد. در تست ورزش فرد روی تردمیل یا دوچرخه ثابت قرار می دهیم و با افزایش فشار خون به بدن بیمار به صورت دویدن و یا حرکت دست باعث افزایش ضربان قلب بیمار می شود که ضربان قلب بالا رفته و در این مصرف بالا عروقی که تنگ شده باشند خودشان را نشان می دهند.

در سایت بانک موبایل شما می توانید علاوه مشاهده لیست پزشکان لیست داروخانه های تهران را نیز مشاهده کنید.

نظرات کاربران