علت ازدهام جمعیت در داروخانه ها چیست؟

داروخانه ها مرجع در خدمت رسانی به مردم اقدامات بهتری انجام داده و مردم در تامین داروهای خاص به این مرکز مراجعه می کنند.

مشکل حوزه دارو به علت کمبود نقدینگی به داروهای کوچک است که به محلی برای انتقال ویروس کرونا تبدیل شده است. بنابراین توصیه می شود برای خرید داروهای و یا لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق داروخانه های آنلاین اقدام کنید.

توان اقتصادی در داروخانه های کوچک تا حدودی با واقعیت های امروز جامعه همخوانی ندارد و برخی از داروخانه ها از وضع اقتصادی ضعیفی برخوردار هستند. این درحالی است که سرانه مصرف دارو در کشور بیش از حد استانداردهای جهانی است.

جهت جلوگیری از انتقال ویروس در محیط بسته داروخانه از ورود افراد به صورت جمعی جلوگیری می شود و تجمع مردم در بیرون از داروخانه گرچه باید با نظم  و برنامه ریزی همراه باشد و همراهی مردم عزیز و عوامل برقرار کننده نظم را می طلبد ولی در شرایط فعلی امکان پذیر نیست.

به منظور جلوگیری از ازدهام مردم برای خرید دارو در داروخانه ها مراکز توزیع داروهای کرونا در تهران افزایش یافته است. تعداد مراکز توزیع داروهای کرونا در شهر تهران به 8 مرکز افزایش یافته است. شما می توانید برای اطلاع از لیست داروخانه های تهران روی لینک کلیک نمایید.

بیماری کووید 19 ناشی از ویرویس کرونا هنوز داروی مشخصی ندارد و پزشکان در ایران و کشورهای دیگر از داروهای درمان بیماری های دیگر همانند داروهای ضد ویروس ایدز یا مالاریا استفاده می کنند که بی تاثیر در درمان بیماری نبوده است. همچنین توصیه می شود که بیماران خاص همانند ام اس و یا سرطان از داروخانه های مخصوص استفاده نمایند.

سایت بانک موبایل یکی از مراجع بانک اطلاعاتی کشور در حوزه های مختلف همانند لیست پزشکان در شهرهای مختلف همانند لیست پزشکان در مشهد، لیست پزشکان در کرج و... است و شما می توانید برای اطلاع از ـن ها روی لینک کلیک نمایید.

نظرات کاربران