همه چیز درمورد پزشک خانواده

پزشک خانواده کسی است که از زمان تولد و حتی قبل از تولد مراقب سلامت فرد است در شرایطی که فرد بیمار شود و در حیطه توان پزشک باشد به یاری وی می شتابد.

تمامی این خدمات به عنوان خدمات سطح اول طرح پزشک خانواده تعریف می شود، بعد از آن نظام ارجاع به میان می آید.

به طور کلی برای انجام مراقبت هی سلامتی، تشخیص و درمان بیماری های افراد در هر سن و جنسی آموزش دیده اند و شما می توانید در هر زمان با آن ها تماس بگیرید و از آن ها مشاوره دریافت نمایید.

هر خانواده برطبق نظر سرپرست خانواده، یکی از مرکز با پایگاه پزشک خانواده نزدیک محل سکونت خود را به عنوان پزشک خانواده و نزد او ثبت نام خواهند کرد. سایت بانک موبایل یکی از سایت های پیشرو در زمینه بانک اطلاعات کسب و کارهای مختلف است، و لیست پزشکان نیز از این موضوع مثتسنی نیست و شما می توانید برای دریافت لیست پزشکان شهرهای مختلف اعم از لیست پزشکان تبریز، لیست پزشکان مشهد، لیست پزشکان کرج و... روی لینک کلیک نمایید و برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

جالب است بدانید کلیه افرادی که احساس می کنند وضعیت اورژانسی دارند می توانند به پزشک خانواده خود و یا بدون رعایت نظام ارجاع به مراکز اورژانسی مراجعه نمایید. بنابراین مراجعه مستقیم افراد دچار فوریت به واحدهای اورژانسی یا بیمارستانی منعی ندارد.

در شرایط کرونا امروز دچار شرایط سختی هستیم و داشتن پزشک خانواده می تواند کمک شایانی به افراد بدهد. گروهای پر خطر در بیماری کووید 19 را می توان به بیماران خاص، افراد مسن و کودکان هستند و براساس آخرین اخبار متاسفانه امروز جوان تر ها بیشتر درگیر این ویروس کرونا گرفتار می شوند و آمار آن در حال افزایش است.

نظرات کاربران