آشنایی با پزشک جراح

جراحی یکی از سبک های درمانی در علم پزشکی محسوب می شود که در این سیستم به طور معمول از برش برای برداشتن بخشی از بدن که این اعضا شامل کسیه صفرا، لوزه، آپاندیس و... یا بافت های عفونی یا سرطانی و یا اصلاح نقصی همنند دوختن آنوریسم می شود. بسیاری از افراد حراحی را با پیدایش پزشکی یکی می  دانند و بسیاری نیز پیدایش آن را قبل از علم پزشکی می دانند. در این مطلب از بانک موبایل قصد داریم شما را با علم جراحی آشنا کنیم، در ادامه همراه بانک موبایل باشید.

فرد جراح کسی است که در اتاق عمل جراحی میکند و در اتاق عمل جراحی ای که در تخصصش است را انجام می دهد. جراحی ها انوا مختلفی دارند که از جمله آن می توان به جراحی قلب، جراحی مغز و استخوان، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و.... که هرکدام را جراح متخصص آن انجام می دهد.

وظایف یک جراح چیست؟

یک جراح وضایف مختلفی دارد که از جمله این وظایف می توان به تشخیص بیماری، تصمیم گیری درمورد مناسب ترین روش جراحی، انجام جراحی بیماران، نظارت بر بیماران پس از عمل و.. است. یک پزشک جراح توانایی آرامش بخشیدن به بمارا و جلب اعتماد و اطمینان آن ها را دارد.

شما می توانید برای مشاده لیست پزشکان و جراحان در سرتاسر کشور اعم از لیست پزشکان تبریز، لیست  پزشکان مشهد، لیست پزشکان اصفهان روی لینک کلیک نمایید.

یکی از حرفه هایی جراحی، جراحی زیبایی است که با کمک یک جراح زیبایی می توانید نواقص روی انام های مختلف بدن برای افراد مختلف را درمان کرد. در حقیقت بسیاری از افرادی که ظاهر زیبای خود را به دلایل مختلفی اعم از تصاودف، سوختگی و یا حتی مادرزادی از دست داده اند با کمک تیم جراح پزشکی پلاستیک زیبایی خود را بدست می آورند.

نظرات کاربران