انواع روش های زبیایی در پزشکی کدامند؟

در دنیای مدرن امروز که همه روزه پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف صورت می گیرد، پزشکی زیبایی نیز از این قضیه استثنا نیست و اتاق های جذابی در این حوزه بوجود می آید. در این مطلب قصد داریم برای دوستان علاقه مند به پزشکی زیبایی انواع روش های مختلف زیبایی را بررسی کنیم، در ادامه همره بانک موبایل باشید.

لیزر موهای زائد

لیزر پالسی از نور است که بدون آسیب رساندن ب بافت های اطراف مو، موجب از بین رفتن موهای بدن می شود. که این موضوع در خانم ها بسیار مورد استقابل قرار گرفته است و همه روزه بسیاری از افراد ها برای انجام لیزر موهای زائد به مراکز زیبایی مراجعه می کنند. برای انجام این کار با استفاده از دستگاهی موهای ناخواسته را از بین میبرند و زیبایی را به شما هدیه میکنند.

جوان سازی پوست

جوانی و زیبایی پوست یکی از نعمت هایی است که خداوند به ما هدیه کرده است و باید آن را حفظ کنیم، اما یکی از عواملی که می تواند زیبایی ما را به خطر بیاندازد بوجود آمدن چین و چروک های متعددی است که روی پوست ما به ویژه در سنین بالا و میان سالی ایجاد می شود.

خوشبختانه جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک و همچنین لکه های مختلف روی پوست از طریق علم پزشکی امکان پذیر شده است و افراد می توانند به سادگی زیبایی منحصر به فردی داشته باشند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که پزشکان زیادی در سطح کشور اقدام به انجام این کار میکنند و شما می توانید برای اطلاع از لیست پزشکان کرج، لیست پزشکان تهران، لیست پزشکان تبریز و... روی لینک کلیک نمایید.

تزریق ژل

تزریق پل بوتاکس منجر به فلج کردن موقتی ماهیچه محل تزریق می شود و با حرکت نکردن این ماهیچه ها سرعت ایجاد چین و چروک ها بسیار کم می شود.

نظرات کاربران