0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان متخصص ایمونولوژی کشور با مشخصات

تعداد: 150 شماره موبایل
50,000 تومان

شماره موبایل پزشکان آسم و آلرژی

بانک اطلاعات جامع شماره موبایل پزشکان آسم و آلرژی و شماره تلفن پزشکان ایمونولوژی تولید شد! پس از مدت ها صرف وقت و انرژی فراوان پس از تولید بانک اطلاعات پزشکان مختلف، مجموعه ما موفق به تولید یک بانک اطلاعاتی جامع دیگر این بار در زمینه ی بانک اطلاعات پزشکان ایمونولوژی شده است. هدف ما در این مجموعه ایجاد بانکهای اطلاعاتی در حوزه سلامت می باشد، چیزی که جای خالی آن در ایران کاملا محسوس می باشد. در راستای برآورده کردن نیازهای شما عزیزان و برداشتن یک گام دیگر به سمت اهداف مجموعه خود، این بانک اطلاعاتی را تولید و به مرحله عرضه رسانده ایم.

تعداد: 150 شماره موبایل

قیمت: 50 هزار تومان

این بانک اطلاعاتی شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، جنسیت، آدرس فعالیت استان، شماره تلفن پزشکان ایمونولوژی ، به تفکیک شهر و حوزه تخصصی آن ها در سراسر کشور می باشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

اطلاعات این بانک با تلاش و همت فراوان کارشناسان مجموعه ما و پس از سنجش صحت اطلاعات دریافتی به صورت یک پکیج و بسته هدفمند تولید شده است. ما با استفاده از تجربیات قبلی خود در زمینه تولید بانک های اطلاعاتی پزشکی، پکیج اطلاعات متخصصان و پزشکان حوزه ایمونولوژی و آسم و آلرژی را بسیار بهینه تر و منسجم تر و دقیق تر، طبق خواسته مخاطبان خود تولید کرده ایم.

خدمات و مشتریان بانک اطلاعات :

آیا خدمات و ویژگی های بانک اطلاعاتی جامع شماره موبایل متخصصان آسم و آلرژیرا میشناسید؟ آیا می دانید این بانک اطلاعاتی چه مشکلاتی را حل کرده است؟ یا مخاطبان و مشتریان و افرادی که میتوانند از آن استفاده کنند چه کسانی هستند؟ در ادامه به توضیح این سوال ها خواهیم پرداخت، پس با ما با ادامه متن همراه باشید.

شماره موبایل پزشکان آسم و آلرژی

بانک اطلاعات پزشکان آلرژی و آسم

بانک اطلاعات پزشکان آلرژی و آسم برای افرادی مناسب است که شغل و بیزینس آن ها به نوعی مرتبط با تبلیغات، مارکتینگ یا حوزه سلامت و به طور تخصصی تر در ارتباط با آسم و آلرژی، ایمونولوژی و ایمونولوژی بالینی و یا کسب و کار هایی که مخاطبان شان متخصصان این حوزه می باشد. از جمله مزایایی که این بانک برای صاحبان کسب و کار این حوزه ایجاد میکند میتوان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

  • عدم نیاز به صرف هزینه های هنگفت تبلیغات و بازاریابی و پخش آگهی برای رسیدن به جامعه هدف مخاطبان که همان پزشکان متخصص در زمینه آسم و آلرژی، ایمونولوژی و ایمونولوژی بالینی می باشد.
  • صرفه جویی در وقت و زمان دسترسی به متخصصان و پزشکان این حوزه و سریع تر پیش رفتن بیزینس شما.
  • امکان ارسال پیامک های انبوه به پزشکان این حوزه و اطلاع رسانی به آن ها در مورد کسب و کار یا برنامه های مدنظر خود یا برگزاری همایش ها و سمینارها با داشتن شماره تلفن پزشکان ایمونولوژی و آسم و آلرژی.
  • امکان برآورد از چشم انداز کار خود و دسترسی داشتن به جامعه آماری عالی و کامل از مخاطبان هدف خود (متخصصان و پزشکان آسم و آلرژی، ایمونولوژی و ایمونولوژی بالینی) به تفکیک شهر، منطقه و حوزه تخصصی هر پزشک در سراسر ایران.

پیشنهاد ما به شما صاحبان کسب و کار های حوزه پزشکان ایمونولوژی و آسم و آلرژی و شرکت های حوزه تبلیغات و مارکتینگ به منظور سهولت دسترسی به اطلاعت خاص و دقیق با کمترین خطای ممکن و صرفه جویی در وقت و هزینه های خود، استفاده و خریداری این پکیج استثنایی با قیمت بسیار مناسب می باشد. بانک اطلاعاتی پزشکان آسم و آلرژی و شماره متخصص ایمونولوژی بالینی را میتوانید هم اکنون از سایت ما خریداری و بلافاصله از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

نام محصول | پزشکان متخصص ایمونولوژی کشور با مشخصات

تعداد: 150 شماره موبایل
50,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل