0 فایل در سبد خرید
نام محصول | اعضای هیت علمی پزشکی با مشخصات

تعداد: 974 شماره موبایل
100,000 تومان

شماره موبایل اعضای هیت علوم پزشکی

شماره موبایل اعضای هیت علوم پزشکی و لیست شماره تلفن پزشکان عضو انجمن علمی پزشکی برای اولین در سایت ما انتشار یافته است.در بین تمامی بانک های اطلاعاتی اما بانک اطلاعات پزشکان به دلیل اینکه امری حیاتی و مربوط به سلامتی را در بردارد از اهمیت بیشتری برخوردار است. این بانک اطلاعات در واقع یک دیتابیس از جامعه پزشکی کشور است که برای تهیه و تدوین آن تلاش و همچنین دقت بسیار زیادی اعمال شده است. شما میتوانید در این بانک اطلاعاتی شماره اعضای انجمن علوم پزشکی را بیابید.

تعداد رکورد: 974 شماره

قیمت: 100/000 هزار تومان

این فایل شامل گروه اعضای علمی در زمینه های پزشکی از جمله:

بیهوشی، قلب و عروق، سم شناسی، بیماری کودگان، زنان و زایمان،بیهوشی، جراحی، رادیولوژی،ارتوپدی کودکان، آسیب شناسی،اورولوژی، بیماری های پوست،بیماریهای داخلی،بیماریهای عفونی،پاتولوژی، فوق تخصص جراحی استخوان، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، دارو ساز، فیزیک و توانبخشی،خون و سرطان، گوش حلق و بینی، میکروب شناسی، جراحی پلاستیک،روانشناسی، آزمایشگاه، چشم پزشکی و ....

ضریب خطا 5 درصد

همانطور که میدانید در دنیای امروزه که تکنولوژی در تمامی بخش ها نفوذ کرده است، شاید کمتر کسی باشد که از هوشمندسازی در بخش های مختلف استفاده نکند. شاید شما هم دورانی را به یاد می آورید که از دفترچه تلفن های بزرگ برای یافتن اطلاعات تماس استفاده میشد اما امروزه بانک اطلاعات این روش را تغییر داده است. در بین تمامی بانک های اطلاعاتی اما بانک اطلاعات پزشکان به دلیل اینکه امری حیاتی و مربوط به سلامتی را در بردارد از اهمیت بیشتری برخوردار است. این بانک اطلاعات در واقع یک دیتابیس از جامعه پزشکی کشور است که برای تهیه و تدوین آن تلاش و همچنین دقت بسیار زیادی اعمال شده است. شما میتوانید در این بانک اطلاعاتی شماره اعضای انجمن علوم پزشکی را بیابید.

در گردآوری یک بانک اطلاعات پزشکی برای اینکه شما بتوانید به شماره اعضای انجمن علوم پزشکی دسترسی داشته باشید هزینه های مادی و معنوی بسیار زیادی صرف می شود که هدف از آن، مفید بودن بانک اطلاعاتی است.

شماره موبایل اعضای هیت علوم پزشکی

چگونه بانک اطلاعات پزشکان مفید خواهد بود؟

به طور کل اینگونه گفته می شود که زمانی یک بانک اطلاعاتی می تواند برای شما مفید و کارآمد باشد که یک سری نیازهای خاص را برآورده کند و همچنین باید براساس یک سری استانداردها و شاخص های مختلفی به کار بیاید. در این مطلب قصد ما بر این است که شما را با بهترین بانک اطلاعاتی پزشکان که در آن می توانید شماره اعضای انجمن علوم پزشکی را نیز بیابید آشنا کنیم. بانک اطلاعاتی پزشکان در واقع به مجموعه ای از داده ها گفته می شود که منابع مختلفی در شکل گیری آنها موثر بوده اند. دقت داشته باشید که در این منابع بعد از تحلیل و همچنین تدوین هایی که در زمینه های مختلف انجام میگیرد شما میتوانید به شماره موبایل اعضای هیات علمی پزشکی دسترسی داشته باشید و چه چیز ازین بهتر؟

شماره تلفن پزشکان عضو انجمن علمی پزشکی

شماره تلفن پزشکان عضو انجمن علمی پزشکی در سراسر ایران وجود دارد و شما میتوانید در آن ها از الگوهایی استفاده کنید که به صورت استاندارد در این زمینه ایجاد و به بهترین نحو اجرا می شوند. این بانک اطلاعاتی علاوه بر اینکه شماره اعضای انجمن علوم پزشکی را در اختیار شما قرار می دهد، همچنین کمک شایانی به صاحبین مشاغلی خواهد داشت که میخواهند اهداف خود را در این زمینه پایه ریزی کنند.

مشاغل بسیاری در ایران وجود دارند که به دنبال راهکارهایی هستند که بتوانند تبلیغات خود را به صورت موثر انجام دهند و در واقع این تبلیغات برای آن ها هم از نظر هزینه ای و هم از نظر زمانی مقرون به صرفه باشد. شرکت ما در این زمینه تمامی تلاش خود را می کند که کاربرانی که به دنبال شماره اعضای انجمن علوم پزشکی بتوانند از بانک اطلاعات پزشکی در این زمینه بهره مند شوند. همچنین علاوه بر شماره اعضای انجمن علوم پزشکی شما میتوانید تمامی مشاغل مرتبط را نیز در این پرتال ها بیابید.امید است که با هوشمند سازی این سامانه ها بتوان کمکی در جهت گسترش سلامت در ایران انجام گیرد.

نام محصول | اعضای هیت علمی پزشکی با مشخصات

تعداد: 974 شماره موبایل
100,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل