0 فایل در سبد خرید
نام محصول | متخصص پزشکی توانبخشی کشور با مشخصات

تعداد: 200 شماره موبایل
80,000 تومان

شماره موبایل پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی

بانک اطلاعات جامع شماره موبایل پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی و شماره تلفن مراکز توانبخشی در راستای برآورده کردن نیازهای شما عزیزان و برداشتن یک گام دیگر به سمت اهداف مجموعه خود، تولید و به مرحله عرضه رسید. این بانک اطلاعاتی شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، جنسیت، آدرس دقیق، شماره تلفن و موبایل پزشکان طب فیزیکی و توانبخشی به تفکیک شهر و حوزه تخصصی آن ها در سراسر کشور می باشد.

تعداد: 200 شماره موبایل

قیمت: 80 هزار تومان

این بانک دارای مشخصات نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تفکیک استان و شهر میباشد.

50 درصد اطلاعات ایمیل پزشک مورد نظر را دارا میباشد.

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است.

شماره موبایل پزشکان طب فیزیکی و توانبخشی

بانک اطلاعات پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی

برای تهیه ی بانک اطلاعات پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی ، از روش های خاصی پیروی شده است تا ضریب خطا تا حد بسیار زیادی کاهش داشته باشد. اطلاعات این بانک با تلاش و همت فراوان کارشناسان مجموعه ما و پس از سنجش صحت اطلاعات دریافتی به صورت یک پکیج و بسته هدفمند تولید شده است . ما با استفاده از تجربیات قبلی خود در زمینه تولید بانک های اطلاعاتی پزشکی، پکیج اطلاعات متخصصان و پزشکان حوزه طب فیزیکی و توان بخشی را بسیار بهینه تر و منسجم تر و دقیق تر، طبق خواسته مخاطبان خود تولید کرده ایم.

خدمات و مشتریان بانک اطلاعات طب فیزیکی و توان بخشی :

آیا خدمات و ویژگی های بانک اطلاعاتی جامع متخصصان طب فیزیکی و توان بخشی را میشناسید؟ آیا می دانید این بانک اطلاعاتی چه مشکلاتی را حل کرده است؟ یا مخاطبان و مشتریان و افرادی که میتوانند از آن استفاده کنند چه کسانی هستند؟ در ادامه به توضیح این سوال ها خواهیم پرداخت، پس با ما با ادامه متن همراه باشید.

اطلاعات بانک متخصصان طب فیزیکی و توان بخشی برای افرادی مناسب است که شغل و بیزینس آن ها به نوعی مرتبط با تبلیغات، مارکتینگ یا حوزه سلامت و به طور تخصصی تر در ارتباط با طب فیزیکی و توان بخشی و یا کسب و کار هایی که مخاطبان شان متخصصان این حوزه می باشد. از جمله مزایایی که این بانک برای صاحبان کسب و کار این حوزه ایجاد میکند میتوان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

  • عدم نیاز به صرف هزینه های هنگفت تبلیغات و بازاریابی و پخش آگهی برای رسیدن به جامعه هدف مخاطبان که همان پزشکان متخصص در زمینه طب فیزیکی و توان بخشی می باشد. با در اختیار داشتن شماره موبایل پزشکان شما در هزینه های خود برای جمع آوری اطلاعات بازار هدف صرفه جویی خواهید کرد. امروزه شرکت ها برای جمع آوری اطلاعات بازار هدف متحمل هزینه های بالا و سرسام آور می شوند.
  • صرفه جویی در وقت و زمان دسترسی به متخصصان و پزشکان این حوزه و سریع تر پیش رفتن بیزینس شما. اگر زمان و نیروی کار را نیز به عنوان سرمایه ی مهم و اساسی در نظر بگیریم که قطعا هم همینطور است، باید در زمان صرفه جویی کرد و یافتن نیروی کار مناسب و متعهد کاری بس دشوار است به همین دلیل امروزه روش های بازاریابی نوین و جمعی و تبلیغات بهینه سازی شده بسیار فراگیر و محبوب شده اند.
  • امکان ارسال پیامک های انبوه به پزشکان این حوزه و اطلاع رسانی به آن ها در مورد کسب و کار یا برنامه های مدنظر خود یا برگزاری همایش ها و سمینارها با داشتن شماره تلفن پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی . با داشتن شماره تلفن پزشکان، دیگر نیازی به هزینه های سرسام آور برای تبلیغات عمومی جهت اطلاع رسانی به بازار هدف و جذب آن ها ندارید.
  • امکان برآورد از چشم انداز کار خود و دسترسی داشتن به جامعه آماری عالی و کامل از مخاطبان هدف خود (متخصصان و پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی) به تفکیک شهر، منطقه و حوزه تخصصی هر پزشک در سراسر ایران.
  • بانک اطلاعات پزشکان و متخصصان طب فیزیکی و توان بخشی، برای اشخاصی که در زمینه ارائه خدمات و محصولات دارویی و بهداشتی، انواع مکمل ها و ویتامین ها فعال هستند می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود.

گرچه شماره موبایل پزشکان به وفور در دسترس کاربران هست ولی کمتر بانک اطلاعاتی موجود در بازار می تواند جواب گوی نیاز شرکت ها جهت تبلیغات هدفمند باشد، بنابراین پیشنهاد ما به شما صاحبان کسب و کار های حوزه طب فیزیکی و توانبخشی و شرکت های حوزه تبلیغات و مارکتینگ به منظور سهولت دسترسی به اطلاعت خاص و دقیق با کمترین خطای ممکن و صرفه جویی در وقت و هزینه های خود، استفاده و خریداری این پکیج استثنایی با قیمت بسیار مناسب می باشد. بانک اطلاعاتی متخصصان و پزشکان طب فیزیکی و توان بخشی را میتوانید هم اکنون از سایت ما خریداری و بلافاصله از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

نام محصول | متخصص پزشکی توانبخشی کشور با مشخصات

تعداد: 200 شماره موبایل
80,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل