0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان بیوشیمی با مشخصات

تعداد: 185 شماره موبایل
50,000 تومان

شماره موبایل پزشکان بیوشیمی

شماره موبایل پزشکان بیوشیمی و شماره تلفن پزشکان بیوشیمی لیستی از بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی میباشد و برای تبلیغات بسیاری ماثر است به طوری که تبلیغات هدفمند جزء جدایی ناپذیر هر کسب و کار بوده و لازمه آن یک منبع قابل اتکا است ، بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی یک راه حل ایده آل برای شکل دادن به تبلیغات شما می باشد و این بانک اطلاعاتی بی نظیر که شامل اطلاعات مهمی نظیر نام و نام خانوادگی و شماره موبایل پزشکان بیوشیمی بوده می تواند راه گشای تبلیغات کسب و کار شما بوده و هزینه تبلیغات شما را به نحو چشمگیری کاهش و بازدهی آن را افزایش دهد.

بانک شماره موبایل پزشکان بیوشیمی

تعداد رکورد: 185 شماره موبایل

قیمت: 50 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

 

این مجموعه علاوه بر موارد یاد شده در 50% موارد دارای آدرس ایمیل نیز بوده که در کنار شماره تماس پزشکان بیوشیمی می تواند به تنوع روش های تبلیغاتی شما کمک شایانی کند و بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی به صورت کاملا طبقه بندی شده و به تفکیک شهر در اختیار شمار قرار گرفته تا بتوانید در کنار تبلیغات موثر نگاهی به توسعه بازار کسب و کار خود نیز داشته باشید و نکته مهم در مورد بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی این است که این مجموعه با درایت متخصصین خود صحت اطلاعات را به 90% رسانده که از این حیث می تواند متضمن موفقیت تبلیغات شما باشد.

شماره موبایل پزشکان بیوشیمی

ممکن است این سوال مطرح شود که با عوض شدن شماره موبایل پزشکان بیوشیمی ادامه مسیر به چه شکل خواهد بود؟ خبر خوب این است که این بانک اطلاعاتی به صورت دوره ای بروزرسانی شده و اطلاعاتی که برای شما ارسال می شود از سخت ترین فیلترهای گزینشی عبور کرده تا بیشترین بازدهی را داشته باشد و برای درک بهتر ارزشمند بودن بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی تصور کنید که شما یک شماره تلفن متخصص بیوشیمی را انتخاب کرده و قادر هستید علاوه بر ارسال پیامک، نسبت به دعوت شماره مورد نظر به کانال اطلاع رسانی کسب و کار خود اقدام نمایید.

بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی

بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی کسب و کار شما را قادر می سازد که با حذف محدودیت های دسترسی، حضور فیزیکی و همچنین هزینه های بالای تبلیغات محیطی که ممکن است چندان اثربخش نیز نباشند به ارائه تبلیغ خود به صورت مستقیم و بدون واسطه بپردازید. گواه این موضوع احتمال بالای رویت شدن تبلیغ شما با ارسال پیامک به شماره موبایل پزشکان بیوشیمی می باشد.

بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی به دلیل مشخص کردن دقیق جامعه هدف از هدر رفت سرمایه جلوگیری می کند. در نظر داشته باشید در صورتی که قصد ارائه تبلیغ به صورت عمومی را داشته باشید چقدر احتمال دارد محتوای شما به شماره تماس پزشکان بیوشیمی ارسال شود؟ اما با بهره بردن از این بانک اطلاعاتی غنی این مشکل مرتفع خواهد شد و در بحث اثرگذاری روش های تبلیغاتی با استفاده از بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی باید این موضوع را در نظر داشت که با توجه به توضیحات ارائه شده درصد بالایی از محتوای ارسالی به شماره تماس پزشکان بیوشیمی به طور حتم به دست آنها خواهد رسید و با توجه به گستردگی استفاده از تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی بخش کثیری از این محتوا توسط این قشر رویت خواهد شد.

با توجه به توضیحات ارائه شده بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی می تواند با دارا بودن شاخصه های مورد نیاز کسب و کار شما قطعا یک انتخاب درست و هوشمندانه باشد.

نام محصول | پزشکان بیوشیمی با مشخصات

تعداد: 185 شماره موبایل
50,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل