0 فایل در سبد خرید
نام محصول | پزشکان هسته ای با مشخصات

تعداد: 115 شماره موبایل
50,000 تومان

شماره موبایل پزشکان هسته ای

شماره موبایل پزشکان هسته ای و شماره تلفن پزشکان هسته ایی خدمتی دیگر از مجموعه خدمات تبلیغاتی ما در زمینه سلامت و پزشکی میباشد و شما می توانید بانک اطلاعات پزشکان هسته ای را از طریق شماره تلفن پزشکان هسته ای در اختیار داشته باشید و با خرید و دانلود پکیج پزشکان هسته ای در هزینه و وقت خود برای کارهای تبلیغاتی صرفه جویی کنید. شماره تماس پزشکان هسته ای به تفکیک تخصص با مشخصات کامل پزشکان از جمله نام و جنسیت و آدرس کامل در بانک اطلاعات پزشکان هسته ای ایران جمع آوری شده است.

بانک شماره موبایل پزشکان هسته ای

تعداد رکورد: 115 شماره موبایل

قیمت: 50 هزار تومان

این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی.

ضریب خطا:5 درصد

شماره موبایل پزشکان هسته ای

بانک اطلاعات پزشکان هسته ای

از آنجاییکه با توجه به کمبود تخصص هسته ای و نو بودن این شاخه از پزشکی بسیاری از کاربران در جست وجوی شماره تلفن پزشکان هستند و جست و جوی آن کار راحتی نیست، ما تصمیم گرفتیم بهترین خدمات را برای کاربران عزیز این مجموعه در سراسر ایران و همچنین دیگر کاربرانی که در حوضه ی مارکتینگ و تبلیغات پزشکی فعالیت دارند ارائه دهیم. با تلاش و برنامه ریزی بلند مدت توانسته ایم، اولین و بزرگترین پکیج شماره تلفن پزشکان هسته ای سراسر ایران را جمع آوری کنیم.

ما تعداد بیش از صدها شماره تلفن از پزشکان هسته ای را گردآورده ایم و با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که تقریبا هیچ کدام از سایت های مشابه چنین خدمات جامع و دقیقی را ارائه نداده اند. دسترسی به شماره تماس پزشکان هسته ای یک پروژه چندساله برای شرکت ما بود که با تلاش و همت فراوان از طریق مجلات، روزنامه، سایت نیازمندی، پیک تبلیغاتی، پرتابل های پزشکی معتبر و همچنین بازدید حضوری وتک به تک از مطب های پزشکان محترم توانستیم جمع آوری و تدوین کنیم.

اما حالا شما می توانید با داشتن شماره تلفن پزشکان هسته ای در هرکجای کشور که هستید به راحتی فقط با ارسال یک پیامک تبلیغات خود را از راه دور ارسال کنید و به جامعه هدف خود برسانید و با داشتن این اطلاعات و شماره ها می توانید به راحتی با استفاده از سامانه پیام کوتاه برای پیشبرد اهداف و تبلیغات خود استفاده کنید و دیگر متحمل هزینه های هنگفت شرکت های بازاریابی نشوید. شماره پزشکان هسته ای را می توانید از طریق همین سایت با خرید و سپس دانلود بانک اطلاعات پزشکان هسته ای در اختیار داشته باشید و کارهای تبلیغاتی خود را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

بانک اطلاعات پزشکان هسته ای

شماره تلفن پزشکان هسته ای

شما می توانید در این بخش با استفاده از شماره تلفن پزشکان هسته ای ما، تنها با یک کلیک و دانلود بانک اطلاعات پزشکان هسته ای، شماره تلفن پزشکان این حوزه را در اختیار داشته باشید. تمامی شماره تماس های متخصصان هسته ای براساس منطقه , محله و نوع تخصص پزشکان هسته ای دسته بندی شده است و با دسترسی آسان به شماره تلفن پزشکان در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.

تمامی شماره ها فعال بوده و شامل شماره های تکراری نمی باشد و شماره تلفن و موبایل پزشکان به طور مدام و منظم به صورت هفتگی بروزرسانی میشود، تا کاربران گرامی بدون هیچ گونه اتلاف وقت و هزینه تبلیغات خود را به پزشکان کشور ارسال کنند .

همانطور که میدانید جمع آوری شماره پزشکان هسته ای کاری بسیار مشکل و پرهزینه بود و نیاز به صرف کردن وقت زیادی برای تیم و مجموعه ی ما داشت، ولی ما برای ارائه یک بانک اطلاعاتی مطمئن اینکار را برای کاربران خود انجام دادیم تا از این طریق بتوانیم سهمی در ارائه ی تبلیغات با کیفیت بالا برای آنها و رونق کسب و کارشان داشته باشیم.

امیدواریم این بار نیز از خدمات مجموعه خوشنود باشید و بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

نام محصول | پزشکان هسته ای با مشخصات

تعداد: 115 شماره موبایل
50,000 تومان

پرفروش ترین ها
ویژه
پزشکان کرج با مشخصات

تعداد: 4400 شماره موبایل

  • قیمت 300,000 تومان
ویژه
پزشکان اصفهان با مشخصات

تعداد: 11000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات

تعداد: 8000 شماره موبایل

  • قیمت 350,000 تومان
ویژه
پزشکان مشهد با مشخصات

تعداد: 13700 شماره موبایل

  • قیمت 370,000 تومان

لیست عناوین مشاغل